• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Nieruchomość - Piła

    Piła

    • 2 255 000 zł cena
    • 5 612 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W toku postępowania upadłościowego dłużnika: VERS Sp. z o.o. w upadłości, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomość opisaną poniżej. Przedmi...

  • Lokal użytkowy ( sklep, salon... )
    1 / 3
    Lokal użytkowy ( sklep, salon... )

    Malbork

    • 2 800 000 zł cena
    • 313 m2 powierzchnia
    • 8 946 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal o łącznej pow. 312m2 znajduje się na parterze ( 219m2)i w podpiwniczeniu ( zaplecze 93,5m2 ) budynku położonego na terenie nieruchomości w 82-200 Malborku przy ulicy T. Koś...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Jana Kilińskiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Kilińskiego

    • 469 999 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gotowa klinika medyczna | Cesja najmu | Gdynia ŚwiętojańskaNa sprzedaż odstąpienie w pełni działającej kliniki medycznej Get Better Clinic, zlokalizowanej w ścisłym centrum Gdyni p...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 8 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 94 m2, w Śródmieściu przy ul Wilczej. lokal usytuowany na 4 piętrze w klatce z windą, położony od strony dziedzińca. Pomieszczenia przeszły generalny r...

  • Lokal Mały Płock

    Mały Płock

    • 1 590 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 590 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna w centrum Małego Płocka! Super oferta sprzedaży budynku handlowo-usługowego oraz budynku mieszkalnego, zlokalizowanego na działce nr 260/2 (o pow...

  • Lokal użytkowy Barnisław gm. Kołbaskowo
    1 / 9
    Lokal użytkowy Barnisław gm. Kołbaskowo

    Barnisław

    • 35 000 000 zł cena
    • 11 600 m2 powierzchnia
    • 3 018 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuje Państwu na sprzedaż bardzo ciekawą nieruchomość gruntową zabudowaną z dużym potencjałem inwestycyjnym. Duży teren - 1,16 ha w Barnisławiu - niedaleko Szczecina. Na działce...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 7 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na 9 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...

  • Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy
    1 / 13
    Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy

    Gliwice

    • 250 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam do sprzedania lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m2, mieszczący się pod adresem "ul. Jaskółcza 2/LU1, 44-100 Gliwice". Lokal nadaje się pod każdą działalność ora...

  • Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka
    Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka

    Zelczyna

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT 200 m kw NA 20 AROWEJ DZIAŁCE 5 MINUT SAMOCHODEM OD SKAWINY Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy . Teren utwardzony...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Królowej Jadwigi
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Królowej Jadwigi

    Kraków

    • 9 000 000 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 24 658 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okolice Błoń Krakowskich obiekt o powierzchni 365m2, podpiwniczony. Działka 7,5arowa . Doskonałe miejsce pod obiekt szkoleniowy , gastronomiczny, medyczny , terapeutyczny itd Doja...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 17 500 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia budynek magazynowo - produkcyjny z zapleczem biurowym o pow. całkowitej (bez piwnicy) wynoszącej ok. 694m 2 położony na działce o pow. 5,77a przy ul. Botewa. Przy...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 5 150 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy na wynajem - Awiator, Al. Jana Pawła II 3B (Gdańsk)43 m² | parter | duże witryny Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 43 m², zlokalizowany na parterze...

  • Lokal Cieszyn

    Cieszyn

    • 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Garaż do wynajęcia na terenie prywatnej posesji w Cieszynie na ulicy Widokowej. Blisko osiedli ZOR i Banotówki. Automatyczna brama wjazdowa, dwuskrzydłowa prowadząca na teren po...

  • Sprzedam kiosk wraz z udziałami na placu handlowym
    1 / 3
    Sprzedam kiosk wraz z udziałami na placu handlowym

    Zielonki

    • 28 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 1 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal mieszczący się na placu handlowym Manhattan Wola Duchacka Kraków ul.Białoruska 7 można w nim prowadzić różnorodną działalność gospodarczą, zarówno handlową typu sklep, piekar...

  • Lokal użytkowy Cisownica gm. Goleszów, Wędoły
    1 / 15
    Lokal użytkowy Cisownica gm. Goleszów, Wędoły

    Cisownica

    • 650 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 1 757 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu budynków położonych w malowniczej miejscowości Cisownica. Obiekt może mieć wiele zastosowań, a jego przeznacz...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa/magazyn blisko Lublin

    Wólka Abramowicka

    • 3 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **Do sprzedania n/w nieruchomości (w całości cena 3 150 000 zł ) lub w rozbiciu na :1. Hala produkcyjno-warsztatowa-magazynowa na działce o pow...

  • Budynek usługowy, produkcyjny, Garbów, 500 m2

    Garbów » ul. Warszawska

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, GarbówBudynek:- ok 500 metrów powierzchni użytkowej- 2 kondygnacyjny- wolnostojący- rok budowy 2022- wykonany z gazobetonu (600)- śc...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa 209 m kw. gm. Przyłęk

    Przyłęk

    • 1 200 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 5 742 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala produkcyjno-warsztatowa o powierzchni 209 m kw wraz z zabudową siedliskową na działce o powierzchni 4,9 ha blisko Zwolenia i Puław. Hala:-rok budowy 2012-powierzchnia 209 m...

  • Kamienica Rynek Złotoryja
    Kamienica Rynek Złotoryja

    Złotoryja

    • 2 150 000 zł cena
    • 509 m2 powierzchnia
    • 4 224 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica w Rynku Złotoryi [url] tel [tel] Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Zator, ul. Kościuszki 1 - lokal do sprzedania.
    1 / 7
    Zator, ul. Kościuszki 1 - lokal do sprzedania.

    Zator

    • 342 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal o powierzchni 57 m2 w pawilonie wielobranżowym bliska centrum Zatora przy drodze wyjazdowej z Rynku w kierunku Oświęcimia. Lokal jest na parterze, a w budynku znajdu...