• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal Pruszcz Gdański ul. Batalionów Chłopskich

    Pruszcz Gdański » ul. Batalionów Chłopskich

    • 30 000 zł cena
    • 1 307 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn z częścią socjalno-biurową w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Batalionów ChłopskichLokalizacja:Doskonały dojazd do obwodnicy Trójmiasta i głównych tras komunikacyjnych. Lokaliz...

  • Lokal Warszawa Włochy, Okęcie ul. Dzwonkowa

    Warszawa » Włochy » ul. Dzwonkowa

    • 3 999 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 800 m², posadowiony na działce 1030 m².Obiekt położony jest w dzielnicy Włochy/Opacz W...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 815 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 815 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na 1 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 11 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 7 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Property Office (tel. [tel], m...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 16 100 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 14 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • w kamienicy parter 60m2 Centrum z dużym ogrodem lokal
    1 / 5
    w kamienicy parter 60m2 Centrum z dużym ogrodem lokal

    Białystok

    • 439 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    *Parter dwa wejścia ! *Centrum niezależne wejście do lokalu z ogrodu i parkingu oraz drugie z klatki schodowej mieszkanie przelotowe. *Sąsiedztwo : Lokale Optyk i Nauka jazdy. *Ka...

  • Lokal handlowo-usługowe Wrocław
    1 / 8
    Lokal handlowo-usługowe Wrocław

    Wrocław

    • 55 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 1 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pomieszczenie we Wrocławiu 53-649 na ul. Inowrocławska 37 Stare Miasto. 30m2 ,2klimy,3f …Wszystko do uzgodnienia! Umowa z gminą!!-Czynsz-1420 netto/mies. Super lokalizacja! +48...

  • Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 15 300 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewany magazyn 225 m² z rampą i placem manewrowym - Sopot, Aleja Niepodległości.Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 225 m², zlokalizowany w jedny...

  • Lokal Dąbrowa Tarnowska

    Dąbrowa Tarnowska

    • 1 230 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL/PAWILON DO WYNAJĘCIA W CENTRUM DĄBROWY TARNOWSKIEJ. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 23m2, położony w doskonałej lokalizacji - w samym centru...

  • 1 / 4
    Lokal Wrocław Psie Pole, Wrocław-Psie Pole

    Wrocław » Psie Pole

    • 8 100 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W północnej części Wrocławia w okolicach Korony do wynajmu 2 hale 150 m2 brama garażowa wys 3 m szerokości wys 3 m plus lokal 54 m2 wejście przez drzwi ogrzewanie centralne na pos...

  • Lokal Gdynia Wielki Kack ul. Wielkopolska

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Wielkopolska

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal do wynajęcia w Gdyni - Wielki Kack, ul. Wielkopolska.Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 80 m², idealny dla osób poszukujących przestrzeni do prowa...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 10 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal usługowy 154,9 m² - Warszawa, Grochów.Adres: ul. Grochowska 326, Warszawa.Powierzchnia: 154,9 m².Piętro: 1 z 4.Czynsz najmu: 10 000 zł/mies.Dostępny od zaraz.OPIS...

  • nowczesny budynek usługowy
    1 / 4
    nowczesny budynek usługowy

    Sosnowiec

    • 7 380 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    projekt nowoczesnego budynku usługowego Budynek w zabudowie wolnostojącej o zwartej bryle, 2-kondygnacyjny, niepodpiwniczony. Parter. Na parterze budynku może znajdować się warszt...

  • Lokal użytkowy Legionowo
    1 / 2
    Lokal użytkowy Legionowo

    Legionowo

    • 10 800 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 10 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam Biedronkę pod Warszawą, z bardzo rozsądnym czynszem pow 1000m2, działką 5km2 Nowy budynek, umowa z 2024r na 15lat Możliwy zakup lub wynajem obok identycznego budy...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Boczna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Boczna

    • 1 250 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 32 052 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 39 m², położony w wyjątkowej lokalizacji, w samym sercu historycznej Warszawy, tuż przy Starym Mieście i w bliskim sąsiedztwie Pow...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Elbląska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska

    • 7 425 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE!  opłata administracyjna 24 zł/m2 - 2520 zł netto + prąd wg zużyciaOPŁATY: energia elektryczna wg. podlicznika. Podane ceny dotyczą również od 3 do 5...

  • Lokale handlowe:doskonała lokalizacja, parter.Możliwe raty!
    1 / 5
    Lokale handlowe:doskonała lokalizacja, parter.Możliwe raty!

    Piotrków Trybunalski

    • 330 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Doskonała okazja cenowa: 3 x lepsza inwestycja niż lokata bankowa! Roczne oszczędności bądź przychód (gdy wynajmiesz klientowi) na poziomie minimum 36 tys zł ( 3 tys.zł / mi...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Annopol ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 6 516 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce w kompleksie biurowo - usługowo - produkcyjnym. Teren zamknięty, wjazd bezpośrednio z ulicy, teren ogrodzony, monitoring, kamery....

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Śląska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Śląska

    • 5 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OD ZARAZ, ŚWIETNA LOKALIZACJA! PRZESTRONNY, USTAWNY LOKAL USŁUGOWO HANDLOWY W SAMYM CENTRUM MIASTA. LOKALIZACJA:Lokal mieści się w budynku przy ul. Śląskiej 33 w Gdyni - jednej z n...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Jana Kilińskiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Kilińskiego

    • 7 800 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gotowa klinika medyczna | Cesja najmu | Gdynia ŚwiętojańskaNa sprzedaż odstąpienie w pełni działającej kliniki medycznej Get Better Clinic, zlokalizowanej w ścisłym centrum Gdyni p...