• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jęczydół
  • Sokólsko
  • Zamarski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zgierz

(54)
  • Działka Zgierz

    Zgierz

    • 2 142 000 zł cena
    • 4 982 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania grunt inwestycyjny o pow. 4982 m2 w Zgierzu w południowej części miasta. Możliwość dokupienia dwóch działek od Urzędu Gminy o pow. 697 m2 oraz 979 m2 i uzyskania...

  • Działka Zgierz

    Zgierz

    • 11 500 000 zł cena
    • 39 336 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż uzbrojony teren przemysłowy o pow. 3,93 ha w Zgierzu (woj. łódzkie) z bocznicą kolejową. MPZP - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów Stan prawn...

  • Wynajmę
    1 / 3
    Wynajmę

    Zgierz

    • 1 234 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę budynek dwupiętrowy ( woda , prąd 32kw, gaz ) dół 400 m i góra 200 m na działce znajduje się Żabka , do budynku oddzielny dojazd

  • 2 pokoje, 52 m²,loggia,gotowe do zamieszkania
    1 / 16
    2 pokoje, 52 m²,loggia,gotowe do zamieszkania

    Zgierz

    • 430 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie, że to może być to. Takie, do których wchodzisz i od razu wyobrażasz sobie swoje życie spokojne poranki, codzienne rytuały i...

  • Działka Zgierz, ul. Jana Kasprowicza

    Zgierz » ul. Kasprowicza

    • 320 000 zł cena
    • 1 092 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUNa podstawie art. 38 ust. 1 i 2, art. 39 ust. 2, w związku z art. 35 ust. 1 i 2, art. 40 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarc...

  • Działka inwestycyjna 12 184 m² | Zgierz Boruta | PnB, WZ, me
    1 / 8
    Działka inwestycyjna 12 184 m² | Zgierz Boruta | PnB, WZ, me

    Zgierz

    • 4 190 000 zł cena
    • 12 184 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 12 184 m², położona w Zgierzu przy ul. Energetyków, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Przemysłowego Boruta. Nieruchomość stanowi bard...

  • Dom wolnostojący Zgierz dz. Chełmy
    Dom wolnostojący Zgierz dz. Chełmy

    Zgierz

    • 999 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 9 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w Zgierzu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Chełmy. Nieruchomość idealna dla rodziny poszuku...

  • Działka Zgierz Chełmy
    1 / 9
    Działka Zgierz Chełmy

    Zgierz

    • 70 000 zł cena
    • 1 257 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna Zgierz-Chełmy w okolicy Radogoszcza. Możliwość podłączenia wody i prądu. Działka nieogrodzona. Wymiary 34 na 36. Aktualnie brak możliwości zabudowy. Na działce znajdu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do sprzedania mieszkanie w Zgierzu w zabudowie szeregowej. Lokal składa się z kuchni, 2 pokoi, łazienki z toaletą i wiatrołapu. Cała powierzchnia użytkowa to 33 metry. Mieszkanie m...

  • Dom Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Mieszkanie Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Działka Zgierz ul. Barona

    Zgierz » ul. Barona

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 950 m2 powierzchnia
    • 848 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA W CENTRUM ZGIERZA - STREFA USŁUGOWA o powierzchni 2 950 m² + możliwość powiększenia o 1500 m²Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny (3 spójne działki|) poło...

  • wynajmę mieszkanie w Zgierzu
    1 / 8
    wynajmę mieszkanie w Zgierzu

    Zgierz

    • 1 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry, Oferuje do wynajęcia lokal mieszkalny w Zgierzu. Położony na osiedlu 650-lecia, okolica basenu. Lokalizacja: liczne sklepy, przychodnia, apteki, pływalnia, dogodna kom...

  • Lokal użytkowy Zgierz
    1 / 15
    Lokal użytkowy Zgierz

    Zgierz

    • 760 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 2 033 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom w stanie surowym - do wykończenia w kameralnej okolicy Zgierza, przy ulicy Leszczynowej. Dom pierwotnie budowany z zamysłem prowadzenia działalności go...

  • Mieszkanie Dwupoziomowe- Parking DOBRA LOKALIZACJA
    1 / 16
    Mieszkanie Dwupoziomowe- Parking DOBRA LOKALIZACJA

    Zgierz

    • 599 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania dwupoziomowy apartament gotowy do zamieszkania przestronny czysty o powierzchni 86m2 położony na II piętrze w budynku z lat dwutysięcznych ze względu na skosy pow...

  • TBS - 44m2, 2 pokoje, PARTER
    1 / 16
    TBS - 44m2, 2 pokoje, PARTER

    Zgierz

    • 220 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania TBS zlokalizowanego w Zgierzu na ogrodzonym osiedlu przy ulicy Parzęczewskiej. Nieruchomość znajduje się w bloku z 2004 ro...

  • Zgierz Biuro 33 m2 , klimatyzacja
    1 / 3
    Zgierz Biuro 33 m2 , klimatyzacja

    Zgierz

    • 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę biuro 33 m2 , Zgierz Barwnikowa 10 I piętro , klimatyzacja , parking. Dodatkowe opłaty energia elektryczna

  • Spokojna działka pod Twój dom, 10 min od Zgierza
    1 / 5
    Spokojna działka pod Twój dom, 10 min od Zgierza

    Zgierz

    • 300 000 zł cena
    • 3 146 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z warunkami zabudowy, położoną w urokliwej miejscowości Podole, powiat zgierski, przy ul. Cynamonowej. Działka o powierzchni 3146 m² z waru...

  • Przytulne, świeże mieszkanie
    1 / 8
    Przytulne, świeże mieszkanie

    Zgierz

    • 2 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko odnowione, widne i przestrzenne 3-y sypialniowe, duży pokój gościnny z balkonem i nowa kuchnia. Mieszkanie będzie dostępne do wynajęcia...