• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kościelisko
  • Zgierz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zgierz

(54)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgierz

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgierz

    • 459 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 2w1/ Budynek Usługowo-Mieszkalny/SUPER LOKALIZACJA
    1 / 15
    2w1/ Budynek Usługowo-Mieszkalny/SUPER LOKALIZACJA

    Zgierz

    • 880 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 4 357 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Kupujący nie płaci prowizji! Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany jest PROTOKÓŁ PRZEK...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgierz

    • 457 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgierz

    • 275 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgierz

    • 445 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zgierz

    • 369 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Domino
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Atrakcyjna działka Zgierz ul. Zegrzanki, woj. Łódzkie, Łódź

    Zgierz

    • 182 000 zł cena
    • 1 519 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Atrakcyjna działka Zgierz ul. Zegrzanki, woj. Łódzkie, Łódź Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Zgierzu, przy ul. Nadrzecznej 46A ( nr. ewidencyjny 121/9, obręb 115) na nowopo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią do sprzedania w Zgierz...

    Zgierz

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    feruję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą oraz dużą LOGGIĄ 5,5 m2, któte jest położone na osiedlu 650-lecia przy ul.L. St...

  • 1 / 2
    Działka budowlana Zgierz ul. Zegrzanki

    Zgierz

    • 456 800 zł cena
    • 2 855 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zgierzu, przy ul. Nadrzecznej. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (warunki zabudowy na 3 domy) Możliwość podzielenia na trzy odrębne działki Dział...

  • Wynajem pomieszczeń biurowych, Zgierz ul. A. Struga 10A
    1 / 8
    Wynajem pomieszczeń biurowych, Zgierz ul. A. Struga 10A

    Zgierz

    • 35 zł cena
    • 349 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek biurowy zlokalizowany przy ulicy Andrzeja Struga 10A Oferujemy 8 pomieszczeń biurowych o powierzchni: 22,72m2; 22,73 m2 ; 21,90m2 ; 22,91m2 ; 22,54m2 ; 22,56m2 ; 16,28m2 ;...

  • Działka Zgierz Kurak 1,16 hektara rolno-budowlana bezpośrednio

    Zgierz

    • 2 900 000 zł cena
    • 11 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana z możliwością zabudowy w Zgierzu przy ul. Rudnickiej na osiedlu Kurak. Grunt znajduje się w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych. Dojazd do działki bezp...

  • Na wynajem lub sprzedaż lok. usługowe Zgierz, Barlickiego 2a
    1 / 8
    Na wynajem lub sprzedaż lok. usługowe Zgierz, Barlickiego 2a

    Zgierz

    • 42 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy 5 lokali usługowych o powierzchni :131,60m2 ; 36,30m2 ; 143,60m2 oraz 2 lokale o powierzchni 26,50m2 . Lokalizacja: Parter budynku mieszkalnego w Zgierzu ul. Barlickiego...

  • Sprzedam

    Zgierz

    • 255 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom pokój z kuchnią i łazienką w dzielnicy domków jednorodzinnych cicha ulica bez wyjazdu wjeżdżają tylko mieszkańcy blisko sklepy Mrówka komunikacja miejska i kolej aglomeracji ł...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom

    Antoniew

    • 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzialka budowlana o pow. 3141 mkw. szerokość ok. 21 metrów, głębokość ok. 150 metrów. Stan budynku do zamieszkania. 160 m² (125 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (2 sypialnie),...

  • Dzialka Budowlana

    Ruda-Bugaj

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana w spokojnej okolicy .

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cyprianów

    • 990 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Jedyny taki dom w Grotnikach!!
    1 / 20
    Jedyny taki dom w Grotnikach!!

    Grotniki

    • 1 150 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 9 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rąbień

    • 835 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Grotniki

    • 1 800 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała

    • 110 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 850 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Ustronie

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 756 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ustronie

    Ustronie

    • 1 850 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2012 r. o pow. 180 m2 wykończony w wysokim standardzie, położony na działce o pow. 693 m2 w Zgierzu (obręb Ustronie) koło Grotnik. Na tereni...

  • Działka budowlana Jeżewo k/ Zgierza w lesie
    Działka budowlana Jeżewo k/ Zgierza w lesie

    Jeżewo

    • 214 500 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania dwie przylegające do siebie działki łącznie na 3300 m2 (jedna działka ma powierzchnię 1300 m2 a druga 2000 m2). Teren działki jest położony w leśnym otoczeniu w...

  • Działka Ruda-Bugaj ul. Mała

    Ruda-Bugaj » ul. Mała

    • 329 500 zł cena
    • 2 736 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Ruda-Bugaj o powierzchni 2736 m², która oferuje doskonałe warunki do zabudowy dzięki uzbrojeniu w prąd oraz dostępności wody w granicy...

  • 1 / 3
    Trzy w jednej! Perfekcyjna oferta super kształt

    Antoniew

    • 1 200 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Okazja! Do sprzedania duża działka rolna, 50 000 m2 (5 ha), która składa się z trzech działek, przy Lesie Bolimowskim, 50 km od Warszawy, blisko Żyrardowa, 2 km od zjazdu z A2. Ni...

  • 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS
    1 / 16
    7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS

    Kania Góra

    • 300 000 zł cena
    • 7 810 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2LAS Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaż...

  • Rąbień k. Łodzi, sprzedam dom
    1 / 16
    Rąbień k. Łodzi, sprzedam dom

    Rąbień

    • 820 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą i potencjałem Rąbień, gm. Aleksandrów Łódzki. Powierzchnia: 240m² (180m² użytkowa), działka 1128m² Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji: * Piętro (do zamieszkani...

  • Sprzedam działkę w Glinniku (gm. Zgierz)
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Glinniku (gm. Zgierz)

    Glinnik

    • 600 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twój kawałek natury — Glinnik, powiat zgierski! Marzysz o przestrzeni, ciszy i zieleni — a jednocześnie chcesz być blisko udogodnień? Ta działka 3 100 m² w Glinniku to idealna ok...

  • Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem
    1 / 12
    Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem

    Dzierżązna

    • 400 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż budowlana działka 5000 m z wykopanym stawem, letniskowym domkiem oraz przyczepą kempingową. Nieruchomość położona w Dzierżąznej (gmina Zgierz). Na działkę zostały wydan...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość w Łagiewnikach Nowych
    Syndyk sprzeda nieruchomość w Łagiewnikach Nowych

    Łagiewniki Nowe

    • 25 550 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym LD1M/GUp-s/682/2024 sprzeda: Nieruchomość składająca się z działki ewidencyjnej nr 135, położonej w Łagiewnikach Nowych, gmina Zg...

  • sprzedam działkę Łódzkie Dzierżązna k. Zgierza ul. Polna
    1 / 4
    sprzedam działkę Łódzkie Dzierżązna k. Zgierza ul. Polna

    Dzierżązna

    • 180 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 3000 m nr działki 382/15 lub/i 382/16 możliwość przyłączenia prądu. Dojazd do działek od ul Polnej (blisko skrzyżowania z ul. Zagajnikową) drogą wewnętrzną międ...

  • Działka budowlana Ruda-Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 8
    Działka budowlana Ruda-Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki

    Ruda-Bugaj

    • 330 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ruda Bugaj o powierzchni 1425 m, objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Dla terenów nowej zabudowy mieszka...

  • Może To Twoje Miejsce na Ziemi ?
    1 / 16
    Może To Twoje Miejsce na Ziemi ?

    Rosanów

    • 740 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Kupujący nie płaci prowizji! Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany...

  • Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2
    Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2

    Kania Góra

    • 4 100 000 zł cena
    • 35 324 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kania Górna, gmina Zgierz – na sprzedaż działka 35 324m2 pod inwestycje. Bez pośredników! Na sprzedaż działka w atrakcyjnej lokalizacji w gminie Zgierz, województwo łódzkie Ideal...

  • Rezydencja W Zielonym Zakątku :)
    1 / 16
    Rezydencja W Zielonym Zakątku :)

    Dzierżązna

    • 1 620 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Nieruchomość mieści się w malowniczej i spokojnej miejscowości DZIERŻĄZNA koło...

  • Działka budowlana Grotniki gm. Zgierz
    1 / 9
    Działka budowlana Grotniki gm. Zgierz

    Grotniki

    • 465 000 zł cena
    • 2 321 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana położona w leśnym zakątku Ustronia na terenie gdzie nie obowiazuje plan zagospodarowania przestrzennego. Złożony został wniosek o wydanie warunków n...

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 1000m2(25mx40m), za cenę 190zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 294 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 2000m2(25mx80m), za cenę 150zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Teren do zabudowy Cyprianów 16 200 m2
    1 / 2
    Teren do zabudowy Cyprianów 16 200 m2

    Cyprianów

    • 732 960 zł cena
    • 16 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną z możliwością podziału i uzyskania WZ o powierzchni 16 288 m2, bardzo dobrze skomunikowaną. Do centrum Łodzi 23 km. Możliwość uruchomienia działalności. Pr...

  • Leonów • Działka z budową i mediami • 1300 m²
    1 / 6
    Leonów • Działka z budową i mediami • 1300 m²

    Leonów

    • 250 000 zł cena
    • 1 304 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu - idealna okazja do dokończenia wymarzonej inwestycji! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1304 m², położona w miejsc...