• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdynia
  • Drzonowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Budy Wolskie

(7)
  • SIEDLISKO dom + 3 ha ziemi

    Budy Wolskie

    • 1 490 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko, dom w stylu kanadyjskim oraz działka o powierzchni 3 ha / 30.000,- m2 /ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYDZIELENIA MNIEJSZEJ POWIERZCHNI DZIAŁKI . NIERUHOMOŚC...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU

    Budy Wolskie

    • 390 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Zostały wydane warunki zabudowy: powierzchnia działki do wydzielenia 3000 m2 lub 6000 m2 dla dwóc...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU Budy Wolskie

    Budy Wolskie

    • 195 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Działka z dwóch stron granicy z Lasem Państwowym.DZIAŁKA JEST W TRAKCIE PODZIAŁU, A WIĘC ISTNIEJE JESZC...

  • ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐

    Budy Wolskie

    • 435 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA NA GRANICY LASU – BUDY WOLSKIE Do sprzedania działka położona w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy granicy z Lasem Państwowym . Działka jest otoczona z dwóch stro...

  • Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 12
    Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki

    Budy Wolskie

    • 3 400 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 15 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa w rejonie Aleksandrowa Łódzkiego! Świetna lokalizacja- teren wiejski, zieleń, spokój a jednocześnie blisko do Łodzi oraz do wjazdu na drogę S14....

  • ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐

    Budy Wolskie

    • 1 190 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA NA GRANICY LASU – BUDY WOLSKIEDo sprzedania działka położona w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy granicy z Lasem Państwowym, z dwóch stron otoczona lasem.Najważnie...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU Budy Wolskie

    Budy Wolskie

    • 1 190 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Działka z dwóch stron granicy z Lasem Państwowym.Istnieje możliwość podziału na działki mniejsze.Obok&n...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dzialka Budowlana

    Ruda-Bugaj

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana w spokojnej okolicy .

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrów Łódzki

    • 450 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 610 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Krzywiec

    • 850 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 1 070 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 180 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 7 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 850 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrów Łódzki

    • 720 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • M3 w zielonej Okolicy ! Bratoszewskiego
    1 / 19
    M3 w zielonej Okolicy ! Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki

    • 349 360 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 680 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 650 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 5 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 420 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 756 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 710 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Ruda-Bugaj ul. Mała

    Ruda-Bugaj » ul. Mała

    • 329 500 zł cena
    • 2 736 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Ruda-Bugaj o powierzchni 2736 m², która oferuje doskonałe warunki do zabudowy dzięki uzbrojeniu w prąd oraz dostępności wody w granicy...

  • Kawalerka do wynajęcia

    Aleksandrów Łódzki

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia-30m na nowym strzeżonym osiedlu w Aleksandrowie Łódzkim piętro 3, winda, balkon. Koszt wynajmy 1500zł miesięcznie + czynsz 330 złotych + prąd według zużycia...

  • Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec
    1 / 15
    Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec

    Krzywiec

    • 630 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony w miejscowości Krzywiec, ok. 30 lat temu wybudowany, do wykończenia według własnego gustu. Opis nieruchomości: dom podpiwniczony,...

  • Działka Słowak gmina Aleksandrów Łódzki
    1 / 2
    Działka Słowak gmina Aleksandrów Łódzki

    Słowak

    • 147 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 46/10 w obrębie Słowak w Gminie Aleksandrów Łódzki o powierzchni 1158,1 m2 (43m x 27m), sklasyfikowana w miejscowym planie zagospodarowania przestr...

  • Dom Aleksandrów Łódzki ul. Piotrkowska

    Aleksandrów Łódzki » ul. Piotrkowska

    • 1 399 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom jednorodzinny - skandynawska jakość, nowoczesność i ekologiaNa sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny, którego charakter i jakość wykonania spotyka się niemal wyłącznie...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Jana Kilińskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Kilińskiego

    • 298 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,69 m². Doświetlone z ekspozycją na południe. Położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku, na cichym i spokojnym osiedlu...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Jana Kilińskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Jana Kilińskiego

    Aleksandrów Łódzki

    • 298 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Ogrodowa
    1 / 14
    Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Ogrodowa

    Aleksandrów Łódzki

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy funkcjonalny trzypokojowy apartament z ładnym balkonem urządzony w ponadczasowym stylu i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona jest w znakomitej lokalizacji przy...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Rafała Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Bratoszewskiego

    • 330 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne, 3 pokoje - idealny układ na 3 piętrze!Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o poszukiwanym, dwustronnym układzie (północ-południe), położone na wyg...

  • Działka budowlana Ruda-Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 8
    Działka budowlana Ruda-Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki

    Ruda-Bugaj

    • 330 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ruda Bugaj o powierzchni 1425 m, objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Dla terenów nowej zabudowy mieszka...

  • 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 264 500 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 5 działek z uchwalonym MPZP (mieszkaniowo-usługowe) o pow. 1150-1190m2, usytuowane w malowniczej miejscowości Wola Grzymkowa. Działki znajdują się przy trasie z Aleks...

  • 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 225 180 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka z uchwalonym MPZP o pow. 1251m2 (wym. 30x40), usytuowana w malowniczej miejscowości Wola Grzymkowa. Działka znajduje się przy trasie z Aleksandrowa Ł. do Luto...

  • 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 225 180 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.
    1 / 13
    Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.

    Aleksandrów Łódzki

    • 497 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale Twoją bazą wypadową i oazą spokoju w jednym? Mam dla Ciebie konkret, który łączy wygodę parteru z logistycznym mistr...

  • ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-mieszkanie 58m2, drugie piętro.
    ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-mieszkanie 58m2, drugie piętro.

    Aleksandrów Łódzki

    • 365 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni...

  • Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab
    Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab

    Rąbień AB

    • 2 650 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 14 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ### Dom marzeń na sprzedaż Rąbień AB, tuż pod Łodzią! Świetna lokalizacja tylko kilka minut od wjazdu na S14! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom, który spełni oczekiwani...