• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Waśki
  • Stok Lacki
  • Małęczyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wola Grzymkowa

(3)
  • 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 225 180 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka z uchwalonym MPZP o pow. 1251m2 (wym. 30x40), usytuowana w malowniczej miejscowości Wola Grzymkowa. Działka znajduje się przy trasie z Aleksandrowa Ł. do Luto...

  • 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 225 180 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 264 500 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 5 działek z uchwalonym MPZP (mieszkaniowo-usługowe) o pow. 1150-1190m2, usytuowane w malowniczej miejscowości Wola Grzymkowa. Działki znajdują się przy trasie z Aleks...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dzialka Budowlana

    Ruda-Bugaj

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana w spokojnej okolicy .

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrów Łódzki

    • 450 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rąbień

    • 835 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 610 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Krzywiec

    • 850 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 1 070 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 180 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 7 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 850 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 680 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 650 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 5 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 420 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 756 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 710 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Ruda-Bugaj ul. Mała

    Ruda-Bugaj » ul. Mała

    • 329 500 zł cena
    • 2 736 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Ruda-Bugaj o powierzchni 2736 m², która oferuje doskonałe warunki do zabudowy dzięki uzbrojeniu w prąd oraz dostępności wody w granicy...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU Budy Wolskie

    Budy Wolskie

    • 1 190 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Działka z dwóch stron granicy z Lasem Państwowym.Istnieje możliwość podziału na działki mniejsze.Obok&n...

  • Rąbień k. Łodzi, sprzedam dom
    1 / 16
    Rąbień k. Łodzi, sprzedam dom

    Rąbień

    • 820 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą i potencjałem Rąbień, gm. Aleksandrów Łódzki. Powierzchnia: 240m² (180m² użytkowa), działka 1128m² Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji: * Piętro (do zamieszkani...

  • Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec
    1 / 15
    Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec

    Krzywiec

    • 630 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony w miejscowości Krzywiec, ok. 30 lat temu wybudowany, do wykończenia według własnego gustu. Opis nieruchomości: dom podpiwniczony,...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Rafała Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Bratoszewskiego

    • 330 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne, 3 pokoje - idealny układ na 3 piętrze!Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o poszukiwanym, dwustronnym układzie (północ-południe), położone na wyg...

  • Działka budowlana Ruda-Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 8
    Działka budowlana Ruda-Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki

    Ruda-Bugaj

    • 330 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ruda Bugaj o powierzchni 1425 m, objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Dla terenów nowej zabudowy mieszka...

  • ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐

    Budy Wolskie

    • 1 190 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA NA GRANICY LASU – BUDY WOLSKIEDo sprzedania działka położona w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy granicy z Lasem Państwowym, z dwóch stron otoczona lasem.Najważnie...

  • Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 12
    Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki

    Budy Wolskie

    • 3 400 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 15 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa w rejonie Aleksandrowa Łódzkiego! Świetna lokalizacja- teren wiejski, zieleń, spokój a jednocześnie blisko do Łodzi oraz do wjazdu na drogę S14....

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 1000m2(25mx40m), za cenę 190zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 294 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 2000m2(25mx80m), za cenę 150zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐

    Budy Wolskie

    • 435 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA NA GRANICY LASU – BUDY WOLSKIE Do sprzedania działka położona w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy granicy z Lasem Państwowym . Działka jest otoczona z dwóch stro...

  • Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.
    1 / 13
    Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.

    Aleksandrów Łódzki

    • 497 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale Twoją bazą wypadową i oazą spokoju w jednym? Mam dla Ciebie konkret, który łączy wygodę parteru z logistycznym mistr...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU

    Budy Wolskie

    • 390 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Zostały wydane warunki zabudowy: powierzchnia działki do wydzielenia 3000 m2 lub 6000 m2 dla dwóc...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU Budy Wolskie

    Budy Wolskie

    • 195 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Działka z dwóch stron granicy z Lasem Państwowym.DZIAŁKA JEST W TRAKCIE PODZIAŁU, A WIĘC ISTNIEJE JESZC...

  • SIEDLISKO dom + 3 ha ziemi

    Budy Wolskie

    • 1 490 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko, dom w stylu kanadyjskim oraz działka o powierzchni 3 ha / 30.000,- m2 /ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYDZIELENIA MNIEJSZEJ POWIERZCHNI DZIAŁKI . NIERUHOMOŚC...

  • Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab
    Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab

    Rąbień AB

    • 2 650 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 14 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ### Dom marzeń na sprzedaż Rąbień AB, tuż pod Łodzią! Świetna lokalizacja tylko kilka minut od wjazdu na S14! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom, który spełni oczekiwani...