• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Zgierz

(26)
  • 2 pokoje, 52 m²,loggia,gotowe do zamieszkania
    1 / 16
    2 pokoje, 52 m²,loggia,gotowe do zamieszkania

    Zgierz

    • 430 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie, że to może być to. Takie, do których wchodzisz i od razu wyobrażasz sobie swoje życie spokojne poranki, codzienne rytuały i...

  • Mieszkanie Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w Zgierzu w zabudowie szeregowej. Lokal składa się z kuchni, 2 pokoi, łazienki z toaletą i wiatrołapu. Cała powierzchnia użytkowa to 33 metry. Mieszkanie m...

  • Mieszkanie Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• wynajmę mieszkanie w Zgierzu
    1 / 8
    wynajmę mieszkanie w Zgierzu

    Zgierz

    • 1 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry, Oferuje do wynajęcia lokal mieszkalny w Zgierzu. Położony na osiedlu 650-lecia, okolica basenu. Lokalizacja: liczne sklepy, przychodnia, apteki, pływalnia, dogodna kom...

  • Mieszkanie Dwupoziomowe- Parking DOBRA LOKALIZACJA
    1 / 16
    Mieszkanie Dwupoziomowe- Parking DOBRA LOKALIZACJA

    Zgierz

    • 599 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania dwupoziomowy apartament gotowy do zamieszkania przestronny czysty o powierzchni 86m2 położony na II piętrze w budynku z lat dwutysięcznych ze względu na skosy pow...

  • TBS - 44m2, 2 pokoje, PARTER
    1 / 16
    TBS - 44m2, 2 pokoje, PARTER

    Zgierz

    • 220 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania TBS zlokalizowanego w Zgierzu na ogrodzonym osiedlu przy ulicy Parzęczewskiej. Nieruchomość znajduje się w bloku z 2004 ro...

  • Przytulne, świeże mieszkanie
    1 / 8
    Przytulne, świeże mieszkanie

    Zgierz

    • 2 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko odnowione, widne i przestrzenne 3-y sypialniowe, duży pokój gościnny z balkonem i nowa kuchnia. Mieszkanie będzie dostępne do wynajęcia...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Zgierz

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie po remoncie o powierzchni 37m2, na trzecim piętrze z balkonem zlokalizowane przy ul. Dubois w Zgierzu- spokojna okolica, piękne widoki. Mieszkanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe w Zgierzu, osiedle 650 lecia
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe w Zgierzu, osiedle 650 lecia

    Zgierz

    • 420 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 61 m² – Osiedle 650-lecia, ul. Staffa Oferuję na sprzedaż przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 61 m², położone na 3. piętrze w bloku...

  • Sprzedam mieszkanie kawalerka
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie kawalerka

    Zgierz

    • 260 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w Zgierzu do sprzedania 29 metrowa pokój kuchnia przedpokój łazienka blok koło Semu-polo cena 260,000 do negocjacji mieszkanie umeblowane pralka lodówka wszystko co na z...

  • Mieszkanie Zgierz ul.

    Zgierz

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe do remontu - idealne pod własną aranżację i wynajem!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w zadbanym, ogrodzonym bloku. Okna wyc...

  • Mieszkanie Zgierz ul. Łódzka

    Zgierz » ul. Łódzka

    • 199 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację lokali w Zgierzu- bardzo blisko Łodzi.Są to mieszkania bezczynszowe, wyodrębnione z dużego obiektu użytkowego. Obecnie znajduje się tam 6 mieszkań od 28 do...

  • Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/4 w spółdzielczym prawie Zgierz
    Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/4 w spółdzielczym prawie Zgierz

    Zgierz

    • 60 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/169/2024 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/4 częśc...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE
    1 / 8
    SPRZEDAM MIESZKANIE

    Zgierz

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie na osiedlu 650 lecia o pow.38m2 Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w okolicach szkoły nr.7 Poniżej zdjecia. Numer kont. [tel] lub 799...

  • Dwupoziomowy apartament -super lokalizacja

    Zgierz

    • 601 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronny dwupoziomowy apartament w centrum miasta wybudowany w latach dwutysięcznych mieszkanie mieści się na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły o powierzchni 86 m2 ze...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgierz

    • 260 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zgierz

    • 57 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 3 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zgierz

    • 178 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 3 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgierz

    • 296 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgierz

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości