• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Zgierz

(26)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgierz

    • 459 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgierz

    • 457 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgierz

    • 275 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgierz

    • 445 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zgierz

    • 369 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Domino
    Biuro nieruchomości

  • Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią do sprzedania w Zgierz...

    Zgierz

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    feruję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą oraz dużą LOGGIĄ 5,5 m2, któte jest położone na osiedlu 650-lecia przy ul.L. St...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrów Łódzki

    • 450 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała

    • 110 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrów Łódzki

    • 720 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • M3 w zielonej Okolicy ! Bratoszewskiego
    1 / 19
    M3 w zielonej Okolicy ! Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki

    • 349 360 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka do wynajęcia

    Aleksandrów Łódzki

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia-30m na nowym strzeżonym osiedlu w Aleksandrowie Łódzkim piętro 3, winda, balkon. Koszt wynajmy 1500zł miesięcznie + czynsz 330 złotych + prąd według zużycia...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Jana Kilińskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Kilińskiego

    • 298 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,69 m². Doświetlone z ekspozycją na południe. Położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku, na cichym i spokojnym osiedlu...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Jana Kilińskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Jana Kilińskiego

    Aleksandrów Łódzki

    • 298 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Ogrodowa
    1 / 14
    Mieszkanie Aleksandrów Łódzki, Ogrodowa

    Aleksandrów Łódzki

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy funkcjonalny trzypokojowy apartament z ładnym balkonem urządzony w ponadczasowym stylu i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona jest w znakomitej lokalizacji przy...

  • Mieszkanie Aleksandrów Łódzki ul. Rafała Bratoszewskiego

    Aleksandrów Łódzki » ul. Bratoszewskiego

    • 330 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne, 3 pokoje - idealny układ na 3 piętrze!Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o poszukiwanym, dwustronnym układzie (północ-południe), położone na wyg...

  • Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.
    1 / 13
    Aleksandrów: Szybki wylot, totalny spokój.

    Aleksandrów Łódzki

    • 497 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami, ale Twoją bazą wypadową i oazą spokoju w jednym? Mam dla Ciebie konkret, który łączy wygodę parteru z logistycznym mistr...

  • ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-mieszkanie 58m2, drugie piętro.
    ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-mieszkanie 58m2, drugie piętro.

    Aleksandrów Łódzki

    • 365 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni...