działka na sprzedaż
2 kwi 2026

Działka Wola Grzymkowa

woj. Łódzkie pow. zgierski gm. zgierski
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 16:40
225 180 zł 1 251 m2
225 180 zł 1 251 m2 180 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 251 m2
Cena za metr 180 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37501218

Opis

Do sprzedania działka z uchwalonym MPZP o pow. 1251m2 (wym. 30x40), usytuowana w malowniczej miejscowości Wola Grzymkowa. Działka znajduje się przy trasie z Aleksandrowa Ł. do Lutomierska ok 2 km od centrum miasta. Przy działce wodociąg (w trakcie budowy, do końca marca). Cena zawiera udział w drodze.
Nr tel. Pokaż numer telefonu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 280261
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37501218
  • Źródło: Dona-Dom
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Wola Grzymkowa, cena: od 191 403 do 258 957 zł, powierzchnia: od 1064 do 1439 m2
D
Dona-Dom Biuro nieruchomości · 373 ogłoszeń
D

Dona-Dom Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika