• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Poczesna
  • Świętoszów
  • Węgliniec
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zgierz

(54)
  • Dom Zgierz Lućmierz ul. Działkowa

    Zgierz » ul. Działkowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 665 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia z dala od miejsk...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 10
    Wynajmę mieszkanie

    Zgierz

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie po remoncie o powierzchni 37m2, na trzecim piętrze z balkonem zlokalizowane przy ul. Dubois w Zgierzu- spokojna okolica, piękne widoki. Mieszkanie...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w Zgierzu, osiedle 650 lecia
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe w Zgierzu, osiedle 650 lecia

    Zgierz

    • 420 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 61 m² – Osiedle 650-lecia, ul. Staffa Oferuję na sprzedaż przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 61 m², położone na 3. piętrze w bloku...

  • TEREN INWESTYCYJNY 1031 m² – ZGIERZ CENTRUM – WZ

    Zgierz » pl. Plac Jana Kilińskiego

    • 990 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 961 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---TEREN INWESTYCYJNY 1031 m² – ZGIERZ CENTRUM - KILIŃSKIEGO – WZ NA USŁUGI - inwestycyjna położona w ścisłej strukturze miejskiej...

  • Działka usługowa Zgierz, Łąkowa
    1 / 6
    Działka usługowa Zgierz, Łąkowa

    Zgierz

    • 3 500 000 zł cena
    • 5 821 m2 powierzchnia
    • 602 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka usługowa położona w Zgierzu przy ul. Łąkowej 11-13, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczenie 2U - teren usług. Powierzchnia działki:...

  • Sprzedam mieszkanie kawalerka
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie kawalerka

    Zgierz

    • 260 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w Zgierzu do sprzedania 29 metrowa pokój kuchnia przedpokój łazienka blok koło Semu-polo cena 260,000 do negocjacji mieszkanie umeblowane pralka lodówka wszystko co na z...

  • Okazja | Dom 250m2 | 3 garaże | piękna działka

    Zgierz » ul. Żytnia

    • 890 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Przestronny dom dwurodzinny z trzema garażami | działka narożna | solidna cegłaNa sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom dwurodzi...

  • Działka Zgierz ul. Łąkowa

    Zgierz » ul. Łąkowa

    • 3 800 000 zł cena
    • 5 821 m2 powierzchnia
    • 653 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka usługowa położona w Zgierzu przy ul. Łąkowej 11-13, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczenie 2U - teren usług.Powierzchnia działki: ...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Może To Twoje Miejsce na Ziemi ?//ROSANÓW
    1 / 16
    Może To Twoje Miejsce na Ziemi ?//ROSANÓW

    Zgierz

    • 740 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Kupujący nie płaci prowizji! Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany...

  • Mieszkanie Zgierz ul.

    Zgierz

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe do remontu - idealne pod własną aranżację i wynajem!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w zadbanym, ogrodzonym bloku. Okna wyc...

  • Dom drewniany dom letniskowy dom caloroczny
    1 / 3
    Dom drewniany dom letniskowy dom caloroczny

    Zgierz

    • 1 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Doświadczona ekipa monterów wybuduje dla zleceniodawcy dowolny obiekt drewniany w technologi litego drewna badz szkieletu. Mozliwość dostosowania projektu do wymagań klijenta.

  • Mieszkanie Zgierz ul. Łódzka

    Zgierz » ul. Łódzka

    • 199 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację lokali w Zgierzu- bardzo blisko Łodzi.Są to mieszkania bezczynszowe, wyodrębnione z dużego obiektu użytkowego. Obecnie znajduje się tam 6 mieszkań od 28 do...

  • Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/4 w spółdzielczym prawie Zgierz
    Syndyk sprzeda UDZIAŁ 1/4 w spółdzielczym prawie Zgierz

    Zgierz

    • 60 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/169/2024 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału 1/4 częśc...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE
    1 / 8
    SPRZEDAM MIESZKANIE

    Zgierz

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie na osiedlu 650 lecia o pow.38m2 Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w okolicach szkoły nr.7 Poniżej zdjecia. Numer kont. [tel] lub 799...

  • Dwupoziomowy apartament -super lokalizacja

    Zgierz

    • 601 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronny dwupoziomowy apartament w centrum miasta wybudowany w latach dwutysięcznych mieszkanie mieści się na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły o powierzchni 86 m2 ze...

  • Działka o świetnej lokalizacji w Zgierzu - do sprzedania
    1 / 3
    Działka o świetnej lokalizacji w Zgierzu - do sprzedania

    Zgierz

    • 900 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 617 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedamy doskonale usytuowaną działkę w Zgierzu, przy ulicy Konstantynowskiej 23, przy rondzie Sybiraków. Działka przylega do ruchliwej ulicy - trasy do Konstantynowa i Pabianic....

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgierz

    • 260 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zgierz

    • 57 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 3 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zgierz

    • 178 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 3 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgierz

    • 296 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości