lokal na sprzedaż
20 lip 2021

Lokal Warszawa Praga Południe, Grochów

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 4 lata temu, Wtorek, 20 lipiec 2021 16:20
895 000 zł 60 m2
895 000 zł 60 m2 14 917 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 60 m2
Cena za metr 14 917 zł/m2
ID oferty K18364712

Opis

Lokal usługowy / możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej / w pięknie wyremontowanej kamienicy
Wysokość 340 cm -wejście bezpośrednio z ulicy
Duże witryny od ulicy Grochowskiej, dwustronny, możliwość zagospodarowania ogródka od strony zamkniętego podwórza.
Możliwość prowadzenia każdej działalności
Dokonano odbioru Sanepidu, kominiarza, w lokalu jest
niezbędna wentylacja mechaniczna, są pozwolenia na prowadzenie sprzedaży alkoholu.
Doskonała lokalizacja- główna ulica - ciąg handlowy - obok liczne biura i urzędy
Lokal w dobrym stanie technicznym
Możliwość zakupu z najemcą

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 79729
  • Data aktualizacji: 2022-05-14
  • ID ogłoszenia: K18364712
  • Źródło: Citymark
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!