• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 428)
  • Kamienica w centrum Tarnowa - atrakcyjna oferta!

    Tarnów

    • 1 580 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 1 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica w centrum Tarnowa - bardzo atrakcyjna oferta inwestycyjna! Świetna lokalizacja i bardzo atrakcyjna cena kamienicy położonej w centrum Tarnowa. To dawny budynek Wyższej Sz...

  • Nowoczesna hala z biurowcem w Zakliczynie

    Zakliczyn » ul. Grabina

    • 11 800 000 zł cena
    • 2 781 m2 powierzchnia
    • 4 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1. OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCINumery działek: 635, 433/8 , 433/9, 433/10, 433/16,Obręb ewidencyjny: ZakliczynAdres: ul. Grabina 10 2. SZCZEGÓŁOWY OPIS NIERUCHOMOŚCIPołożenie, uwa...

  • Agroturystyka w Puszczy Noteckiej

    Zatom Nowy

    • 3 950 000 zł cena
    • 150 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gospodarstwo agroturystyczne Olchowy Młyn w Puszczy Noteckiej do sprzedania na zasadach wyłączności w sieci KNC Nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji! Agent prowadzący Rafał...

  • Nowoczesna hala produkcyjna w Wojniczu

    Wojnicz » ul. Jagodowa

    • 20 000 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1. OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCINumery działek: 100/1, 100/2, 101, 106, 107 108/1, 108/2Obręb ewidencyjny: WojniczAdres: ul. Jagodowa 3, 32-830 Wojnicz 2. SZCZEGÓŁOWY OPIS NIERUCHOMOŚ...

  • Lokal handlowo-usługowy w Lesko

    Lesko » ul. Moniuszki

    • 1 200 000 zł cena
    • 409 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedania lokal handlowo-usługowy na parterze budynku przy ul. Moniuszki 6 w Lesko Lokal (1 kondygnacja) - 409,4 m2 w tym - kotłownia 25,88 m2 oraz na z...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 3 400 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hale magazynowe w okolicach Centrum! Hala o powierzchni ok. 200 m2. hala o powierzchni 240 m2 wyposażona w rampę załadunkową. Dodatkowo w budynku jest winda...

  • Lokal użytkowy Kowiesy
    Lokal użytkowy Kowiesy

    Kowiesy

    • 1 400 000 zł cena
    • 27 500 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjno- produkcyjna. Można na działce pobudować dowolny obiekt przemysłowo-magazynowy. Transformator własny na działce pozwala na bezzwłoczne (bez oczekiwania na decy...

  • Syndyk sprzeda zespół budynków magazynowo-biurowych

    Marcinkowo

    • 1 746 500 zł cena
    • 4 076 m2 powierzchnia
    • 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY Syndyk masy upadłości Tomasza Góralskiego i Leszka Wegnerowskiego – osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży: – nieru...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » pl. Plac gen. Józefa Hallera

    • 16 500 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 42 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gotowy do wejścia, w pełni wyposażony lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji - doskonała inwestycja dla międzynarodowych firm i dynamicznie rozwijających się biznesów w Polsce!Tyl...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » pl. Plac gen. Józefa Hallera

    • 16 500 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 42 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Śródmieście ul. Aleje Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Aleje Jerozolimskie

    • 8 800 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia wykończone biuro, w wysokim standardzie, o powierzchni 116m2 w klimatycznej, odnowionej kamienicy w samym centrum Warszawy.Atuty:- Recepcja z lobby na dole w b...

  • Lokal Ziębice ul.

    Ziębice

    • 184 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 381 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Omega Estate spełnia marzenia! Proponujemy do zakupu lokal usługowy o powierzchni 42,32m2 w samym sercu miasta Ziębice. Lokal jest położony przy spokojnej ulicy prowadzącej do Ryn...

  • Lokal Wierzchosławice

    Wierzchosławice

    • 829 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 2 675 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz przestronnego domu dla rodziny, który daje dodatkowe możliwości? Ta wyjątkowa nieruchomość to nie tylko nowoczesny dom w stanie deweloperskim, ale także drugi, dom drewnian...

  • Na sprzedaż Obiekt-Pensjonat, Dom weselny itp.

    Turawa

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 1 395 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Obiekt - Pensjonat, Hostel, Dom weselny, Ośrodek dla seniorów, zakład produkcyjny itp. w miejscowości Bierdzany, gmina Turawa, woj. opolskie, położony na terenie Stobra...

  • Obiekt użytkowy 95m2, Suchy Bór

    Suchy Bór

    • 320 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt użytkowy o powierzchni ok. 95 m2, z przeznaczeniem na działalność usługowo-biurową, znajdujący się w miejscowości Suchy Bór, około 5 km od Opola. Nieruchomość...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 29 975 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze.Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 545,21 m², usytuowany na ostatnim piętrze biurowca...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 29 975 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie!Lokalizacja: Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 545  m², usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy ulic...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 3 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...

  • Lokal Gdańsk Żabianka ul. Aleja Grunwaldzka

• 3 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie:Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 3 400 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 34 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...