• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 428)
  • Lokal Zakliczyn

    Zakliczyn

    • 5 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 200 m, zlokalizowanego w samym sercu Zakliczyna, bezpośrednio przy Rynku. To doskonałe mi...

  • Lokal Brynica

    Brynica

    • 1 300 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYPOSAŻONA RESTAURACJA BRYNICA k/Opola 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY Prezentujemy Państwu Zespół Rekreacyjno-Restauracyjny ze...

  • Lokal Różyny ul. Młyńska

    Różyny » ul. Młyńska

    • 8 900 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca pod działalność handlową, usługową, gastronomiczną  lub biurową z szybkim dostępem do Trójmiasta?Ten nowo wybudowany obiekt w Różynach to doskonała lokalizacja i no...

  • Lokal Wysowa-Zdrój

    Wysowa-Zdrój

    • 2 500 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KOMPLEKS NIERUCHOMOŚCI W SERCU WYSOWEJ-ZDRÓJ!!! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu nieruchomości położonego w sercu miejscowości uzdrowiskowej...

  • Lokal Nowa Wieś Mała

    Nowa Wieś Mała

    • 12 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowny kliencie, Oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni ok. 450m2 usytuowanego na piętrze w wolnostojącym budynku....

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu usługowym
    1 / 12
    Syndyk sprzeda udział 1/2 w lokalu usługowym

    Gdynia

    • 196 851 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 281 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1. Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup udziału w wysokości 1/2 w prawi...

  • 1 / 2
    Lokal Krzeszowice ul. Rynek

    Krzeszowice » rynek Rynek

    • 5 800 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 5 687 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica na Rynku Krzeszowic ( do remontu z możliwością rozbudowy) na działce ponad 16ar . Obecnie 1020m2 powierzchni użytkowej z możliwością rozbudowy o 490m2 . Plan zago...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 3 500 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z witryną w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składa się sala główna sprzedażowa (ponad 50 m2), biuro, pomieszczenie so...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

    Warszawa » Włochy » ul. Jutrzenki

    • 4 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 72 m², położony w dzielnicy Warszawa Włochy, przy ul. Jutrzenki. Lokal świeżo po generalnym remoncie - gotowy do rozpoczęcia dział...

  • Lokal Emilianów

    Emilianów

    • 6 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala przemysłowa (magazynowo-produkcyjna) 400 m2. Zlokalizowana na dużej działce 3 ha. Wysokość od 3-do 5m, na dużej działce około 3 ha. Teren częściowo utwardzony, oświetlo...

  • Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo - handlowy – ścisłe ce
    1 / 5
    Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo - handlowy – ścisłe ce

    Dębno

    • 750 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż idealna inwestycja lokal usługowo-handlowy , doskonała lokalizacja ścisłe centrum w szeregu pawilonów przy ul. Mickiewicza w Dębnie . Nieruchomość znajduję się w pasa...

  • Wyjątkowy teren inwestycyjny w sercu Augustowa
    1 / 6
    Wyjątkowy teren inwestycyjny w sercu Augustowa

    Augustów

    • 14 900 000 zł cena
    • 1 440 m2 powierzchnia
    • 10 348 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy teren inwestycyjny w sercu Augustowa – kompleks kamienic z potencjałem rozbudowy Na sprzedaż prestiżowy kompleks kamienic położony w samym centrum Augustowa, bezpośredni...

  • Lokal Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Franciszka Rakoczego

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Rakoczego

    • 4 230 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia!Odstępne: tylko 149 000 złSzukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia...

Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Rakoczego

    • 149 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 329 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Starachowice

    Starachowice

    • 1 950 000 zł cena
    • 468 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt składający się z dwóch budynków usytuowanych na działce o powierzchni 1437 m2 w miejscowości Starachowice. Nieruchomość składa się z budynku usługowo-mieszkal...

  • Nowoczesny obiekt komercyjny, do aranżacji

    Rzeszów

    • 45 000 000 zł cena
    • 7 021 m2 powierzchnia
    • 6 410 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż obiekt komercyjny o powierzchni ponad 7 000 m2 zlokalizowany w Rzeszowie. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji,...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 15 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronna hala w bliskich okolicach Świdnicy! Powierzchnia hali wynosi 500 m2, na którą składają się pomieszczenia socjalne, biuro, łazienka z wc oraz hala z 3...

  • Lokal Żarów Żarów

    Żarów

    • 1 990 000 zł cena
    • 1 504 m2 powierzchnia
    • 1 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż obiekt zlokalizowany w Żarowie! Idealny pod inwestycje! BUDYNEK parterowy o powierzchni wewnętrznej 211,17 m2: w 2020 roku został docie...

  • Lokal Opole ul. Cygana

    Opole » ul. Cygana

    • 22 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta na wyłączność. Do wynajęcia od stycznia 2025 r. hala magazynowo-usługowa o powierzchni łącznej 720m2 na co składa się 500 m2 powierzchnia handlowa oraz pomieszczenia bi...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 2 410 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal z dużą witryną zlokalizowany na parterze w okolicach Centrum! Na powierzchnie lokalu składa się sala główna, pomieszczenie socjalne oraz toaleta. Lokal...