• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 428)
  • Budynek usługowy przy FOCUS MALL - BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    Budynek usługowy przy FOCUS MALL - BEZ PROWIZJI

    Zielona Góra

    • 4 000 000 zł cena
    • 1 385 m2 powierzchnia
    • 2 889 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TERAZ NIŻSZA CENA!!! NA SPRZEDAŻ BUDYNEK UŻYTKOWY W ZIELONEJ GÓRZE PRZY UL. JÓZEFA SOWIŃSKIEGO 38C. Oferujemy doskonałą nieruchomość inwestycyjną, położoną w bezpośrednim sąsiedz...

  • 1 / 3
    Lokal Gliwice ul. Strzelców Bytomskich

    Gliwice » ul. Strzelców Bytomskich

    • 750 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni około 12,5m2 znajdujący w Gliwicach Łabędy przy ulicy Strzelców Bytomskich. Lokal mieści się na parterze oddzielnego budynku, z bezpośrednim wejśc...

  • Lokal uzytkowy na parterze

    Białogard

    • 399 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 628 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • Lokal Świdnica obrzeża miasta

    Świdnica

    • 255 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 275 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA ! Obiekt - budynek wolnostojący - idealny na działalność handlowo - usługową. Budynek dwukondygnacyjny: - parter: sala główna składająca się z dwóch części, toal...

  • Lokal Gdańsk Siedlce ul. Łostowicka

    Gdańsk » Siedlce » ul. Łostowicka

    • 1 700 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA USŁUGOWA BEZPOŚREDNIO PRZY UL ŁOSTOWICKIEJZABUDOWANA BUDYNKIEM USŁUGOWYM 120m2 na działce 631m2LOKALIZACJA:Działka położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Położona jest bezpoś...

  • Lokal Kraków Grzegórzki

    Kraków » Grzegórzki

    • 29 460 zł cena
    • 491 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia l okal biurowy o pow. użytkowej 467,63m 2 i pow. całkowitej 491,01m 2 położony na III piętrze w jednym z budynków biurowo-usługowych w okolicy ul. Fabrycznej....

  • Na sprzedaż | Kompleks Produkcyjno-Handlowo-Biurowy RAWICZ ul. Ar...

    Rawicz

    • 2 400 000 zł cena
    • 849 m2 powierzchnia
    • 2 827 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona na obrzeżach miasta, w okolicy o bogatej infrastrukturze warsztatowo-usługowo-handlowej. W bezpośrednim otoczeniu hurtowni/zakładów przemysłowych. Z przeznacz...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 3 600 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie składają się dwie hale magazynowe, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne oraz kotłownia. Pomieszczenia...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 2-pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składają się 2 pokoje (jeden z wyjściem na balkon), kuchnia, łazienka...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 3 250 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pomieszczenia magazynowe na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składają się 2 pomieszczenia magazynowe oraz pomieszczenie socjalne/biurowe. Pomieszczen...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 6 500 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronna hala z pomieszczeniami magazynowymi oraz biurowymi położona na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składają się dwie hale magazynowe, główna sa...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 3 800 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy zlokalizowany na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składają się 4 pomieszczenia biurowe, pokój socjalny z kuchnią, łazienką wypo...

  • Lokal Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 3 500 000 zł cena
    • 722 m2 powierzchnia
    • 4 848 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania odrestaurowany dwupiętrowy obiekt mieszkalny z 14 loftowymi lokalami mieszkalnymi o podwyższonym standardzie, blisko w Centrum Dzierżoniowa Obiekt znajduję...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Henryka Sienkiewicza
    1 / 11
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Henryka Sienkiewicza

    Kielce

    • 659 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 991 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona przy ul. Sienkiewicza w samym Centrum Kielc. Nieruchomość z dużym potencjałem- idealnie nadaje się jako dochodowa inwestycja. Na chwil...

  • Lokal Opole

    Opole

    • 6 500 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 211,6m2 usytuowanego na piętrze w wolnostojącym budynku. Na uwagę zasługuje dogo...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Sygietyńskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Sygietyńskiego

    • 3 500 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko u nas!Jeżeli szukasz komfortowej przestrzeni za równo dla siebie jak i dla Twoich klientów i uważasz, że miejsce pracy jest Twoją wizytówką zapoznaj się z tą ofertą.Nieruchom...

  • Lokal Gniezno ul. Ks. Prym. Macieja Łubieńskiego

    Gniezno » pl. Macieja

    • 3 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gniezno  ul.Łubieńskiego 17 (narożnik z ulicą Mieszka I ) lokal  handlowo-usługowy o powierzchni 80m2główna ulica w mieście, widoczny punkt  idealny na sklep,usługi itpgłówne pomie...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 7 125 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro sala szkoleniowa studio gabinet. L okal w kamienicy przy Al Szucha. Lokal o powierzchni 95 m. Powierzchnia jest klimatyzowana. Winda. Światłowód. Możliwość własn...

  • Lokal Pińczów ul. 3-go Maja

    Pińczów » ul. Maja

    • 340 000 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 1 169 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 290 m położona przy ul. 3-go Maja w Pińczowie. Nieruchomość z dużym potencjałem- idealnie nadaje się jako dochodowa inwestycja w...

  • Lokal handlowo-usługowy w świetnej lokalizacji.

    Lublin » Czechów Południowy » ul. Chodźki

    • 2 900 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 21 482 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    CZECHÓW. : do sprzedania lokal handlowy - usługowy o powierzchni ok. 136 m² znakomicie nadający sie na wszelką działalność (aktualnie delikatesy). Lokal znajduje się na nowym osie...