• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 428)
  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 6 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 60 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 9 200 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 92 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 2 400 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w SopocieLokalizacja: Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 24 m², zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji SKM Sopot Wyścigi...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Św. Wojciecha

    Chwaszczyno » ul. Wojciecha

    • 1 570 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 477 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOM - HOTEL PRACOWNICZY! Obiekt bardzo dobrze prosperujący.Dom - Kwatery Pracownicze obecnie przygotowany dla 14 osób z możliwością zaadoptowania mniejszego budynku na dodatkowe 6-...

  • Okazja inwestycyjna przy Dk 94- Tarnów / Zgłobice bezpośrednio

    Zgłobice

    • 1 990 000 zł cena
    • 610 m2 powierzchnia
    • 3 263 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, które samo zapracuje na Twój biznes? Sprzedam nieruchomość komercyjną z ogromnym potencjałem ekspozycyjnym! Dlaczego warto? Lokalizacja Premium: Bezpośrednio...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 3 590 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal do wynajęcia w rynku-bardzo atrakcyjna lokalizacja. Na pow. 55m2 znajduje się sala główna 35m2, pomieszczenie gospodarcze, biuro, wc ok 20m2. Istnieje możliwość zmiany uk...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 1 100 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 3 294 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek handlowo - usługowy położony w samej Świdnicy! Budynek w zwartej zabudowie - jedna ściana jest wspólna z sąsiadem. Na powierzchnię budynku składają się dwa poziomy...

  • Lokal Łeba ul. Władysława Grabskiego

    Łeba » ul. Grabskiego

    • 4 351 852 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Cztery domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej dwulokalowe, łącznie 8 lokali mieszkalnych.4 parter x 43,01 m2 = 172,04 m2  stan deweloperski4 (piętro + poddasze) x 7...

  • Lokal użytkowy 132m2, bezpośrednie wejście, Świdwin
    1 / 16
    Lokal użytkowy 132m2, bezpośrednie wejście, Świdwin

    Świdwin

    • 280 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy, położony w budynku pełniącym funkcję mieszkalno-usługową. Lokal składa się z 7 pomieszczeń biurowych (ok. 18.97m2, 13.9...

  • 1 / 4
    Biuro wirtualne - Regus Solec

    Warszawa

    • 811 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Profesjonalna obecność biznesowa w dowolnym miejscu na świecie. Regus pomaga firmom różnych rozmiarów odnaleźć i stworzyć dla pracowników odpowiednią przestrzeń do pracy. Czyni...

  • 1 / 4
    Biuro wirtualne - Regus Villa Metro Wilanowska

    Warszawa

    • 811 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biuro wirtualne - Spaces Marszałkowska

    Warszawa

    • 981 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biuro wirtualne - Regus Polna Corner

    Warszawa

    • 226 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biuro wirtualne - Regus Atrium Plaza

    Warszawa

    • 226 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Biuro wirtualne - Regus Grojecka

    Warszawa

    • 226 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biuro wirtualne - Regus Park Avenue

    Warszawa

    • 226 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biura 1 przestrzeni do pracy - Regus Witosa Point

    Warszawa

    • 519 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Regus pomaga firmom różnych rozmiarów odnaleźć i stworzyć dla pracowników odpowiednią przestrzeń do pracy. Czyni to oferując szeroki wybór elastycznych, spersonalizowanych i wykońc...

  • 1 / 4
    Biura 1 przestrzeni do pracy - Regus Centrum Finansowe

    Warszawa

    • 1 959 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biura 1 przestrzeni do pracy - Regus Sheraton Plaza

    Warszawa

    • 1 189 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biura 1 przestrzeni do pracy - Regus North Gate

    Warszawa

    • 1 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż