• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 428)
  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Dworcowa

    Gdynia » Śródmieście » ul. Dworcowa

    • 12 800 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY - UDZIAŁ OK. 94% W KAMIENICY | GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIENa sprzedaż udział wynoszący ok. 94% w niewydzielonej części nieruchomości, w atrakcyjnie zlokalizowanej kamienicy...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Dworcowa

    Gdynia » Śródmieście » ul. Dworcowa

    • 12 800 000 zł cena
    • 2 050 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Nowoczesny budynek usługowo-biurowy z najemcami

    Rzeszów » ul. Paderewskiego

    • 7 500 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-biurowy o wysokim standardzie, zlokalizowany w Rzeszowie (Słocina). Budynek został oddany do uż...

  • SYNDYK sprzeda budynek przemysłowo-biurowym w Lidzbarku Warmiński...

    Lidzbark Warmiński

    • 2 524 800 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 14 265 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI WARMIŃSKA Sp. z o.o. sprzeda nieruchomość gruntową stanowiącą działkę nr 37/2 o pow. 0,1360 HA zabudowaną budynkiem przemysłowo-biurowym położoną w Lidzbarku...

  • lokal biurowo mieszk obok poczty na Konstytucji 3 go maja 23
    1 / 8
    lokal biurowo mieszk obok poczty na Konstytucji 3 go maja 23

    Starachowice

    • 296 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal użytkowy z dwoma wejściami może być jako 2 lokale użytkowe oddzielne instalacje elektryczne. W części można także zrobić część mieszkalną. lokal posiada dwie toalety...

  • Lokal Kościerzyna ul. 8 Marca

    Kościerzyna » ul. Marca

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 245 m2 powierzchnia
    • 964 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek dawnego kina w centrum KościerzynyHistoryczny obiekt z potencjałem inwestycyjnymLokalizacja:ul. 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty, Kościerzyna - ścisłe centrumNier...

  • Lokal Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 10
    Lokal Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 270 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal handlowo usługowy o pow. 54 zlokalizowany na poziomie parteru w III kondygnacyjnej kamienicy, położony w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście. W skła...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Poleczki

    Warszawa » Ursynów » ul. Poleczki

    • 3 150 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m², znajdujący się na poziomie -1 budynku zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie, przy ul. Poleczki.Kluczowe atuty:Lo...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Głowackiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Głowackiego

    Kielce

    • 6 500 000 zł cena
    • 913 m2 powierzchnia
    • 7 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kamienicy o powierzchni 913,38m2 znajdującej się w centrum Kielc Na sprzedaż budynek mieszkalno- usług...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Oleandrów

    Warszawa » Śródmieście » ul. Oleandrów

    • 7 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal mieszkalny, rozkładowy, cichy mieszczący się w kamienicy z przeznaczeniem na biuro albo mieszkanie. Bardzo dobre usytuowanie w pobliżu Metra Politechnika, przystanków autob...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 10 100 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę duży lokal biurowy w Gdyni Chylonii przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 287 m2 znajduje się na II piętrze budynku.  Składa się z części  open space, 2 mniejszych pomi...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 9 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal biurowy w Gdyni Chylonii przy ulicy Hutniczej.Lokal o powierzchni 252 m2 znajduje się na  I piętrze budynku i składa się z częsci open space o powierzchni 152m2 i 3 p...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 2 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal w Gdyni Chyloni przy ulicy Hutniczej. Lokal o powierzchni 38 m2 znajduje się na parterze budynku biurowego, składa się z 2 pomieszczeń biurowych oraz kuchni.- budynek...

  • Lokal Straszyn

    Straszyn

    • 25 000 zł cena
    • 883 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Specyfikacja obiektu: - Powierzchnia całkowita: 883 m - Część magazynowa: 757 m - Część biurowo-socjalno-składowa: 126 m (4 pomieszczenia) - Ogrzewany pompą ciepła (nazie...

  • Lokal Stare Siołkowice

    Stare Siołkowice

    • 4 700 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 3 242 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KOMPLEKS HAL Z ZAPLECZEM BIUROWYM w gminie Popielów ATRAKCYJNY KOMPLEKS MAGAZYNOWY Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA PRODUKCJI DZIAŁKA JAKO PRZEDMIOT PRAWA WŁASNOŚCI, ZABUDOWA...

  • Lokal użytkowy Psarskie gm. Śrem,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Psarskie gm. Śrem,

    Psarskie

    • 1 150 000 zł cena
    • 820 m2 powierzchnia
    • 1 403 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjną z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w miejscowości Psarskie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 310, zaledwie 2,...

  • Lokal Gdańsk Rudniki

    Gdańsk » Rudniki

    • 60 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Opis nieruchomości: - Nowoczesna hala magazynowa w trakcie budowy, zlokalizowana na obrzeżach Gdańska, w dynamicznie rozwijającym się rejonie przemysłowym. - Doskonała lokaliza...

  • Duży dom w Karlinie. Hotel/Usługi.

    Karlino » ul. Brzóski

    • 746 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 2 646 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej blisko 283 m2 z 1980 roku, 2-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym i garażem. Dwa niezależne wejścia. Posadowiony na...

  • Lokal hostel sala bankietowa pow 800m garaż działka 800m Wo
    1 / 5
    Lokal hostel sala bankietowa pow 800m garaż działka 800m Wo

    Ząbki

    • 3 400 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek o powierzchni 800m2 dwupiętrowy działka 800m2 lokal na 1 p. ok 300m2 z tarasami lokal 2 piętro z pokojami gościnnymi z łazienkami dwuosobowe i większe -5, ho...

  • Kompleks produkcyjno -magazynowy.

    Gronowo Górne

    • 9 999 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 1 818 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość składa się z hal produkcyjnych, zaplecza magazynowego oraz części socjalno-biurowej. Teren jest zagospodarowany, posiada odpowiednią infrastrukturę techniczną oraz dog...