• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 428)
  • Lokal Tarnów

    Tarnów

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowo-usługowy 40 m po remoncie - Tarnów ul. Jasna Do wynajęcia świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 40 m, idealny pod działalność biuro...

  • 1 / 3
    Lokal Mników ul. Mników

    Mników

    • 11 000 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY, ENERGOOSZCZĘDNY OBIEKT MAGAZYNOWO BIUROWY , KLASA A . Blisko lotniska Balice. Działka ponad 60 arów.Bardzo dobry dojazd TIR. Hala o powierzchni 1 980 m2 z czego 1...

  • Lokal Kraków Wzgórza Krzesławickie

    Kraków » Wzgórza Krzesławickie

    • 14 900 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany dom jednorodzinny o pow. 236,86m 2 położony na działce o pow. 13.3a przy ul. Grębałowskiej. Teren wokół posesji ogrodzony i monitorowany. Wjazd na p...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Służew ul. Wilanowska Al.

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 42 000 zł cena
    • 713 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. kom. Mokotów/Służew. Ofertę stanowi budynek biurowo-mieszkalny (1/2 bliźniaka) dostosowany na potrzeby działalności biurowo-usługowej z możliwością wykorzystania...

  • 1 / 3
    Lokal Świdnica ul. Świdnica

    Świdnica

    • 890 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy! Na powierzchnię lokalu składa się jedno pomieszczenie oraz dodatkowo wspólna toaleta. Lokal jest w dobrym stanie, gotowy do wejści...

  • Pawilon usługowo handlowy
    1 / 13
    Pawilon usługowo handlowy

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 1 349 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pawilon usługowo-handlowy na " Pasażu Smyczkowa" (róg Puławskiej i Smyczkowej). Wysokość pomieszczeń: 3.20 m Powierzchnia: 89 m2 Liczba pomieszczeń: 6 + łazienka z toaletą Własnoś...

  • Lokal Sopot ul.

    Sopot

    • 760 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 537 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy dwa sąsiadujące ze sobą lokale usługowe o łącznej powierzchni 41,3 m2 (21,4 m2 i 19,90 m2), położone w prestiżowej lokalizacji - przy al. Niepodległości w Sop...

  • 1 / 3
    Lokal Lednica Górna ul. Lednica Górna

    Lednica Górna

    • 3 300 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 2 445 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DUŻY BUDYNEK/HALA na półhektarowej działce!!! położony w miejscowości Lednica Górna (1 km od Wieliczki, 8 km od Krakowa). Bardzo dobra lokalizacja zarówno na działalność jak i za...

  • Nieruchomość produkcyjno - socjalno - administracyjna.

    Mstów

    • 5 900 000 zł cena
    • 5 135 m2 powierzchnia
    • 1 149 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Sprzedaż: obiekt produkcyjno-magazynowy, Dzikowiec

    Dzikowiec

    • 2 290 000 zł cena
    • 7 824 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami o funkcji produkcyjno-magazynowo-biurowej, zlokalizowaną w m...

  • Lokal Warszawa Rembertów ul. Młodnicka

    Warszawa » Rembertów » ul. Młodnicka

    • 16 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą obiektu magazynowego w bliskim Rembertowie, blisko drogi 631, co gwarantuje dobry dostęp logistyczny dla firm z dużym natężeniem ruc...

  • Lokal użytkowy Kielce Herby, 1-go Maja
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kielce Herby, 1-go Maja

    Kielce

    • 2 690 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 2 265 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjna z możliwością rozbudowy, zlokalizowana przy jednej z głównych arterii mi...

  • Lokal w kamienicy na kancelarię lub biuro

    Poznań

    • 1 350 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż lokal wielkości 99,18 m2 znakomicie nadający się na kancelarię prawną lub biuro branży finansowej, beauty lub każdej innej, dla której liczy się prestiżowa lok...

  • Lokal użytkowy Lublin Czechów Południowy
    1 / 7
    Lokal użytkowy Lublin Czechów Południowy

    Lublin

    • 890 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 497 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ferujemy na sprzedaż lokal użytkowy/usługowy na Czechowie Górnym na Osiedlu Wieniawskiego. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku mieszkalnego, wielorodzinnego. Nieruc...

  • Lokal Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 1 660 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 9 765 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PIĘTROWY, WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK PRODUKCYJNO /MAGAZYNOWO/ USŁUGOWY NA DZIAŁCE 28 ARÓW w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i A4. Działka zlokalizowana jest na terenie objętym...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 2 100 000 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 4 304 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo - usługowy położony na Osiedlu Młodych! TYLKO U NAS! [i]IDEALNY POD INWESTYCJĘ - MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU Z NAJEMCĄ![/i] Lokal położony w budynku użytkowym, us...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 5 290 000 zł cena
    • 1 682 m2 powierzchnia
    • 3 146 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prowizja 0 % ! Obiekt inwestycyjny w samej Świdnicy! Na sprzedaż obiekt położony na działce o powierzchni 1,0717 ha - Świdnica! Na działce znajdują się łącznie cztery b...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 350 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 320 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal z witryną w Centrum Świdnicy! LOKAL IDEALNIE NADAJE SIĘ POD DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWO-HANDLOWĄ, JAK RÓWNIEŻ BIUROWĄ! Na powierzchnie lokalu składa się sala sp...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 1 400 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 556 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta 0% prowizji od kupującego ! Na sprzedaż nieruchomości położona w Świdnicy - idealna po inwestycje! Budynek po szkole ewangelistycznej - idealny do przekształcenia np...

  • Lokal Luzino ul.

    Luzino

    • 1 249 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 939 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BUROWO-MAGAZYNOWY W DUŻYM POTENCJAŁEMLOKALIZACJA:Budynek z działką zlokalizowany jest w centrum największej wsi w Polsce - Luzino. Odległość do Wejherowa to jedyne 12 km, a d...