• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • SUPER OFERTA! 007L* Nowy Sącz ul. Łącznik, lokal usługowo-ha
    1 / 16
    SUPER OFERTA! 007L* Nowy Sącz ul. Łącznik, lokal usługowo-ha

    Nowy Sącz

    • 2 700 000 zł cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 6 570 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SUPER OFERTA! 007L* Nowy Sącz ul. Łącznik, lokal usługowo-handlowy z częścią mieszkalną, pow. 411 m2, działka o pow. 11, 20 ar, miejsca postojowe. Cena: 2 700 000 zł OFERTA NA WY...

  • Lokal Opole

    Opole

    • 19 900 zł cena
    • 329 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowny kliencie, Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni ok. 329m2 usytuowanego na parterze w kamienicy. OPIS POMIESZCZEŃ: wydzielone biura,...

  • Lokal Opole

    Opole

    • 3 200 000 zł cena
    • 329 m2 powierzchnia
    • 9 727 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo-usługowy w centrum! Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 329m2 usytuowany na parterze w kamienicy. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja - znak...

  • Lokal Opole

    Opole

    • 6 450 000 zł cena
    • 8 128 m2 powierzchnia
    • 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowny kliencie, Położenie: Opole, ul. Budowlanych. Oznaczenie w ewidencji gruntów: Działka numer 1383, miasto Opole, powierzchnia 0,8128 ha. Działka zabudowana piętrowym b...

  • Lokal Sopot ul. Podjazd

    Sopot » ul. Podjazd

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sopot Centrum | 100 m² | Reprezentacyjna lokalizacja lokalu użytkowego na wynajem - ul. Podjazd w Sopocie.Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 100 m², zlokalizowany...

  • Lokal pod działalność gospodarczą
    1 / 12
    Lokal pod działalność gospodarczą

    Grocholub

    • 69 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 852 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Samodzielny lokal pod działalność gospodarczą w miejscowości Grocholub położonej ok.11 km od miasta Krapkowice oraz ok. 3 km od miejscowości Walce . Nieruchomość składa się z dział...

  • Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca
    1 / 7
    Budynek handlowo-usługowy w centrum Chotyńca

    Chotyniec

    • 310 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 134 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Chotyniec. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego budynku handlowo-usługowego położonego w samym centrum malowniczej wsi Chotyniec. Nieruchomość stanowi dosko...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Lwowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Lwowska

    • 6 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal handlowo-usługowy parterowy o powierzchni 50 m2, mieszczący się niedaleko politechniki warszawskiej, mieszczący się na ulicy o dużym natężeniu ruchu pies...

  • Lokal Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 11 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. kom. (biurowa) w Grodzisku Mazowieckim. Do dyspozycji duży parking wokół nieruchomości. Teren ogrodzony z możliwością monitoringu. Dwukondygnacyjny budynek z ope...

  • Rezerwacja | Kamienica | 160 m2 | ul. Warszawska

    Ciechanów

    • 595 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Ciechanowie przy ulicy Warszawskiej 43A. Kamienica o powierzchni użytkowej około 160 m2, posadowiona jest na działce 519 o powie...

  • Lokal Banino ul. Lotnicza

    Banino » ul. Lotnicza

    • 4 500 000 zł cena
    • 473 m2 powierzchnia
    • 9 514 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokalizacja: Banino, ul. Lotnicza• Świetna lokalizacja przy rondzie w Baninie• Budynek posiada bezpośredni dostęp do drogipublicznej, a sam budynek jest bardzo widoczny zperspektyw...

  • 1 / 4
    Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 1 410 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy w sąsiedztwie Centrum na ul. Gdyńskiej Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 30m2, na którą składają się jedno duże pomieszczenie. Lokal po generaln...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 1 121 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni od 20 m2 do 23 m2, położone w nowym biurowcu w Świdnicy. Każde biuro posiada dostęp do pomieszczenia socjalnego i łazienki. Istniej...

  • Lokal Świdnica ul. okolice Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 10 100 zł cena
    • 384 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w bliskich okolicach centrum miasta! Lokal o powierzchni łącznej 384m2 składa się powierzchni handlowo usługowej 384m2. W lokalu...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 7 060 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal idealny pod działalność biurowo-usługową! Na powierzchnie lokalu składają się dwa pomieszczenia. Lokal zlokalizowany jest na 1 piętrze. Cena za wynaje...

  • Pawilon usługowo-handlowy
    1 / 9
    Pawilon usługowo-handlowy

    Rzeszów

    • 27 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 795 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy do sprzedaży pawilon usługowo-handlowy o powierzchni 34 m2 Pawilon położony na osiedlu Baranówka przy ul Broniewskiego. Pawilon pełnił funkcję gabinetu kosmetycznego,...

  • Lokal Głogów Małopolski Styków rynek pierwotny

    Głogów Małopolski

    • 550 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 396 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | BUDYNEK NA WARSZTAT, STACJĘ KONTROLI POJAZDÓW W OFERCIE NASZEGO BIURA POSIADAMY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONĄ NA 14 AROWEJ DZIAŁCE POD DZIAŁALNO...

  • Galeria Handlowa w centrum Augustowa.

    Augustów » ul. Maja

    • 4 000 000 zł cena
    • 695 m2 powierzchnia
    • 5 756 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Nowoczesny obiekt handlowo-usługowy 695 m² w centrum Augustowa – z najemcami!Augustów, ul. 3 Maja – ścisłe centrum, tylko 80 m od rynkuNa sprzedaż nowoczesny, trzykond...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o powierzchni 405 m zlokalizowana w Markach. Obiekt doskonale nadaje się pod produkcję, magazyn, usługi, sprzedaż detaliczną lub hurtową, a także inne rodzaje działalności...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 17 869 zł cena
    • 313 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i] Najemca nie płaci prowizji. [/i] BIURO, III PIĘTRO, WRZESZCZ, GDAŃSK [i]Nowoczesna przestrzeń biurowa z własną kuchnią | Dostępna od zaraz[/i] LOKALIZACJA WRZESZCZ, GDAŃSK...