• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • 1 / 4
    Lokal Elbląg ul. Piaskowa

    Elbląg » ul. Piaskowa

    • 120 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA GARAŻ MUROWANY DWUSTANOWISKOWY Elbląg, ul.Piaskowa * 40 mkw * Prąd * Wysokie metalowe drzwi ZAPRASZAM DANE KONTAKTOWE: AS Nieruchomości Treść n...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 389 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 472 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt wolnostojący w samej Świdnicy - duże możliwości adaptacyjne! Na powierzchnię budynku składa się obecnie jedno duże pomieszczenie. Do budynku prowadzą dwie duże bramy...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 389 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 472 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Świdnica ul. Łukasińskiego

    Świdnica » ul. Łukasińskiego

    • 55 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 16 m, usytuowany na parterze zadbanej kamienicy, z bezpośrednim wejściem od strony ulicy. Dzięki lokalizacji w ciągu pieszym i...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 169 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 829 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 35 m, zlokalizowany na parterze w pięknej, odrestaurowanej kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal mieści się w bardzo...

  • Garaz

    Katowice

    • 60 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam garaz murowany na Osiedlu Tysiaclecia.ulica Piastow kompleks garazowy przy stawie Maroko

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 1 552 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pokój biurowy o pow. brutto 34.56 m 2 i pow. netto 25.60 m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal skład...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 5 247 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. brutto 116.83 m 2 i pow. netto 86.54 m 2 usytuowany na I piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal skł...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 10 741 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. brutto 214,43m 2 i pow. netto 204,22m 2 usytuowany na VIII (ostatnim) piętrze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal...

  • Lokal Rybical ul. X

    Rybical

    • 2 100 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWA ATRAKCYJNA CENA NA SEZON LETNI Sprzedam kompleks 4 domów rekreacyjnych całorocznych murowanych na Mazurach Rybical 135, gm. Ryn z pięknym widokiem na jezioro Ryńskie Szla...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 11 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na parterze z witryną od ulicy w ciągu handlowo-usługowym (sklepy, banki, motoryzacja itp.). Doskonała lokalizacja, komunikacja w 4 kierunkach (Poznań, Kraków, Gd...

  • Na sprzedaż przestronny lokal usługowy 144 m² – róg Hubala i 16 S...

    Końskie

    • 936 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i wyremontowany lokal usługowy o powierzchni 144 m², położony w centrum Końskich – róg ulicy 16 Stycznia i Hubala. Doskonała lokalizacja – w pobliżu Żabka,...

  • Lokal użytkowy Leszno,
    1 / 14
    Lokal użytkowy Leszno,

    Leszno

    • 450 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o charakterze handlowo-usługowym o łącznej powierzchni użytkowej 108,5 m², położona w ścisłym centrum Leszno, przy ul. Zakątek. Budynek dwukondygnacyjny,...

  • Lokal Elbląg ul. Piaskowa

    Elbląg » ul. Piaskowa

    • 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA POMIESZCZENIE GARAŻOWE Elbląg, ul. Piaskowa * 38 mkw * Drzwi podwójne metalowe wysokie * Prąd Zaparaszamy DANE KONTAKTOWE: AS Nieruchomości Tre...

  • Lokal Opole

    Opole

    • 18 500 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowny kliencie, Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu niezależnego budynku wolnostojącego położonego na 3200m2 działce o powierzchni użytkowej ok. 900m2 usytuowanego...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 29 900 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia salon sprzedaży 1000 m ( oferta dostępna tylko w Alfa Nieruchomości ) Lokalizacja: Świdnica, przy drodze 379 Powierzchnia lokalu: 1000 m Powierzchn...

  • Lokal Bolszewo ul.

    Bolszewo

    • 2 490 000 zł cena
    • 1 737 m2 powierzchnia
    • 1 434 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEZ PROWIZJI!Jest możliwość wynajmu. Przedmiotem sprzedaży jest znajdujący się na działce o powierzchni 4797 m2 kompleks budynków o funkcji biurowo-magazynowo-produkcyjnej o łączn...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 105 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 388 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż garaż dwustanowiskowy z bramą automatyczną w okolicach Centrum! Garaż o powierzchni ok. 31 m2, 2 stanowiskowy. Wyposażony w system półek. Dodatkowo zamontowana...

  • Lokal Świdnica ul. Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 3 900 000 zł cena
    • 828 m2 powierzchnia
    • 4 711 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica z windą po kapitalnym remoncie w zwartej zabudowie śródmiejskiej. Piwnica: kotłownia, lokal- PUB z kominkiem pow. 88,35, pomieszczenia sanitarne. Parter: dwa lokale u...

  • Budynki biurowo magazynowe z halą (z najemcą)

    Luboszyce

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 230 m2 powierzchnia
    • 326 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ: Budynek biurowo-magazynowy z budynkiem magazynowym i halą blaszaną w Luboszycach k. OpolaLokalizacja: Luboszyce - 15 minut od centrum Opola Parametry nieruchomości:- p...