• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal użytkowy Nowa Wieś gm. Poczesna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Nowa Wieś gm. Poczesna

    Nowa Wieś

    • 4 200 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa 12 km od Częstochowy z doskonałym połączeniem z uwagi na sąsiedztwo DK1 Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Nowa Wieś. Znajduje si...

  • Lokal użytkowy Częstochowa Stradom
    1 / 15
    Lokal użytkowy Częstochowa Stradom

    Częstochowa

    • 990 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 4 830 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu nieruchomości komercyjnej w dzielnicy Stradom, zabudowanej budynkiem handlowo usługowym ewentualnie produkcyjnym Nieruchomość położona przy jednej z przelotowy...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 3 530 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia połowa lokalu idealnego pod działalność biurowo-usługową! Na powierzchnie lokalu składają się dwa pomieszczenia. Lokal zlokalizowany jest na 1 piętrze. Cena...

  • Lokal Opole

    Opole

    • 1 220 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 10 518 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo-usługowy w centrum! Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 116m2 usytuowany na parterze w kamienicy. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja - znak...

  • 1 / 2
    Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 999 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 2 498 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek przemysłowo - usługowy w Świdnicy! Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 400 m2 (każdy poziom ma po 200 m2). Parter budynku: hala oraz po...

  • Lokal Wałbrzych

    Wałbrzych

    • 4 589 100 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo - usługowy położony w Wałbrzychu IDEALNY POD SALON SAMOCHODOWY , INWESTYCJĘ - MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU Z NAJEMCĄ! Lokalizacja: Wałbrzych, przy drodze 35 Powierzchn...

  • Lokal Gdańsk Jasień ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 4 900 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 13 499 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WARSZTAT: na sprzedaż funkcjonujący, w pełni wyposażony, 2-kondygnacyjny (przyziemie i wysoki parter parter) warsztat samochodowy o powierzchni całkowitej ok. 362,50 m2, położony w...

  • Lokal Zawiercie

    Zawiercie

    • 85 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 1 735 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek- kiosk o powierzchni 49m2, położony na osiedlu bloków mieszkalnych blisko centrum Zawiercia. Budynek z lat 90-tych ub wieku, ściany z blachy na podstawie betonowej. Duże o...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jana Uphagena

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Uphagena

    • 5 700 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SZUKASZ LOKALU DLA SWOJEJ FIRMY W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI? DOBRZE TRAFIŁEŚ!LOKALIZACJA: Biuro znajduje przy ulicy Uphagena w centrum Wrzeszcza, w pobliżu Parku Uphagena i blisko...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 599 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 547 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny lokal położony na parterze - Centrum miasta! Na powierzchnię lokalu składają się pomieszczenie główne, 4 oddzielne pomieszczenia, pomieszczenie socjalne, korytar...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 35 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Lokal na sprzedaż al. Jana Pawła II Stalowa Wola

    Stalowa Wola

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal na sprzedaż al. Jana Pawła II Stalowa Wola - powierzchnia lokalu 44,1 m2: duża sala, pokój socjalny, toaleta - parter - 2 wejścia z obu stron budynku (jedno z pozycji part...

  • Lokal Zawiercie

    Zawiercie

    • 1 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia budynek- kiosk o powierzchni 49m2, położony na osiedlu bloków mieszkalnych blisko centrum Zawiercia. Budynek z lat 90-tych ub wieku, ściany z blachy na podstawie beto...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Elbląska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska

    • 23 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE! BIURO: 22 pomieszczenia - ok. 500 m2, całe piętro z niezależnym wejściem. opłata administracyjna 24 zł/m2, energia elektryczna wg. podlicznikaOPŁATY:...

  • Lokal Gdańsk Stare Szkoty ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 1 020 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 17 m² - Gdańsk Śródmieście, Trakt św. Wojciecha 29AOferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 20 m² zlokalizowane w centrum Gdańsk...

  • Lokal użytkowy Tarnów, Ludwika Zamenhofa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tarnów, Ludwika Zamenhofa

    Tarnów

    • 270 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Działka z WZ i budynkiem gospodarczym w dzielnicy Zabłocie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 538 m2, położona w Tarnowie przy ul. Ludwika Zamenhofa. Nieruchomo...

  • Lokal Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 500 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 883 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lub kupienia lokal biurowo - usługowy, idealny na salon kosmetyczno - fryzjerski - lokal posiada odbiory! [i]Mile widziana zamiana na działkę budowlaną lub rzemie...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 469 900 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 464 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL Z DUŻĄ WITRYNĄ NA PARTERZE ŚCISŁE CENTRUM Oferujemy Państwu lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 60 m. Charakterystyka lokalu: Powierzchnia: 60 m Układ pom...

  • Lokal Pobiedziska ul. Poznańska

    Pobiedziska » ul. Poznańska

    • 1 870 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 343 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny obiekt magazynowo biurowy z dużym potencjałem adaptacyjnym. Nieruchomość jest idealna dla firm poszukujących kompleksowej przestrzeni do prowad...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 13 200 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na I piętrze w ciągu handlowo-usługowym (sklepy, banki, motoryzacja itp.), W-wa/Wola/Koło. W ofercie przykładowe zdjęcia oferty najmu. Doskonała lokalizacja, ko...