• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Funkcjonalny garaż z regałami i oświetleniem.

    Szczecin

    • 60 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję solidny, murowany garaż położony przy ulicy Rugiańskiej – miejsce, które sprawdzi się nie tylko jako bezpieczna przestrzeń do parkowania auta, ale również jako...

  • Lokal Milanówek

    Milanówek

    • 7 000 000 zł cena
    • 2 965 m2 powierzchnia
    • 2 361 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja dla inwestorów! Na sprzedaż duży budynek handlowo-usługowy w Milanówku. Obiekt z lat 70. Do odświeżenia co daje pełną swobodę w aranżacji i dostosowaniu do własnyc...

  • Lokal Chmielewo ul. Wieś

    Chmielewo » ul. Wieś

    • 2 800 000 zł cena
    • 300 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż gospodarstwo rolne / siedlisko Chmielewo 15, gm. Orzysz Oferuję do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 30 ha , położone w miejscowości Chmielewo 1...

  • Sprzedam lokal 74,28m2 , Witnica
    1 / 15
    Sprzedam lokal 74,28m2 , Witnica

    Witnica

    • 339 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 582 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 74,28m2 znajdujący się w świetnej lokalizacji w centrum Witnicy przy ul. Pocztowej. Lokal charakteryzuje się: - Dużymi witrynami, zapewniają...

  • Firma hala działka odpady produkcja okolice Warszawy
    Firma hala działka odpady produkcja okolice Warszawy

    Warszawa

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokalizacja okolice Warszawy niedaleko trasy S8 Na sprzedaż cała firma gotowy dochodowy biznes: 1, firma, marka, patenty, pozwolenia, opinie środowiskowe 2, nieruchomość działka...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 179 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    biuro wirtualne do wynajęcia na Woli w budynku biurowym w okolicach ul. Okopowej, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Atrakcyjny adres dla firmy....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 42 500 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 29 osób, na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 21 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 496 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 10 osób na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • Lokal użytkowy Głogów, Poczdamska
    Lokal użytkowy Głogów, Poczdamska

    Głogów

    • 819 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 792 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy/mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 216 m², położony w kompleksie handlowo-usługowym przy ul. Poczdamskiej na osiedlu Śródmieści...

  • Lokal użytkowy Głogów, Kosmonautów Polskich
    1 / 6
    Lokal użytkowy Głogów, Kosmonautów Polskich

    Głogów

    • 130 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 1 646 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż wolnostojący lokal gastronomiczny o powierzchni 79 m² w bardzo dobrej lokalizacji w Głogowie przy ulicy Kosmonautów Polskich 37. Lokal jest komple...

  • Lokal użytkowy Ruchocice gm. Rakoniewice,
    1 / 16
    Lokal użytkowy Ruchocice gm. Rakoniewice,

    Ruchocice

    • 2 947 500 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 3 468 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Ruchocicach (gmina Grodzisk Wielkopolski, woj. wielkopolskie), bezpośrednio przy drodze krajowej nr 32, na trasie Poznań -...

  • Lokal Gdańsk Letnica ul.

    Gdańsk » Letnica

    • 16 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA WYNAJMU OBIEKTU MAGAZYNOWO-HANDLOWO Gdańsk-Letnica(możliwe różne opcje dotyczące powierzchni wynajmu)Atuty nieruchomości:Oferta obejmuje 320 m2 powierzchni magazynowej połąc...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 890 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 19,27 m2 (22,6m2 po podłodze) zlokalizowany w zadbanej kamienicy przy ul. Armii Krajowej. Lokal świeżo odmalowany, gotowy do wprowadzenia. Dzięk...

  • Lokal Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 1 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w Wesołej Zielonej z przeznaczeniem pod działalność biurową, usługowo- handlową (auto- szkoła, biuro księgowe, sklep odzieżowy etc.). Lokal usytuowany jest na 1 pi...

  • 1 / 4
    Lokal Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 990 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 3 838 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny budynek biurowy o wysokim standardzie na sprzedaż. Powierzchnia budynku wynosi 258 m2. Budynek przeznaczony jest na powierzchnię biurową , natomiast przez funkcjonalny u...

  • 1 / 4
    Lokal Nowy Sącz ul. Jana Matejki

    Nowy Sącz » ul. Matejki

    • 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Invest Home ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy do wynajęcia w centrum Nowego Sącza. Lokal o powierzchni 33 m2 mieści się w parterowym budynku przy ul. Matejki...

  • Lokal Nowy Sącz ul. al. Jana Długosza

    Nowy Sącz » al. Długosza

    • 299 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal przy ulicy Długosza w Nowym Sączu Funkcjonalny lokal z bogatym wachlarzem do dyspozycji: pod mieszkanie ,lokal, sklep , Lokal posiada zgodę pozostałych właścici...

  • Lokal Nowy Sącz Poręba Mała ul. os. Poręba

    Nowy Sącz » Poręba Mała » os. Poręba

    • 8 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal -Poręba Mała Nowoczesny budynek o powierzchni 380m2 znajdujący się przy drodze głównej. Budynek został stworzony jako idealne miejsce na...

  • Lokal Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż