• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 90 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 50 osób, na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Property Office (tel. [tel],...

  • Sprzedam budynek handlowo-usługowy 206 m2- Łężyn gmina Konin
    1 / 12
    Sprzedam budynek handlowo-usługowy 206 m2- Łężyn gmina Konin

    Konin

    • 350 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 206 m2 położony w miejscowości Łężyn, ul. Ślesińska, gm. Konin, pow. koniński. Nieruchomość znajduje się w bard...

  • Lokal Łęg Tarnowski ul. Tarnowska

    Łęg Tarnowski » ul. Tarnowska

    • 2 200 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA PRZY DRODZE WOJEWÓDZKIEJ, BLISKO TARNOWA - BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY ORAZ BUDYNEK MIESZKALNY W ŁĘGU TARNOWSKIM, ULICA TARNOWSKA/PARTYŃ. Oferu...

  • Budynek usługowy,budynek komercyjny,Stasin, Lublin

    Stasin

    • 1 780 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 5 236 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, budynek komercyjny, Stasin, LublinBudynek:- ok 340 metrów powierzchni- wolnostojący- rok budowy 2014- pięknie i gustownie wykończony- wymurowany z bloczków gazobe...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 36 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 20 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 23 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 404 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 13 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 90 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 50 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 12 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 353 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 9 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 18 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajecia: umeblowane biuro dla 10 osób a 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 7 900 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 304 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 6 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ P...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Białołęka, Kobiałka

    Warszawa » Białołęka

    • 30 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa o pow. 1054 m2. Długość 50m, szerokość ok. 20m. Podwójne drzwi wjazdowe (przelotowe) o wymiarach 4m x 4,25. Wykonana posadzka bez pyłowa przemysłowa. Medi...

  • Budynek z lokalami biurowo-usługowymi lub mieszkalnymi
    1 / 7
    Budynek z lokalami biurowo-usługowymi lub mieszkalnymi

    Tarnów

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 2 609 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży budynek murowany z lokalami o powierzchni około 1150 m2 na działce o wielkości około 0,1739 ha.  Budynek jest jedno i dwu kondygnacyjny, częściowo podpiwnic...

  • SKANSEN NA SPRZEDAŻ Baranów Sandomierski

    Skopanie » ul. Tarnobrzeska

    • 3 900 000 zł cena
    • 34 257 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – SKANSEN NA SPRZEDAŻ Baranów Sandomierski, woj. świętokrzyskiePowierzchnia działki: 34 257 m²Cena: 3 900 000 złOpis nieruchomości:Na sprzedaż wyjątkowy obiekt...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Stępińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 14 285 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa, Mokotów, ul. Stępińska 22/30.Lokal biurowy o powierzchni 203 m² zlokalizowany jest w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na Dolnym Mokotowie. To doskonały w...

  • Magazyn, Łaziska, Opole Lubelskie, 525m2, 25 ar

    Łaziska

    • 500 000 zł cena
    • 525 m2 powierzchnia
    • 953 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, Łaziska, Opole LubelskieBudynek:- 525 metrów powierzchni użytkowej- parterowy- murowany- wolnostojący- lata 70-te- wysokość 3,4m- be...

  • Lokal Gdańsk Stogi ul. Jodłowa

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Jodłowa

    • 1 953 200 zł cena
    • 488 m2 powierzchnia
    • 4 003 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Gdańsku przy ul. Jodłowej, na granicy dzielnic Stogi i Krakowiec-Górki Zachodnie. Lokalizacja ta łączy bliskość przemysłu stoczn...

  • Na sprzedaż lokal śródmieście - centrum Gorzów
    1 / 14
    Na sprzedaż lokal śródmieście - centrum Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - Kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY 65,2 m2 na parterze z dużą witryną, wejście z bezpośrednio z ulicy. Polecamy lokal użytkow...

  • Lokal Tczew ul. 30 Stycznia

    Tczew » ul. Stycznia

    • 2 300 000 zł cena
    • 1 790 m2 powierzchnia
    • 1 285 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WIELE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCH, RÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI, BLISKO DO CENTRUM MIASTA!TCZEWLOKALIZACJA:Tczew to miasto należące do aglomeracji trójmiejskiej, położone w pradolinie...

  • Lokal Kielce Centrum ul. Głowackiego

    Kielce » Centrum » ul. Głowackiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 12 190 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal w Kielcach ul. Głowackiego 1 Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 164,7 m, zlokalizowany w centrum Kielc, przy ul. Głowackiego 1. Nieruchomość składa się z dwó...

  • Lokal Tczew ul. 30 Stycznia

    Tczew » ul. Stycznia

    • 30 000 zł cena
    • 1 790 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS na wynajemRÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI, BLISKO DO CENTRUM MIASTA!LOKALIZACJA:Tczew to miasto należące do aglomeracji trójmiejskiej, położone w pradolinie Wisły, w odległo...