• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal Dąbrowa Tarnowska

    Dąbrowa Tarnowska

    • 677 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALE USŁUGOWE POD WYNAJEM - DĄBROWA TARNOWSKA. PROPONOWANA DZIAŁALNOŚĆ: BRANŻA BEAUTY LUB BIURO, GABINET, KANCELARIA. Oferujemy do wynajęcia funkcjonaln...

  • 1 / 3
    Lokal Dąbrowa Tarnowska

    Dąbrowa Tarnowska

    • 1 107 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL USŁUGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ - W CZYNSZU WSZYSTKIE MEDIA. LOKAL DOSTĘPNY OD ZARAZ. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 12,95m2, zlokalizo...

  • Garaż ul. Torowa

    Konin

    • 47 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 2 474 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Lokal Krokowa ul. Kolejowa

    Krokowa » ul. Kolejowa

    • 1 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 41,85 m², położony w ścisłym centrum Krokowej, przy ul. Kolejowej 5 - tuż obok głównego ronda.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budy...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 27 225 € cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    magazyn o pow. 5500 m2 ,w hali w powiecie wołomińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------------------------------------ Najemca nie płaci prowizji dl...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 86 400 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 155 m2 dla 46 osób, w Śródmieściu (Warszawa), poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia lok...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 15 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 518 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 7 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ P...

  • Lokal Stary Konik

    Stary Konik

    • 8 019 € cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 1620 m2 w hali magazynowej w okolicach Halinowa w powiecie mińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Powierzchni...

  • Lokal Stary Konik

    Stary Konik

    • 5 391 € cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 1089 m2 w hali magazynowej w okolicach Halinowa w powiecie mińskim, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Powierzchni...

  • Lokal Łężyce ul. Topolowa

    Łężyce » ul. Topolowa

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala z suwnicą o powierzchni 940 m2 oraz dużą częścią biurowo-pracowniczą.Zapraszam do kontaktu.NIERUCHOMOŚĆ:Na sprzedaż hala o powierzchni 940 m2 oraz 250 m2 części biurowej.Świet...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 3 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 44m 2 w budynku przy ul. Jasnogórskiej. Lokal usytuowany jest na I -piętrze w jednym z biurowców na Bron...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. usługowo-handlowa na parterze z witryną w Ząbkach. Lokalizacja o dużym natężeniu ruchu. Stały przepływ potencjalnych klientów. Bezpośredni dojazd od ulicy Radz...

  • Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice
    1 / 14
    Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice

    Opacz-Kolonia

    • 12 000 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży atrakcyjny obiekt, w doskonałej lokalizacji, na terenie którego znajduje się: Budynek biurowy jednopiętrowy o pow.365,4 m2 parter- 4 pokoje plus recepcja , kuchn...

  • Lokal Aleksandria ul.

    Aleksandria

    • 4 400 000 zł cena
    • 140 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjne gospodarstwo rolne o pow. 14 ha położone w malowniczej miejscowości Aleksandria, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie żyrardowskim.W skład gospodarstwa wch...

  • Lokal użytkowy Łozy gm. Żagań,
    1 / 4
    Lokal użytkowy Łozy gm. Żagań,

    Łozy

    • 79 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 447 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Łozy, zaledwie kilka minut jazdy od Żagania. Budynek o charakterze mieszkalno-usługowym, w przeszłośc...

  • Hala magazyn.-prod. z zapleczem i wolnym terenem

    Stargard Szczeciński » ul. Podleśna

    • 1 699 990 zł cena
    • 1 415 m2 powierzchnia
    • 1 202 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ! UWAGA ! NOWA CENA !OKAZJA INWESTYCYJNA: Obiekt Produkcyjno-Magazynowy w Stargardzkim Parku PrzemysłowymPrezentujemy na sprzedaż funkcjonalną nieruchomość komercyjną o profilu pro...

  • Pożyczka prywatna dla zadłużonych (bez BIK i KRD)

    Łomża

    • 100 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pożyczka prywatna dla zadłużonych (bez BIK i KRD) Różne formy pożyczek: - pożyczki bez BIK, KRD, BIG, ERIF - pożyczka na dowód - pożyczki prywatne - pożyczki dla zadłużony...

  • Lokal Gdynia Orłowo ul. Wrocławska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wrocławska

    • 5 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia - Lokal biurowy 97 m² | Gdynia OrłowoSzukasz przestrzeni biurowej, która połączy wygodę pracy zespołu z prestiżową lokalizacją?Ten lokal w Gdyni Orłowo to 97 m² funkcj...

  • Skarbowskiego Jarosław gotowe wyposażone przedszkole wraz z
    1 / 12
    Skarbowskiego Jarosław gotowe wyposażone przedszkole wraz z

    Jarosław

    • 4 671 000 zł cena
    • 519 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ul. Skarbowskiego Jarosław. Do sprzedania gotowe wyposażone przedszkole wraz z lokalem. Oferta dotyczy sprzedaży lokalu usługowego ma PARTERZE o powierzchni 519 m2 wraz z wyposaże...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 4 610 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. brutto 102,66m 2 i pow. netto 89,27m 2 usytuowany na parterze w jednym z biurowców klasy A w okolicy ul. Stańczyka. Lokal sk...