• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal użytkowy Kołobrzeg, Jagiellońska
    1 / 12
    Lokal użytkowy Kołobrzeg, Jagiellońska

    Kołobrzeg

    • 2 460 000 zł cena
    • 381 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż, lokal blisko morza, ok. 250 m do plaży, przy trasie drogowej i kolejowej, w centrum Kołobrzegu. Lokal o charakterze usługowo-biurowym położony na parterze budynku wi...

  • Lokal Wrocław Wrocław-Krzyki, Ołtaszyn ul. Ołtaszyńska

    Wrocław » Krzyki » ul. Ołtaszyńska

    • 249 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 19 154 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy idealny pod inwestycje przy ulicy Ołtaszyńskiej 92c. Lokal obecnie jest wynajmowany istnieje możliwość kontynuowania najmu. Standard wykończenia:...

  • 1 / 2
    Lokal Gniezno ul. Stanisława Moniuszki

    Gniezno » ul. Moniuszki

    • 3 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gniezno Centrum do wynajęcia lokal handlowypowierzchnia całkowita  95m2, powierzchnia handlowa  około 80m2zaplecze socjalne, biuro, toaleta,własne ogrzewanie gazowe- piec dwufunkcy...

  • Lokal Pruszcz Gdański ul. Obrońców Westerplatte

    Pruszcz Gdański » ul. Obrońców Westerplatte

    • 5 200 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowo biurowy o pow. 880m2 + parking utwardzony 4407m2, pow. całej działki 5287m2, teren z MPZP - 17-P/U -  tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynówLOKALIZACJA...

  • Lokal Kraków Krowodrza rynek pierwotny

    Kraków » Krowodrza

    • 6 422 500 zł cena
    • 367 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Idealne Lokale Usługowe na Krowodrzy - Kraków, Szukasz strategicznej lokalizacji pod biznes w Krakowie? Inwestycja na Krowodrzy to doskonały wybór. Oferu...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Romana Dmowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Dmowskiego

    • 10 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy 70 m² do wynajęciaNa wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 70 m², zlokalizowany na parterze, przy ul....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 55 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 444 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 31 osób, w Śródmieściu (Warszawa), poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy znaj...

  • Obiekt Dębno, ul. Chojeńska

    Dębno » ul. Chojeńska

    • 750 000 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 803 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowym z częścią magazynową i socjalną w m. Dębno przy uli...

  • Lokal Bielawki ul.

    Bielawki

    • 9 900 000 zł cena
    • 3 279 m2 powierzchnia
    • 3 020 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSKONAŁA INWESTYCJA | WYSOKI STANDARD OBIEKTU | DUŻA DZIAŁKA 18 864 M2.Obecnie na terenie obiektu znajduje się w pełni wyposażony zakład - masarnia - gotowy do natychmiastowego ro...

  • Lokal Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Kościuszki

    Kraków » Krowodrza » ul. Kościuszki

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy lokal znajdujący się przy ul. Kościuszki, na wysokości ul. Tatarskiej. Lokal składa dużego, kwadratowego pomieszczenia, przedpokoju oraz łazienki . Metraż lokalu to...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Aleje Jerozolimskie

    Warszawa » Włochy » al. Aleje Jerozolimskie

    • 8 100 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 81 m², zlokalizowany na parterze nowego osiedla mieszkaniowego przy Alejach Jerozolimskich.Lokal znajduje się w ciągu handlowo-...

  • Lokal Słupno

    Słupno

    • 20 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala produkcyjno magazynowa 600m2. Pomieszczenia biurowe -220m2. Parter 60 mkw pokoje socjalno biurowe 10,10.12,40 mkw. Pierwsze piętro 144 mkw . Są również dostępne ws...

  • Twój lokal na 2025r. SPRZEDAM.
    1 / 5
    Twój lokal na 2025r. SPRZEDAM.

    Siemianowice Śląskie

    • 295 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 098 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajem i sprzedaż lokalu handlowo-usługowego w Siemianowicach WYNAJEM I SPRZEDAŻ LOKALU HANDLOWO-USŁUGOWEGO W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH z możliwością kupna. Twoja szansa na biznes,...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe

    Warszawa » Praga-Południe

    • 4 800 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DO WYNAJĘCIA MAGAZYN 120 m2. Magazyn na poziomie -1. Nieogrzewane pomieszczenie magazynowe. Duże drzwi z korytarza. Wysokość około 3 m. Brak dostępu do światła dziennego....

  • SPRZEDAM Lokal użytkowy 36m+magazynowa piwnica
    1 / 4
    SPRZEDAM Lokal użytkowy 36m+magazynowa piwnica

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w wolno stojącym pawilonie 36 m2 + piwnica 80m2 . Lokalizacja Łódź Widzew ul. Sacharowa 67 Tel.5********70 Doskonały na działalność handlową lub usługową. Idealny np. dla wet...

  • Lokal użytkowy Żagań,
    1 / 11
    Lokal użytkowy Żagań,

    Żagań

    • 999 000 zł cena
    • 599 m2 powierzchnia
    • 1 668 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta inwestycyjna - 3 lokale usługowe + 2 mieszkania z balkonami i garażami! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o ogromnym potencjale, idealną zarówno d...

  • Lokal Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 12 000 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 24 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Port/Tawerna Tło dla Mew Rydzewo, gm. Miłki bezpośrednio nad jeziorem Boczne/Niegocin (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość in...

  • Lokal Otomin ul. Słoneczna

    Otomin » ul. Słoneczna

    • 2 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 24 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko z nami nie zapłacisz prowizji od zakupu! Wyjątkowa oferta dla osób, które marzą o komfortowym domu w spokojnej, zielonej okolicy z możliwością prowadzenia własnego biznesu w...

  • Lokal Gdańsk Łostowice ul. Cedrowa

    Gdańsk » ul. Cedrowa

    • 1 390 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 19 042 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY!Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep ŻabkaLOKALIZACJA:Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gdańsk Łostowice.Osiedl...

  • Obiekt komercyjny Oracze z potencjałem

    Oracze

    • 1 480 000 zł cena
    • 484 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż PENSJONAT o powierzchni całkowitej 484,50 m2 znajdujący się w miejscowości Oracze w odległości niecałe 6 km od CENTRUM Ełku/10 minut...