• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów

    Warszawa » Praga-Południe

    • 6 720 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pomieszczenie magazynowe na Pradze Południe. Parter, teren zamknięty z ochroną i monitoringiem, plac manewrowy, rampa rozładunkowa. Ofertę stanowi: Pow. magaz...

  • Lokal Milówka ul. Miodowa

    Milówka » ul. Miodowa

    • 3 200 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kukla Nieruchomości Nowa Generacja ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 160 m , położony w doskonałej lokalizacji przy ulicy M...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe

    Warszawa » Praga-Południe

    • 2 450 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DO WYNAJĘCIA MAGAZYN 70m2. Magazyn na poziomie 0. Cena najmu 35zł/m2 plus koszty : energii, ochrony / w zależności od wielkości i zużycia/, wody i śmieci + kaucja. Dostę...

  • Jarosław – Centrum, pl. Mickiewicza – Lokal inwestycyjny z p
    1 / 9
    Jarosław – Centrum, pl. Mickiewicza – Lokal inwestycyjny z p

    Jarosław

    • 399 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 988 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Plac Mickiewicza Jarosław. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna w samym sercu Jarosławia – pl. Mickiewicza! Oferta dotyczy całego parterowego budynku o powierzchni 80 m²...

  • Zajazd- Skopanie, Baranów Sandomierski

    Skopanie » ul. Tarnobrzeska

    • 3 950 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – Zajazd z restauracją i bazą noclegową – Skopanie, gm. Baranów SandomierskiOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W KNC NIERUCHOMOŚCIZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofe...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Aleja Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Aleja Grunwaldzka

    • 7 567 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GDAŃSK | ul. Grunwaldzka 2 | 120 m² | Lokal użytkowy / mieszkanie w stylowej kamienicy - idealny dla firm.Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 120 m², położony na 3....

  • Lokal Elbląg ul. Beniowskiego

    Elbląg » ul. Beniowskiego

    • 1 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA PRZESTRONNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE NA WYNAJEM Elblag, ul.Beniowskiego * Dwa pokoje * Balkon * Parter * Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci mie...

  • Lokal Zdrada ul. Mechowska

    Zdrada » ul. Mechowska

    • 1 230 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 1 226 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zdrada - k. Pucka miejscowość położona przy trasie Puck-Krokowa gmina Puck.Sprzedam bądź wydzierżawię halę z linią do produkcji wiązarów dachowych.Obiekt produkcyjno-magazynowy na...

  • Szczecin-dom dla działalności

    Szczecin » ul. Zdrojowa

    • 1 799 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 7 656 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronny zadbany, doskonale doświetlony dom o powierzchni około 235 m2 posadowiony na zagospodarowanej działce gruntu 587 m2 w pełni ogrodzony.Nieruchomość, nadaje się doskonale...

  • Lokal Kolonia Pozezdrze

    Kolonia Pozezdrze

    • 2 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko idealne pod agroturystykę lub pensjonat Kolonia Pozezdrze 47, gm. Pozezdrze | Pow. działki: 7 738 m | Pow. użytkowa: ok. 500 m Marzysz o prowadzeni...

  • Lokal Mokre

    Mokre

    • 11 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala o pow.450m2, zlokalizowana na dużej działce. Wymiary 12x37m wys. 5m do wiazarów. Hala pokryta płytą warstwową 10cm. Teren utwardzony, ogrodzony i monitorowany. Dwie bra...

  • Lokal Rybnik Ligota

    Rybnik » Ligota-Ligocka Kuźnia

    • 4 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | *PREZENTUJEMY PAŃSTWU WOLNOSTOJĄCY PARTEROWY OBIEKT PRZY GŁÓWNEJ RUCHLIWEJ ULICY DO WYNAJĘCIA DLA TWOJEJ FIRMY* Obiekt parterowy o powierzchni 82m2 i jest :...

  • Lokal Świdnica ul. okolice Galerii Świdnickiej

    Świdnica » ul. Przy Galerii

    • 7 490 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy położony przy jednej z głównych ulic. Na powierzchnię składa się sala główna, sala magazynowa oraz dwie toalety i aneks kuchenny....

  • Lokal Pustków

    Pustków

    • 6 800 000 zł cena
    • 1 335 m2 powierzchnia
    • 5 094 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w strefie ekonomicznej - Pustków, gmina Dębica Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkow...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 6 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 300 m.kw. Przestronna hala z możliwością oddzielenia mniejszych części (biuro, oddzielona część magazynowa). Oddziel...

  • SUPER OFERTA! 007L* Nowy Sącz ul. Łącznik, lokal usługowo-ha
    1 / 16
    SUPER OFERTA! 007L* Nowy Sącz ul. Łącznik, lokal usługowo-ha

    Nowy Sącz

    • 2 700 000 zł cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 6 570 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SUPER OFERTA! 007L* Nowy Sącz ul. Łącznik, lokal usługowo-handlowy z częścią mieszkalną, pow. 411 m2, działka o pow. 11, 20 ar, miejsca postojowe. Cena: 2 700 000 zł OFERTA NA WY...

  • Lokal Opole

    Opole

    • 19 900 zł cena
    • 329 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowny kliencie, Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni ok. 329m2 usytuowanego na parterze w kamienicy. OPIS POMIESZCZEŃ: wydzielone biura,...

  • Lokal Opole

    Opole

    • 3 200 000 zł cena
    • 329 m2 powierzchnia
    • 9 727 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo-usługowy w centrum! Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 329m2 usytuowany na parterze w kamienicy. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja - znak...

  • Lokal Opole

    Opole

    • 6 450 000 zł cena
    • 8 128 m2 powierzchnia
    • 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowny kliencie, Położenie: Opole, ul. Budowlanych. Oznaczenie w ewidencji gruntów: Działka numer 1383, miasto Opole, powierzchnia 0,8128 ha. Działka zabudowana piętrowym b...

  • Lokal Sopot ul. Podjazd

    Sopot » ul. Podjazd

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sopot Centrum | 100 m² | Reprezentacyjna lokalizacja lokalu użytkowego na wynajem - ul. Podjazd w Sopocie.Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 100 m², zlokalizowany...