lokal na sprzedaż
24 lip 2025

Sprzedam garaż murowany Opole grotowice

woj. Opolskie pow. Opole gm. Opole
Odświeżone 9 miesięcy temu, Czwartek, 24 lipiec 2025 20:44
52 000 zł 17 m2
52 000 zł 17 m2 3 059 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 17 m2
Cena za metr 3 059 zł/m2
ID oferty K37235455

Opis

przedam garaż w Opolu Grotowicach przy ul. Złotej. Grunt na własność, księga wieczysta. Garaż o powierzchni 17m2, oświetlenie i gniazdko wtykowe.
Kontakt tylko telefoniczny.
  • Data aktualizacji: 2025-07-24
  • ID ogłoszenia: K37235455
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Opole, cena: od 44 200 do 59 800 zł, powierzchnia: od 15 do 20 m2
T
Tadeusz osoba prywatna · 2 ogłoszeń
Zadzwoń

Tadeusz osoba prywatna

Tel: 531... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika

Zadzwoń