• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 428)
  • Lokal Warszawa Mokotów, Mokotów ul. Malczewskiego Antoniego

    Warszawa » Mokotów » ul. Malczewskiego

    • 10 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny lokal biurowy do wynajmu na Mokotowie. Doskonała lokalizacja. Budynek apartamentowy w zielonej, spokojnej części Mokotowa, dobre połączenia komunikacyjne. Otwart...

  • Nieruchomość z potencjałem – była ekspozycja meblowa
    1 / 12
    Nieruchomość z potencjałem – była ekspozycja meblowa

    Babiak

    • 849 000 zł cena
    • 326 m2 powierzchnia
    • 2 605 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mamy do zaoferowania na sprzedaż budynek handlowo usługowy o powierzchni około 325,71 m2 położony w centrum miejscowości Babiak, ul. Plac Wolności, gm. Babiak, pow. kolski. Nieruch...

  • Lokal Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 4 468 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow.51,90m2. Lokal położony w otoczeniu zieleni Pola Mokotowskiego i Żwirki i Wigury. Piętro 1. Parking dla najemców. Ciche i spokojne otoczenie. Ochrona...

  • Lokal Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 5 412 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN - PRODUKCJA - USŁUGI !! Do wynajęcia powierzchnia magazynowa/usługowa 110 m2. Lokal położony w otoczeniu innych zakładów usługowych. Toalety do wspólnego użytku...

  • Lokal Częstochowa ul. Srebrna

    Częstochowa » ul. Srebrna

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości LOCATUS ma przyjemność zaproponować do sprzedaży Kompleks obiektów produkcyjno-magazynowych | ul. Srebrna, CzęstochowaPrzedmiotem oferty jest rozbudowany komple...

  • Lokal Warszawa Ursynów, Jeziórki Południowe ul. Puławska

    Warszawa » Ursynów » ul. Puławska

    • 16 677 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Ursynowie. W pobliżu przystanki autobusowe, obwodnica Warszawy, autostrada na Poznań. Dobra komunikacja z centrum Warszawy, lotniskiem oraz...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Solidarności Al.

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 3 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu mieszkanie (kawalerka) po remoncie na Muranowie w sąsiedztwie Pl. Bankowego. Możliwy najem na cele biurowe. Budynek z lat 50-tych, odnowiony w doskonałej lokaliz...

  • Lokal Gdynia Dąbrowa ul. Zbigniewa Kupca

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Kupca

    • 9 557 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy z witrynami od ul. Zbigniewa Kupca, usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowa Dąbrowa w Gdyni. To idealne miejsce dla przedsięb...

  • 1 / 3
    Lokal Wrocław Krzyki, Huby

    Wrocław » Krzyki

    • 32 000 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 2 910 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu w atrakcyjnej okolicy przy ul. Jesionowej . Miejsce postojowe znajduje się w hali garażowej na poz...

  • Lokal Warszawa Włochy, Nowe włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego

    Warszawa » Włochy » ul. Chrościckiego

    • 6 521 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowa w Warszawie/Włochach. Samodzielny moduł magazynowy, Duży kompleks magazynowo-usługowy. Kompleks pracuje w cyklu 24 h przez cały rok....

  • Lokal Wojnowice

    Wojnowice

    • 529 000 zł cena
    • 416 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania pawilon handlowo usługowy położony w miejscowości Wojnowice. Powierzchnia całkowita to 416 m2 w skład której wchodzi: - ok. 200 m2 sklep wraz z pomieszczeniami bi...

  • Jasny duży lokal użytkowy - Pobitno

    Rzeszów » ul. Konfederatów Barskich

    • 2 000 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do sprzedaży lokal z klimatyzacją o łącznej powierzchni 205m2 znajdujący się w rejonie osiedla Pobitno w Rzeszowie. Lokal nadaje się...

  • 1 / 3
    Lokal Gdańsk Osowa ul. Galaktyczna

    Gdańsk » Osowa » ul. Galaktyczna

    • 8 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Na wynajem powierzchnia 1000 m2 - plac do składowania. Możliwość postawienia namiotu. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Selgros, z dogodnym dojazdem do obwodnicy Trój...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Galaktyczna

    Gdańsk » Osowa » ul. Galaktyczna

    • 10 350 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Na wynajem powierzchnia biurowa lub na inne cele o powierzchni od 100 do 230 m2. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Selgros, z dogodnym dojazdem do obwodnicy Trójmiast...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 4 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta specjalna, bez prowizji od najemcy ! Oferujemy nieruchomość położoną w centrum miasta - w Biurowcu przy ulicy Kolejowej Lokal stanowiący cale na I piętro do wyłą...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Galaktyczna

    Gdańsk » Osowa » ul. Galaktyczna

    • 7 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Lokal zlokalizowany na dwóch kondygnacjach:1. Poziom pierwszy - duże pomieszczenie z niezależną kuchnią, toaletą oraz szerokimi, dwuskrzydłowymi drzwiami z dostępem do...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 11 500 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dwie hale magazynowo- produkcyjne z zapleczem biurowym ,sanitarnym . Hala 1 - Łączna powierzchnia 410m2, długość 37m szerokości 11.2m ,wysokość 3.75m. Powierzchni...

  • Lokal użytkowy Gozdnica,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Gozdnica,

    Gozdnica

    • 650 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 1 548 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż: lokal usługowo-biurowo-produkcyjno-handlowy o powierzchni około 420m2  w CENTRUM miasta Gozdnica. Powierzchnia działki na której znajduje się bud...

  • Lokal Elbląg ul. Jagiellońska

    Elbląg » ul. Jagiellońska

    • 849 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 3 644 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ATRAKCYJNY DOM W TOLKMICKU Tolkmicko, ul. Jagiellońska *Powierzchnia działki 757 mkw . *Powierzchnia domu 233 mkw. *Budynek niemieszkalny 30 mkw. *...

  • Lokal Katowice ul. Roździeńska

    Katowice » ul. Roździeńska

    • 2 119 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową zlokalizowaną na I piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi biurowych w skład których wchodzą dwa gabinety oraz sekretariat. W budyn...