• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 428)
  • Biura 1 przestrzeni do pracy - Regus Skylight

    Warszawa

    • 1 360 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Regus pomaga firmom różnych rozmiarów odnaleźć i stworzyć dla pracowników odpowiednią przestrzeń do pracy. Czyni to oferując szeroki wybór elastycznych, spersonalizowanych i wykońc...

  • 1 / 4
    Biura 1 przestrzeni do pracy - Regus Equator II

    Warszawa

    • 610 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biura 1 przestrzeni do pracy - Regus Solec

    Warszawa

    • 1 080 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Biura 1 przestrzeni do pracy - Regus Villa Metro Wilanowska

    Warszawa

    • 970 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biura 1-2 przestrzeni do pracy - Spaces Marszałkowska

    Warszawa

    • 1 559 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tworząc dynamiczne środowisko pracy, w którym czuć ducha przedsiębiorczości, Spaces pomaga ludziom i przedsiębiorstwom wszystkich rozmiarów opracowywać nowe pomysły, swobodnie twor...

  • 1 / 4
    Biura 1 przestrzeni do pracy - Regus Atrium Plaza

    Warszawa

    • 1 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biura 1 przestrzeni do pracy - Regus Grójecka

    Warszawa

    • 759 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Biura 1 przestrzeni do pracy - Regus Park Avenue

    Warszawa

    • 1 329 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biura 1 przestrzeni do pracy - Spaces Platinium

    Warszawa

    • 1 009 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestrzeń biurowa o wielkości odpowiedniej dla Ciebie. Tworząc dynamiczne środowisko pracy, w którym czuć ducha przedsiębiorczości, Spaces pomaga ludziom i przedsiębiorstwo...

  • 1 / 4
    Biura 1 przestrzeni do pracy - Spaces Koneser

    Warszawa

    • 1 109 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biura 2 przestrzeni do pracy - Regus Witosa Point

    Warszawa

    • 1 609 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biura 2 przestrzeni do pracy - Regus Financial Centre

    Warszawa

    • 2 579 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Biura 2 przestrzeni do pracy - Regus Sheraton Plaza

    Warszawa

    • 1 189 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Biura 2 przestrzeni do pracy - Regus North Gate

    Warszawa

    • 1 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy na parterze

    Karlino

    • 129 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 2 805 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Agnieszka Boruń-Spaleniak
    Agent nieruchomości

  • 1 / 3
    Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 119 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 4 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Garaż na sprzedaż zlokalizowany przy ulicy Kanonierskiej o powierzchni 30 m2. Stan bardzo dobry, dach kryty papą, prąd, drzwi automatyczne metalowe. Energia elektryczna. K...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 620 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 612 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal położony w Centrum Świdnicy! Istnieje mozliwość przekształcenia na lokal mieszkalny ! Na powierzchnie lokalu składają się 3 pomieszczenia, 2 toalety, m...

  • 1 / 4
    Lokal Zdrada ul. Mechowska

    Zdrada » ul. Mechowska

    • 8 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zdrada - k. Pucka miejscowość położona przy trasie Puck-Krokowa gmina Puck.Wydzierżawię halę z linią do produkcji wiązarów dachowych o pow. 780 m kw. Obiekt produkcyjno-magazynowy...

  • Lokal Sulicice ul.

    Sulicice

    • 295 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 671 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sulicice, gmina Krokowa budynek spichlerza znajdujący się około 250 m od drogi wojewódzkiej 213, trasy Puck Łeba, Słupsk. Obiekt wybudowany w 1860 r, jest elementem zespołu pałacow...

  • Obiekt produkcyjno-mieszkalny, Opole, Pasieka

    Opole

    • 1 500 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 5 977 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania budynek wolnostojący, w przeszłości pełniący funkcję produkcyjną oraz mieszkalną, o powierzchni użytkowej 251 m2, zlokalizowany w Centrum Opola na działce o pow. 144m...