• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • Hala murowana, nowy dach, nowe bramy, monitoring, biuro
    1 / 9
    Hala murowana, nowy dach, nowe bramy, monitoring, biuro

    Legnica

    • 1 530 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 2 685 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa parterowa o pow. 570m2, podzielona na 5 pomieszczeń, stropy żelbetowe na belkach stalowych, na podłogach lastryko, dach pokryty nową papą, nowa instalacja elektryc...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 4 200 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 76m 2 na Prądniku Czerwonym. Przedmiotem oferty jest lokal, którego powierzchnię stanowi pomieszczenie główne tj....

  • Lokal Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni ok.33 m 2 w dzielnicy Dębniki Kostrze. W ofercie najmu lokal usytuowany na I-piętrze w budynku biurowo- usługowym. Obiekt usytuowany przy...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 613 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia biuro wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 61m2 w klimatycznej, odnowionej kamienicy w samym centrum Warszawy.Atuty:Recepcja z lobby na dole w budynk...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Praga-Południe

    Warszawa » Praga-Południe

    • 6 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow.75m2.w kamienicy. Praga Południe przy Parku Znicza. Lokal w kamienicy. - pokoje 3, - łazienka, - kuchnia, - balkon, - klima. Lokal wykańczany...

  • Lokal Reda ul. Wejherowska

    Reda » ul. Wejherowska

    • 2 890 000 zł cena
    • 827 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dwa niezależne lokale handlowo-usługowe, idealne zarówno jako inwestycja  jak i przestrzeń pod działalność własnej firmy.Lokal nr 1: ParterLokal nr 2: I piętr...

  • Lokal Staszów ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Staszów » al. Kościuszki

    • 4 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 350 m, znajdujący się na poziomie 0 (parter) z wejściem bezpośrednio od ulicy. Lokal położony jest w doskonałej lokaliza...

  • Lokal użytkowy Kielce Herby, Tartaczna
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kielce Herby, Tartaczna

    Kielce

    • 4 300 000 zł cena
    • 745 m2 powierzchnia
    • 5 772 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości TerraHome przedstawia Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2642 m2 zabudowana budynkiem mieszkalno-usługowym oraz halą zlokalizowana przy ul. Tartac...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Orzeszkowej

    Chwaszczyno » ul. Orzeszkowej

    • 9 990 000 zł cena
    • 1 555 m2 powierzchnia
    • 6 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, na której posadowiona jest nowoczesna hala zbudowana w 2011 roku, w której możliwe jest prowadzenie działalności prod...

  • 1 / 3
    Lokal Wołomin ul. Mickiewicza Adama

    Wołomin » ul. Mickiewicza

    • 4 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu w centrum Wołomina lokal usługowo-handlowy. W bezpośrednim sąsiedztwie "Kaufland", Dw. kolejowy "Wołomin", usługi, handel, gastronomia i inne. W okolicy inne duże...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 65 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 903 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1/2 części lokalu w centrum miasta! Lokal w samym Centrum miasta! Idealnie nadaje się również na działalność biurową lub usługową, np. pod gabinet kosmetyczny. Lokal o powi...

  • Lokal Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 17 225 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    JEŻELI SZUKASZ CENTRALNEGO POŁOŻENIA, DOSKONAŁEGO SKOMUNIKOWANIA ORAZ DUŻEJ POWIERZCHNI NA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ (NP. KANCELARIĘ, BIURO, MAGAZYN I WIELE INNYCH), TO TA OFERTA JEST WŁAŚ...

  • Lokal Kielce Centrum ul. al. IX Wieków Kielc

    Kielce » Centrum » al. Wieków Kielc

    • 708 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 699 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedazy , luksusowy lokal handlowo - użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta. Lokal usytuowany w reprezentacyjnym Budynku Becher Platinum. Lokal składa si...

  • Lokal Olszyny

    Olszyny

    • 7 000 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i] Nieruchomość komercyjna do wynajęcia Olszyny, gmina Wojnicz [/i] Szukasz funkcjonalnej i nowoczesnej przestrzeni dla swojego biznesu? Oferujemy do wynajęcia nowoczesn...

  • Lokal Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 106 560 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej!Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego odbiór...

  • Lokal Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 48 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 26 640 000 zł cena
    • 1 776 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 6 000 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 36 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 9 000 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż