• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • Lokal Gdynia Orłowo ul. Wielkopolska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wielkopolska

    • 17 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL:Do wynajęcia Cały budynek o powierzchni 210 m². Nieruchomość w trakcie remontu, dostępna od czerwca 2025. Na tym etapie prac istnieje możliwość przystosowanie lokalu pod konk...

  • 1 / 3
    Lokal Gdynia Orłowo ul. Wielkopolska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wielkopolska

    • 3 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL:Do wynajęcia lokal o powierzchni 18,40 m². Nieruchomość w trakcie remontu, dostępny od czerwca 2025. Na tym etapie prac istnieje możliwość przystosowanie lokalu pod konkretną...

  • Sprzedam lokal użytkowy – Wrocław
    1 / 6
    Sprzedam lokal użytkowy – Wrocław

    Wrocław

    • 275 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Jemiołowej 64a we Wrocławiu. Powierzchnia lokalu to 30 m (24 m w KW) Składa się z pomieszczenia głównego, zaplecza i ubikacji. Wejści...

  • Lokal Warszawa Włochy, Nowe włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego

    Warszawa » Włochy » ul. Chrościckiego

    • 2 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w Warszawie/Włochach. Pokój biurowy, parter duży kompleks magazynowo-usługowy. UWAGA!!! Załączone zdjęcia są poglądowe z uwagi na indywi...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 14 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od 01 kwietnia 2025 roku!!! Do wynajmu narożna (wsch-płd-zach) powierzchnia na parterze budynku, W-wa/Mokotów/Służew. Przeznaczenie na (biuro, gabinety leka...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Rondo Dmowskiego Roma...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Dmowskiego

    • 40 140 zł cena
    • 446 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. komercyjna w W-wie/Śródmieście. Prestiżowa lokalizacja, ścisłe centrum Warszawy, zaledwie 2 minuty pieszo od stacji "Metro Centrum", gwarantuje doskonałe połąc...

  • Lokal Warszawa Ursynów, Ursynów Centrum ul. Gandhi Indiri

    Warszawa » Ursynów » ul. Gandhi

    • 13 260 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. biurowo-usługowa na Ursynów (Ursynów Centrum). W sąsiedztwie stacja "METRO IMIELIN" (pieszo 4-5 minut), placówki oświatowo-edukacyjne, sport i rekreacja, sklep...

  • Lokal Warszawa Ursynów, Ursynów Centrum ul. Gandhi Indiri

    Warszawa » Ursynów » ul. Gandhi

    • 6 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ursynów, Ursynów Centrum ul. Gandhi Indiri

    Warszawa » Ursynów » ul. Gandhi

    • 13 260 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 17 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy w kamienicy po generalnym remoncie, centrum Warszawy. Super miejsce na działalność biurową (siedzibę firmy, kancelarię prawną, notarialną, działalność usługową, it...

  • Lokal Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 38 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 3 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ,,NOVA PARK" to kameralna zabudowa wielorodzinna zlokalizowana na ulicy Akademickiej w Łomży. Inwestor położył nacisk na funkcjonalność oraz zapotrzebowanie klientów. Inwesty...

  • 1 / 2
    Lokal Ostrołęka

    Ostrołęka

    • 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia garaż o powierzchni 30 m2 przy ulicy Elektrycznej. Wynajem na czas określony 1 rok, z możliwością przedłużenia. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Cena 350...

  • Lokal Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 350 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Do wynajęcia miejsce parkingowe w garażu podziemnym Gliwice ul.Pszczyńska. Garaż ogrzewany ,zamykany, oświetlony. Wymiary garażu szer.2,5m front, dł. 5m wys. 3m Miejs...

  • Lokal Warszawa Włochy, Stare Włochy ul. Jerozolimskie Al.

    Warszawa » Włochy » al. Jerozolimskie

    • 728 € cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa II piętro w kompleksie biurowo-handlowo-usługowym, Stare Włochy. Obiekt strzeżony/monitorowany 24h/dobę, winda towarowa. Dostęp do lokalu 24h/...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 16 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL MAGAZYNOWO - BIUROWY !! 1 piętro budynku o powierzchni łącznej 400 mkw (wymiary na projekcie), z windą towarową i o wymiarach 120x240 cm i udźwigu 500 kg, z rampą Od...

  • Lokal Warszawa Ursynów, Ursynów Centrum ul. Gandhi Indiri

    Warszawa » Ursynów » ul. Gandhi

    • 39 000 zł cena
    • 545 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Obiekt Kostrzyn nad odrą Drzewice, ul. Orła Białego

    Kostrzyn nad Odrą » ul. Orła Białego

    • 2 990 000 zł cena
    • 739 m2 powierzchnia
    • 4 047 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowa cena Na sprzedaż budynek mieszkalno - handlowy w m. Kostrzyn Nad Odrą przy ulicy Orła Białego 1b. Obiekt stanowi część zespołu zwartej zabudowy śródmiejskiej mieszkaniowej o...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 174 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Unikatowa Oferta - Nowoczesny Budynek z Potencjałem na Biuro, Siedzibę Firmy lub Lokal Handlowo-UżytkowyPrzedstawiamy wyjątkową możliwość wynajmu nowo oddanego do użytku lokalu uży...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 37 740 zł cena
    • 629 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w Nowoczesnym Budynku z Potencjałem na Biuro lub Lokal Handlowo-Usługowy z dużą witrynąPrzedstawiamy wyjątkową możliwość wynajmu nowo oddanego do użytku lokalu użytkowego, kt...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 68 175 zł cena
    • 2 525 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową o powierzchni 2525 m², zlokalizowaną w strategicznej części Gdyni - przy ul. Hutniczej. Hala idealnie nadaje się do różnorodnych...