• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów, Jeziórki Południowe ul. Puławska

    Warszawa » Ursynów » ul. Puławska

    • 4 295 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Ursynowie. W pobliżu przystanki autobusowe, obwodnica Warszawy, autostrada na Poznań. Dobra komunikacja z centrum Warszawy, lotniskiem oraz...

  • Lokal Gdynia Leszczynki ul. Zakręt Do Oksywia

    Gdynia » Leszczynki » ul. Zakręt do Oksywia

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko u nas!Na wynajem klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 36,26 m2.CZYNSZ: 1800 zł netto.KAUCJA: 1800 zł netto.DOSTĘPNE: OD ZARAZ.LOKALIZACJA: Gdynia-Leszczynki. W okolicy p...

  • Lokal handlowy na deptaku w Chorzowie.
    Lokal handlowy na deptaku w Chorzowie.

    Chorzów

    • 1 150 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 456 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 135,80m2 położony na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta / deptak /. Lokal aktualnie wynajęty przez firmę sieciową i przyn...

  • Lokal Opole ul. Samborska

    Opole » ul. Samborska

    • 3 190 000 zł cena
    • 556 m2 powierzchnia
    • 5 738 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta na wyłączność. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny budynek przystosowany pod działalność medyczną, rehabilitacyjną lub biurową o powierzchni około 606,79 m, usytuowany w...

  • Lokal Gdańsk Letnica

    Gdańsk » Letnica

    • 15 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do wynajmu magazynu 700 m2: - wysokiego składowani a - ponad 5m, - posiada pomieszczenia socjalne (szatnię i toaletę z prysznicem), - z posadzką bezpyłową ,...

  • Lokal Mniów ul. Gajowa

    Mniów » ul. Gajowa

    • 1 200 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. 120 m2 zlokalizowany na parterze w budynku przy ul. Gajowej w Mniowie. Lokal położona w odległości około 20 km na północny zachód od centrum Kielc przy dr...

  • Lokal Warszawa Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 4 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 70m2. Idealna na sklep internetowy. Blisko al. Jerozolimskich i trasy s2. Do al. Jerozolimskich 70m. Do trasy s2 300m Media : woda, prąd, o...

  • Duży lokal usługowo handlowy w Centrum Cieszyna na sprzedaż.
    Duży lokal usługowo handlowy w Centrum Cieszyna na sprzedaż.

    Cieszyn

    • 1 050 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony na parterze kamienicy około 200m od Rynku Cieszyna. Lokal o powierzchni 132,50m2 z zapleczem socjalnym. Lokal wymaga odświeżenia-remon...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 8 660 zł cena
    • 433 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek produkcyjno - usługowo - magazynowy w Świdnicy! Hala o łącznej powierzchni 433,16 m2. Garaż murowany- 30,59 m2. Pomieszczenie gospodarcze - 32,36 m2. Ha...

  • Lokal Warszawa Wesoła, Wola Grzybowska

    Warszawa » Wola

    • 5 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Widna hala magazynowa lub usługowa !! (tylko na nieuciążliwą działalność) Hala 120 m2 z kanałem. Wysoka 4,0 m z kanałem. Posadzka niepylna,ogrzewana. Drzwi wjazdo...

  • Lokal, 204 m2, parter, Śródmieście

    Lublin » Śródmieście » ul. Północna

    • 3 011 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 14 760 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuje Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego lokalu o powierzchni 204 m², położonego w nowoczesnym Apartamentowcu przy ul. Północnej , w sercu miasta. Lokal znajduje się n...

  • Lokal Świdnica ul. okolice Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 2 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny lokal z przeznaczeniem pod biuro! Lokal bardzo ładnie wykończony, płytki na podłodze, gładzie, okna drewniane, rozprowadzone instalacje internetowo- t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursus, Skorosze

    Warszawa » Ursus

    • 50 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lub sprzedaży obiekt komercyjny w Ursusie, ok. ulic Regulskiej i Cierlickiej. Ważne!!! [i]Oferta wymaga dokończenia remontu kapitalnego m.in. wymiana części s...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus, Skorosze

    Warszawa » Ursus

    • 4 000 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Paczków ul. Pocztowa

    Paczków » ul. Pocztowa

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 1 037 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt dla inwestora z możliwością adaptacji na lokale mieszkalne. Paczków ul. Pocztowa 11 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży/wynajmu pięknej kamienicy wraz...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga Północ, Stara Praga

    Warszawa » Praga-Północ

    • 930 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dwupoziomowy Lokal usługowy z wejściem bezpośrednio z ulicy w 2020 roku przeszedł całkowity remont wraz z instalacjami. Wykonane instalacje elektryczna, sanitarne (ga...

  • Lokal Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Ujejskiego

    Kraków » Krowodrza » ul. Ujejskiego

    • 960 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 973 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje lokal usługowy w Krakowie, w pobliżu ul. Ujejskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Ursus, Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 5 400 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o powierzchni 88 m2. I piętro w biurowcu. Obiekt klimatyzowany. 2 pomieszczenia biurowe, kuchnia/socjal, toaleta. 3 miejsca parkingowe w cenie najmu....

  • Obiekt na sprzedaż, Środa Wielkopolska (gw), Koszuty

    Koszuty

    • 1 150 000 zł cena
    • 921 m2 powierzchnia
    • 1 249 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja - sprzedajemy 1,5ha grunt + obiekt HOTEL z 3 zabytkowymi, odremontowanymi WIATRAKAMI Hotel posiada przestrzeń na organizację imprez okolicznościowych. SPRAWDŹ NOWOCZES...

  • Lokal użytkowy Leszno,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Leszno,

    Leszno

    • 1 599 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 6 346 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa oferta lokalu usługowego położonego na działce budowlanej o przeznaczeniu mieszkaniowo usługowym! Jest to perfekcyjna propozycja dla inwestora, który posiada...