• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • Lokal Kraków Stare Miasto, Kazimierz ul. Szeroka

    Kraków » Stare Miasto » ul. Szeroka

    • 10 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal usługowo-handlowy do wynajęcia, usytuowany w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc Krakow...

  • Lokal Różyny ul. Gdańska

    Różyny » ul. Gdańska

    • 2 999 000 zł cena
    • 652 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NASSuper lokalizacja | Restauracja | Pensjonat | Możliwość rozbudowyObiekt działający  z bazą stałych klientówBUDYNEK:Pensjonat  14 pokoi  z restauracją o powierzchni 652,1...

  • Magazyn 1042 m² przy obwodnicy miasta
    1 / 6
    Magazyn 1042 m² przy obwodnicy miasta

    Ostrołęka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 1 152 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż magazyn w przemysłowej części miasta o pow. 1042 m² na działce 3880 m² przy obwodnicy miasta ul. Bohaterów Westerplatte 8 w Ostrołęce. Bardzo dobra lokalizacja, blisko...

  • Lokal użytkowy Skierniewice
    1 / 5
    Lokal użytkowy Skierniewice

    Skierniewice

    • 5 900 000 zł cena
    • 8 479 m2 powierzchnia
    • 696 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Skierniewice obiekt magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni magazynów 4480,53 m2 położony na działce o powierzchni - 8479 m2 - na sprzedaż. Atrakcyjna nieruchomość składa...

  • Lokal Gdańsk Morena ul. Kartuska

    Gdańsk » ul. Kartuska

    • 8 500 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość idealna na siedzibę firmy, działalność biurową, przychodnię, szkołę, itp. Budynek w bardzo dobrym stanie, wykończony wysokiej klasy materiałami. Posesja ogrodzona, bra...

  • Lokal Kraków Stare Miasto, Kazimierz ul. Szeroka

    Kraków » Stare Miasto » ul. Szeroka

    • 14 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje wyjątkowy lokal dwupoziomowy do wynajęcia, zlokalizowany w samym sercu starego Kazimierza, idealny na działalność usł...

  • Lokal Kraków Grzegórzki, Wesoła ul. Chłopickiego Józefa

    Kraków » Grzegórzki » ul. Chłopickiego

    • 3 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaproponować do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w urokliwej, historycznej willi przy ul. gen. Chłopickiego w Krakowie, w sąsiedz...

  • 1 / 3
    Budynek handlowo-usługowy, Centrum, Reymonta

    Radomsko

    • 550 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w ścisłym centrum miasta ul. Reymonta w Radomsku Lokal handlowy z częścią magazynową o pow. ok. 200 m2 wraz z działką o pow. 633 m2 Nieruchomo...

  • Lokal Opacz Kolonia

    Opacz-Kolonia

    • 9 934 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Doskonała, powierzchnia usługowo-biurowa w nowoczesnym budynku . Parter 57,95 m2: wydzielona recepcja, sala konferencyjna (wyposażona w rzutnik, ekran, system głośnomówiący),...

  • Lokal Białystok Starosielce

    Białystok » Starosielce

    • 18 830 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Przedmiotem najmu jest lokal biurowo/handlowo/usługowy na 2 piętrze o powierzchni użytkowej ok. 540 m 2 , zlokalizowany w Białymstoku. . Budynek obejmuje 3 kondygn...

  • Lokal Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego

    Gdynia » Śródmieście » ul. Rybickiego

    • 6 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OD ZARAZ, ŚWIETNA LOKALIZACJA!PRZESTRONNY, USTAWNY LOKAL USŁUGOWO HANDLOWY W PRESTIŻOWEJ LOKLIZACJI CENTRUM MIASTA.LOKALIZACJA: Lokal mieści się w sercu Gdyni - Yacht Park Marina,...

  • Lokal Ozimek ul. Słowackiego Juliusza

    Ozimek » ul. Słowackiego

    • 5 900 000 zł cena
    • 1 445 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYŁĄCZNOŚĆ OFERTY. Szanowny kliencie zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego obiektu (centrum sportu- park trampolin, kręgielnia, bilard, kawiarnia, restaura...

  • Lokal Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 34 400 zł cena
    • 1 274 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PPIG ma przyjemność przedstawić państwu halę produkcyjno-magazynową ze starannie zaprojektowanymi wnętrzami oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, co czyni ją idealnym miejs...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Kraków-Śródmieście

    Kraków

    • 15 821 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Fronton Office Center to nowoczesny biurowiec z 2012 roku, który zdobył prestiżową nagrodę Budowa Roku. Budynek wyróżnia się nowoczesną i funkcjonalną architekturą, która gwarantu...

  • Lokal Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 4 745 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 5 583 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż kamienicę w centrum Bielska-Białej. Budynek 4 kondygnacyjny o całkowitej powierzchni około 850 m kw zlokalizowana jest n...

  • Na sprzedaż obiekt usługowo-handlowy w Chlewicach

    Chlewice

    • 750 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt usługowo-handlowy w ChlewicachKupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości!Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną – obiekt usługowo-handlowy o powierzc...

  • Wyjątkowa karczma góralska na sprzedaż

    Moskorzew

    • 3 900 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa karczma góralska na sprzedaż – Moskorzew 33Kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości!Oferujemy na sprzedaż malowniczą góralską karczmę, położoną w spokojnej i uro...

  • Lokal Gdańsk Letnica

    Gdańsk » Letnica

    • 18 000 zł cena
    • 1 470 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do wynajmu magazynu 1 470 m2: - posiada pomieszczenia socjalne (szatnię, toaletę z prysznicem, jadalnię oraz biuro), - z posadzką bezpyłową , - doświetlony...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Elbląska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska

    • 6 075 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE! BIURO:  6 pomieszczeń / od zachodniej strony / 135 m2  opłata administracyjna 24 zł m2 -  3 240 zł nettoOPŁATY: energia elektryczna wg. podlicznika....