• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 1 920 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia w sąsiedztwie parku, niedaleko Centrum Świdnicy. Idealnie nadaje się na biuro, kancelarie, gabinet ps...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jana Kilińskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kilińskiego

    • 3 999 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do wynajęcia boksów w Galerii Metropolia na poziomie +1. Idealne miejsce na drobne usługi, małą gastronomię lub sklepik. Lokalizacja zapewnia duży ruch pieszych i dostęp...

  • Lokal Opole

    Opole

    • 5 900 000 zł cena
    • 2 120 m2 powierzchnia
    • 2 784 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KAMIENICA Z PARKINGIEM I WINDĄ W CENTRUM MIASTA OPOLE 1. LOKALIZACJA: Opole ul. Reymonta 29; Kamienica usytuowana jest w centralnej części Opola przy ulicy o dużym nasileniu...

  • 1 / 3
    Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 2 400 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hale magazynowe w okolicach Centrum! Hala o powierzchni ok. 80 m2 oraz 240 m2. Kwota najmu wynosi 30 zł/m2 netto. Hala o powierzchni 80 m2 wyposażona w bram...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów Wysoki

    Warszawa » Wilanów

    • 5 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal komercyjny w Wilanowie/Wysokim. W sąsiedztwie zabudowa jedno i wielorodzinna, usługi, handel, itd. Ofertę stanowi: Parter powierzchnia ca 60m - 2 pokoje;...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    • 13 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu komfortowe mieszkanie na warszawskim Powiślu. Okolica z pełną infrastrukturą miejską, dobre połączenia komunikacyjne (drogowe i miejskie). W sąsiedztwie m.in. "Centr...

  • Kołobrzeg- Grzybowo dom pensjonat blisko plaży!

    Grzybowo » ul. Nadmorska

    • 1 540 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość do własnej aranżacji z ogromnym potencjałem, zarówno dla dużej rodziny jaki i w pełni przygotowana do prowadzenia dochodowej działalności. Zlokalizowana nieo...

  • Lokal Kraków Krowodrza, Żabiniec ul. Żabiniec

    Kraków » Krowodrza » ul. Żabiniec

    • 3 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezntuje do wynajęcia lokal biurowy położony na krakowskim Żabińcu (ul. Żabiniec). Lokal położony jest w budynku szeregowym na 1 piętrze i pod...

  • Lokal Grodków ul. Otmuchowska

    Grodków » ul. Otmuchowska

    • 20 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATRAKCYJNY KOMPLEKS MAGAZYNOWO BIUROWY DZIAŁKA JAKO PRZEDMIOT PRAWA UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO ZABUDOWANA OBIEKTEM MAGAZYNOWO-BIUROWYM, STANOWIĄCYM ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ WART...

  • Market budowlano-przemysłowy w centrum Dęblina..

    Dęblin » ul. PCK

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 070 m2 powierzchnia
    • 2 337 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Market budowlano-przemysłowy "PSZCZÓŁKA" w ciągłym użytkowaniu o pow. ponad 1000 m2 (wraz z towarem za dodatkową dopłatą) przy ul. PCK 2 w centrum Dęblina pow. rycki woj. lubel...

  • Lokal usługowy 65m2 w centrum Białegostoku

    Białystok » ul. Botaniczna

    • 861 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 247 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży lokalu usługowego, położonego w centrum Białegostoku przy ulicy Botanicznej 9A. Lokal o powierzchni 65,21 m² znajduje się...

  • Lokal Będzin Łagisza

    Będzin

    • 499 000 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 1 709 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica 3-kondygnacyjna położona w dzielnicy Łagisza w Będzinie. kamienica przedwojenna o powierzchni użytkowej ok 292m2 parter i piętro oraz poddasze do adaptacji i korytarze....

  • Kamienica w Ostrołęce – idealna lokalizacja na działalność!
    1 / 10
    Kamienica w Ostrołęce – idealna lokalizacja na działalność!

    Ostrołęka

    • 1 740 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kamienica o łącznej powierzchni 261 m² położona w doskonałej lokalizacji w Ostrołęce. Budynek z 2009 roku, wyposażony we wszystkie niezbędne media z sieci miejskich, id...

  • 1 / 4
    Lokal Zielonka

    Zielonka

    • 6 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia działka o pow. 1600 m² znajdujący się w Zielonce w dzielnicy Bankówka.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach 70m x 23m. Duży, monitorowany i ogrodzony...

  • Budynek usługowo-handlowy, Trawniki centrum

    Trawniki

    • 1 290 000 zł cena
    • 422 m2 powierzchnia
    • 3 057 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowo-handlowy. Trawniki.Rok budowy - 2014-2015Wymiary budynku:szerokość - 16 mdługość (głębokość) - 21 mParter:- sala sprzedaży - 199 m2- magazyn - 17 m2- komora chłodn...

  • Lokal Kraków Stare Miasto, Stare Miasto ul. Rynek Główny okolice

    Kraków » Stare Miasto » rynek Rynek Główny

    • 8 689 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową ofertę przestronnej powierzchni do wynajmu, położonej w sercu historycznego Starego Miasta Krakowa,...

  • Lokal Niemodlin ul. Rynek

    Niemodlin » rynek Rynek

    • 320 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal na sprzedaż (Niemodlin, Centrum) Lokal handlowo-usługowy w centrum! Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 55,37m2 usytuowany na parterze w piętrowej kami...

  • Budynek usługowo handlowy w centrum Koła, PROMOCJA!
    1 / 16
    Budynek usługowo handlowy w centrum Koła, PROMOCJA!

    Koło

    • 1 049 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 497 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej, zlokalizowanej w samym centrum Koła, przy ul. Toruńskiej 5. Doskonała lokalizacja zapewnia dużą widoczność oraz ł...

  • Lokal użytkowy Mosina,
    Lokal użytkowy Mosina,

    Mosina

    • 2 900 000 zł cena
    • 658 m2 powierzchnia
    • 4 408 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dobrze prosperująca restauracja w atrakcyjnej lokalizacji posiadającą ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku, szerokie grono stałych klientów oraz wypełniony kalendarz rezerwacji na...

  • Lokal Banino ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 7 400 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 13 455 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 7.110 m2. Na jej terenie posadowiony jest budynek biur...