• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Oferta Inwestycyjna - Lokal Usługowy z Najemcą
    1 / 12
    Oferta Inwestycyjna - Lokal Usługowy z Najemcą

    Warszawa

    • 1 849 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 13 799 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Użytkowy z NAJEMCĄ - PARTER z Witrynami, Antresolą - Pow. 134 m2 - Wykorzystywany jako BIURO, (Idealny na Salon Firmowy, Sklep, Lekką Gastronomię) - Osiedle Saska na Gocławiu...

  • Lokal Warszawa Ursus, Ursus ul. Władysława Jagiełły

    Warszawa » Ursus » ul. Władysława Jagiełły

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w Ursusie. Oferta na partrze, pokój ca 23 m z łazienką (klimatyzacją) okno na zachód. Istnieje możliwość najmu dodatkowo drugiego pokoju ca...

  • Lokal Warszawa Ursus, Ursus ul. Władysława Jagiełły

    Warszawa » Ursus » ul. Władysława Jagiełły

    • 1 840 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w Ursusie. Oferta na parterze, pokój ca 23 m z klimatyzacją (okno na zachód). Istnieje możliwość najmu dodatkowo drugiego pokoju ca 30 m z ł...

  • Lokal Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 1 749 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 7 081 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAJĘTY LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY + 2 MIESZKANIA! *IDEALNE MIEJSCE POD TWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ*LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdynia Obłuże. Jest bardzo dobrze skomuni...

  • Lokal Tworzyjanów

    Tworzyjanów

    • 3 800 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt wolnostojący idealny na działalność usługową oraz mieszkaniową! Budynek wolnostojący , położony na dużej działce o pow. 3,7745 ha - teren posesji ogrodzony. Na p...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 5 875 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek produkcyjno - usługowo - magazynowy w Świdnicy! Hala o łącznej powierzchni 293,77 m2 : hala 284,97 m2, pomieszczenie socjalne 8,80 m2. Hala posiada niezależną bra...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 5 740 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek produkcyjno - usługowo - magazynowy w Świdnicy! Hala o łącznej powierzchni 286,99 m2: hala 260,79 m2, dwa biura 9,70 m2 i 8,49 m2, pomieszczenie socjalne 3,70 m2, ła...

  • Nieruchomość komercyjna w Przemyślu
    1 / 7
    Nieruchomość komercyjna w Przemyślu

    Przemyśl

    • 6 800 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 5 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość komercyjna położona w Przemyślu, na dużym osiedlu mieszkaniowym, w zasięgu drogi wojewódzkiej nr 884. Na nieruchomość składa się: Lokal handlowy usytuo...

  • Lokal Zblewo ul. Leśna

    Zblewo » ul. Leśna

    • 9 999 000 zł cena
    • 2 569 m2 powierzchnia
    • 3 893 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWY HOTEL W SERCU KOCIEWIA LOKALIZACJANieruchomość położona jest w w centrum regionu Kociewie, w miejscowości Zblewo. Jest to region pełen naturalnego uroku, z l...

  • Lokal Krzemienna

    Krzemienna

    • 3 199 900 zł cena
    • 17 833 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż unikatową ofertę bardzo dobrze prosperującego Ośrodka Wypoczynkowego położonego w niezwykle malowniczej dolinie Sanu na Pogórzu Dynowskim, z zapier...

  • Lokal w centrum medycznym - możliwy dochód pasywny
    1 / 7
    Lokal w centrum medycznym - możliwy dochód pasywny

    Gorzów Wielkopolski

    • 251 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 27,90 m2, zlokalizowanego na największym osiedlu w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń wypo...

  • Lokal Warszawa Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 4 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W pełni funkcjonalna przestrzeń kuchenna na catering, produkcja. Pow.50m2,piętro 1. Kuchnia jest nowa i spełnia wszystkie wymogi Sanepidu. W obiekcie dostępne są przestrzenie...

  • Lokal Opole ul. Ozimska

    Opole » ul. Ozimska

    • 3 900 000 zł cena
    • 1 889 m2 powierzchnia
    • 2 065 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYŁĄCZNOŚĆ OFERTY DZIAŁKA JAKO PRZEDMIOT PRAWA UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO ZABUDOWANA BUDYNKAMI MAGAZYNOWYMI I BUDYNKIEM BIUROWYM, STANOWIĄCYM ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ Położenie:...

  • 1 / 3
    Lokal Wrocław Fabryczna ul. Białowieska

    Wrocław » Fabryczna » ul. Białowieska

    • 8 100 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy przy głównym wjeździe na osiedle Port Popowice, z witrynami w kierunku wjazdu. Bardzo dobrze widoczny, bo wjezdzając gdziekolwiek na osiedle trzeba przejechać obok...

  • 1 / 4
    Lokal Wrocław Fabryczna ul. Białowieska

    Wrocław » Fabryczna » ul. Białowieska

    • 15 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Lokal Wrocław Fabryczna ul. Białowieska

    Wrocław » Fabryczna » ul. Białowieska

    • 6 900 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Morąg

    Morąg

    • 550 000 zł cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 1 365 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Morąg, pow. ostródzki. Atrakcyjnie położony lokal dwu-poziomowy o powierzchni całkowitej ok. 403m, a użytkowej 375m. Niewielka cena za metr kwadratowy nieruchomości, którą można w...

  • Lokal Kraków Stare Miasto, Stare Miasto ul. Rynek Główny okolice

    Kraków » Stare Miasto » rynek Rynek Główny

    • 4 513 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową ofertę przestronnej powierzchni do wynajmu, położonej w sercu historycznego Starego Miasta Krakowa,...

  • Lokal Ostróda

    Ostróda

    • 4 500 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nieruchomość położona w centrum Ostródy Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1. Powierzchnia 320 m2 plus piwnica. Lokal idealnie nadaje się na punkt gastronomiczny lub...

  • Lokal Ostróda

    Ostróda

    • 587 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 045 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy do sprzedaży apartament inwestycyjny w 5* hotelu Willa Port w Ostródzie z widokiem na Jezioro Drwęckie. Sam apartament ma 45,6 m2 i składa się z dużego pokoju z wyd...