• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Grodków ul. Otmuchowska

    Grodków » ul. Otmuchowska

    • 2 900 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 1 261 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATRAKCYJNY KOMPLEKS MAGAZYNOWO BIUROWY DZIAŁKA JAKO PRZEDMIOT PRAWA UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO ZABUDOWANA OBIEKTEM MAGAZYNOWO-BIUROWYM, STANOWIĄCYM ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ WART...

  • NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA Z SZEROKIMI MOŻLIWOŚCIAMI
    1 / 15
    NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA Z SZEROKIMI MOŻLIWOŚCIAMI

    Płock

    • 6 000 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    INVEST Nieruchomości poleca na sprzedaż: NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNĄ Z SZEROKIMI MOŻLIWOŚCIAMI WYKORZYSTANIA O PRZEZNACZENIU MIESZKALNYM LUB HANDLOWO-USŁUGOWYM Na sprzedaż nierucho...

  • HALA+BIURA+MAGAZYN/GOTOWE/BARDZO WYSOKI STANDARD

    Ruda Śląska

    • 2 999 000 zł cena
    • 447 m2 powierzchnia
    • 6 710 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BARDZO CIEKAWA OFERTA/ ŚWIETNA LOKALIZACJA WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA !!!ZAKUP NA FIRMĘ CENA NETTO 2 999 000 ZŁKLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ POD SIEDZIB...

  • Lokal Żabi Róg

    Żabi Róg

    • 250 000 zł cena
    • 3 208 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Chcielibyśmy przedstawić Państwu propozycje zakupu działki z magazynem w Żabim Rogu nr 51/1. Całość działki obejmuje powierzchnie 3208m2. Powierzchnia zabudowy wynosi 741m2 i jest...

  • 1 / 2
    Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 1 150 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 1 826 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bardzo ładna kamienica na sprzedaż zlokalizowana przy PKP i parku Młodzieżowym. Budynek o pow. 631,2m2 w którym można zrobić 14 mieszkań, na parterze lokale usługowe, balkony...

  • Lokal Gliwice

    Gliwice

    • 899 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 4 683 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ DLA INWESTORA LUB PRZEDSIĘBIORCY DO UDOSTĘPNIENIA PROJEKT POD RESTAURACJĘ Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego lokalu u...

  • Lokal Katowice

    Katowice

    • 899 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 4 683 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 1 050 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy w ścisłym centrum Świdnicy! Lokal o powierzchni 13,24 m2. Dodatkowo do lokalu przynależą wspólne osobne toalety oraz kuchnia. W lokalu...

  • Sprzedam pawilon handlowo- usługowy o pow. ok. 95 m2
    1 / 2
    Sprzedam pawilon handlowo- usługowy o pow. ok. 95 m2

    Warszawa

    • 250 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 2 632 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie położony lokal użytkowy o powierzchni około 40 m2 znajdujący się na Mokotowie w Warszawie przy ul. Puławskiej. Nieruchomość z dużymi witrynam...

  • Restauracja "REJS" ul. Portowa 2 w Puławach.

    Puławy

    • 450 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 1 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Restauracja REJS - trzy kondygnacje o łącznej pow. 340 m kw. z pełnym wyposażeniem potrzebnym do prowadzenia działalności gastronomicznej i usługowej z infrastrukturą pomocnicz...

  • Budynek "Spichlerza" ul. 6 sierpnia w Puławach.

    Puławy » ul. Sierpnia

    • 790 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 878 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zabytkowy 5-cio kondygnacyjny budynek spichlerza o pow. 900 m2 do adaptacji i wykorzystania według własnego projektu przy rzece Wisła przy ul. 6 sierpnia w Puławach woj. lube...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Powstańców Warszawy P...

    Warszawa » Śródmieście » pl. Powstańców Warszawy

    • 7 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dwupoziomowe, atrakcyjne mieszkanie w śródmieściu Warszawy. Może być wynajęte na cele biurowe!!! Prestiżowa lokalizacja tuż przy Pl. Powstańców Warszawy. Zabytkowa kamienic...

  • Sprzedam lokal
    1 / 5
    Sprzedam lokal

    Ząbki

    • 720 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal handlowy w Ząbkach przy ul. Sikorskiego 33A róg Stefczyka ,więcej inf. [tel] KW bez obciążeń,jeden właściciel,parking ogólnodostępny, grunty uregulowane. Lokal w ob...

  • Lokal Kościerzyna ul. Stanisława Wyspiańskiego

    Kościerzyna » ul. Wyspiańskiego

    • 1 099 000 zł cena
    • 567 m2 powierzchnia
    • 1 939 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBECNIE BUDYNEK W PEŁNI WYNAJMOWANY - INSTEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEJĘCIA NAJEMCÓW LOKALIZACJA: • 800m od dworca PKP • 400m od Obwodnicy Kościerzyny • 1300m od centrum miastaW najbliższym...

  • Lokal Rumia ul. Grunwaldzka

    Rumia » ul. Grunwaldzka

    • 2 999 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek, przeznaczony na działalność hotelową/villa z pokojami na wynajem.Świetny punkt przy trasie S6, blisko centrum handlowego oraz doskonały dojazd w każdym kierunk...

  • Lokal Kamień ul. Jastrzębia

    Kamień » ul. Jastrzębia

    • 25 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zabudowana położona w Kamieniu gmina Szemud teren usługowo - produkcyjny , o powierzchni działek 9100  m.km.  zabudowane  zespołem budynków zakładu produkcyjnego, w sk...

  • Lokal Kamień ul. Jastrzębia

    Kamień » ul. Jastrzębia

    • 50 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zabudowana położona w Kamieniu gmina Szemud teren usługowo - produkcyjny, o powierzchni działek 9100  m.km.  zabudowane  zespołem budynków zakładu produkcyjnego, w skł...

  • Lokal Kłecko ul. Dr. Juliana Domańskiego

    Kłecko » ul. Domańskiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 2 666 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Centrum KłeckaNa sprzedaż wielofunkcyjny budynek o łącznej powierzchni ok. 750 m², położony w samym centrum Kłecka. To miejsce, które łączy w sobie funkcję biznesową, handlową i mi...

  • Lokal Gniezno ul. Bolesława Chrobrego

    Gniezno » ul. Bolesława Chrobrego

    • 595 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: 3 lokale użytkowe - Gniezno Centrum Lokalizacja: Główna ulica, ścisłe centrum Gniezna Cena za całość: 595.000 zł Powierzchnia łączna: 105 m²W skład nieruchomości wchod...

  • Lokal Zagórze Śląskie

    Zagórze Śląskie

    • 1 900 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA TYLKO U NAS! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną w malowniczym Zagórzu Śląskim! Nieruchomość z dużym potencjałem! Restauracja Z...