• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Kraków Podgórze ul. Powstańców Wielkopolskich

    Kraków » Podgórze » ul. Powstańców Wielkopolskich

    • 77 185 € cena
    • 5 533 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants przedstawia cały budynek do wynajęcia, w nowoczesnym kompleksie biurowym na krakowskim Podgórzu. Powierzchnia typowego piętra w budynku ma o...

  • Lokal Straszyn

    Straszyn

    • 17 900 000 zł cena
    • 20 155 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zakupu działki zabudowanej w sercu logistycznej części trójmiasta: Przedmiot oferty: Nieruchomość o powierzchni 2 ha skłąda się z: -Działka nr 189/11 o p...

  • Lokal Elbląg ul. Ogólna

    Elbląg » ul. Ogólna

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA LOKAL HANDLOWY Elbląg, ul. Ogólna * 40 mkw * Parter * Miejsca parkingowe ogólnodostępne Zapraszamy Opiekun oferty; 729- 927 -874...

  • Lokal Warszawa Włochy, Stare Włochy ul. Popularna

    Warszawa » Włochy » ul. Popularna

    • 4 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od maja 2024!!! Do wynajmu dwustronne (płn-płd), trzy pokojowe mieszkanie na Starych Włochach. Mieszkanie na trzecim piętrze kameralnego budynku. Teren ogro...

  • Ekskluzywny lokal przy Kaskadzie

    Szczecin » Śródmieście » ul. Kaszubska

    • 1 800 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szczecin/C.H Kaskada - ekskluzywny lokal pod działalność biurową. Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjny lokal o imponującej powierzchni 146,06 m2, usytuowany w prestiż...

  • Budynek użytkowy na sprzedaż - Ostrów Wielkopolski, ul. Okólna

    Ostrów Wielkopolski

    • 800 000 zł cena
    • 671 m2 powierzchnia
    • 1 193 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Planujesz założenie firmy, poszerzasz działalność lub chcesz wkroczyć na rynek w kolejnym regionie i potrzebujesz dodatkowej powierzchni magazynowej bądź produkcyjnej? Biuro Ni...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 2 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny jasny lokal na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnię lokalu składa się sala główna. Lokal ma dostęp do pomieszczeń higieniczo-sanitarnych znajdującyc...

  • Lokal z dostępem do wody 58 m2 Pobitno

    Rzeszów » ul. Kurpiowska

    • 435 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż lokal na parterze o powierzchni 58 m2 znajdujący się na osiedlu Pobitno w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi...

  • Lokal Nehrybka ul. Juliusza Słowackiego

    Nehrybka » ul. Słowackiego

    • 690 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 1 255 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam 3 lokale usługowe i mieszkalne w Nehrybce ok. Przemyśla. Budynek jest usytuowany przy głównej drodze na wyjeździe z Przemyśla. W sprzedawanej części są: - trzy...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Bagatela ul. Unii Lubelskiej Pl.

    Warszawa » Śródmieście » ul. Unii Lubelskiej

    • 7 100 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Piękne dwustronne mieszkanie z klimatem w ścisłym centrum Warszawy. Stan mieszkanie bardzo dobry. Prestiżowa lokalizacja - w pobliżu instytucje państwowe; 200 metrów od "Łazie...

  • Lokal Gdańsk Rudniki ul. Elbląska

    Gdańsk » Rudniki » ul. Elbląska

    • 2 760 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSTĘPNE PRZESTRZENIE BIUROWE!NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem wynajmu są pomieszczenia biurowe w budynku zlokalizowanym przy ul. Elbląskiej w Gdańsku. Przedmiotowy lokal stanowi m.in. pr...

  • Lokal Kraków Podgórze, Płaszów ul. Rybitwy

    Kraków » Podgórze » ul. Rybitwy

    • 2 640 € cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants przedstawia powierzchnię biurową do wynajęcia, zlokalizowaną w Rybitwach w Krakowie. Lokal biurowy ma powierzchnię 220 m2 i składa się z czę...

  • Lokal Kraków Bronowice ul. Jasnogórska

    Kraków » Bronowice » ul. Jasnogórska

    • 1 821 € cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang oferuje na wynajem wykończone powierzchnie biurowe z możliwością wynajmu na krótsze terminu (od 1 roku). Powierzchnie zlokalizowane są w budynku klasy A przy ul. Ja...

  • 1 / 4
    Powierzchnia biurowa - 11m2 - Lublin, ul. Królewska 3

    Lublin

    • 768 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa - 11 m2 - Lublin ul. Królewska 3. Czynsz lokal 11 m2 – 767,69 zł brutto. Opłaty dodatkowe: woda, prą...

  • Lokal - Centrum, świetna lokalizacja, parking.

    Szczecin

    • 690 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż ładny, zadbany lokal po usługach kosmetyczno- fryzjerskich, o powierzchni 121,01 m2. Położony jest bezpośrednio przy ulicy z ogólnodostępnym parkingiem. Składa się z...

  • Lokal Miechów ul. Jana Sobieskiego

    Miechów » ul. Jana Sobieskiego

    • 9 860 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaoferować lokal komercyjny na wynajem w samym centrum Miechowa . Lokal usytuowany na parterze z witrynami i ekspozycją na ruchliwą ulicę. Przed budynkiem,...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL MIESZKALNY LUB BIUROWO - USŁUGOWYPROJEKT NA STWORZENIE 4 samodzielnych apartamentów.NOWA WINDA  z 2024r, lokal dwu stronny, można dokupić lokal obok 87m2LOKALIZACJA:Lokal zna...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 690 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 205 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BIUROWO - USŁUGOWY 87,5m2 + ARCHIWUM 93,5m2NOWA WINDALOKALIZACJA:Lokal znajduje się w ścisłym CENTRUM GDYNI przy jednej z najbardziej popularnych ulic, ul. Świętojańskiej.BUD...

  • Lokal Konstancin Konstancin, Jeziorna Fabryczna ul. Mirkowska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Mirkowska

    • 29 330 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LUKSUSOWY DOM-REZYDENCJA położony w najlepszej części Konstancina. Projektowany przez wybitnego architekta, wykończony w wysokim standardzie, z najlepszej jakości materiałów....

  • Lokal Kraków Podgórze ul. Powstańców Wielkopolskich

    Kraków » Podgórze » ul. Powstańców Wielkopolskich

    • 2 134 € cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants przedstawia powierzchnię biurową do wynajęcia, zlokalizowaną w nowoczesnym kompleksie biurowym na krakowskim Podgórzu. Lokal biurowy na part...