• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Marywilska

    Warszawa » Białołęka » ul. Marywilska

    • 8 640 € cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    do wynajęcia magazyn o pow. 1800 m2 z wydzieloną powierzchnią biurową (300 m2) na parterze hali magazynowej na warszawskiej Białołęce w okolicach ul. Marywilskiej, poleca Property...

  • Stylowa rezydencja-genialny potencjał inwestycyjny

    Hyżne

    • 4 300 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro oferuje rzadką okazję do nabycia tej wspaniałej, wolnostojącej, rozbudowanej rezydencji z 14. pokojami, doskonale położonej na pięknej działce z...

  • Lokal usługowy na sprzedaż, osiedle Drabinianka

    Rzeszów » ul. Kwiatkowskiego

    • 680 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy biurowo-usługowy na osiedlu Drobinianka w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się m. in.: jako biur...

  • Lokal Żarów

    Żarów

    • 130 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę lokalu idealnego pod usługi kosmetyczne lub usługi handlowe o powierzchni 22,4 m2, zlokalizowanego w Żarowie. Lokal położony jest w...

  • 1 / 4
    Lokal Jasło

    Jasło

    • 1 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu 10 lokali pod wynajem usytuowanych w budynku hotelu / restauracji w Jaśle przy ul. Floriańskiej. Prezentowane lokale stanowią jasne i samodzielne pomieszczen...

  • 1 / 3
    sprzedam garaż Zabrze Zaborze Modrzewiowa

    Zabrze

    • 45 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    sprzedam garaż murowany bez kanału z prądem Zabrze - Zaborze ul. Modrzewiowa teren dzierżawa wieczysta od Spółki Restrukturyzacji Kopalń do wykupu ,cena do negocjacji

  • Stylowa rezydencja-genialny potencjał inwestycyjny

    Hyżne

    • 4 300 000 zł cena
    • 733 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ Z MAGAZYNAMI I BIUREM
    SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ Z MAGAZYNAMI I BIUREM

    Lublin

    • 2 490 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ NA DZIAŁCE 3000M ;BUDYNKI MAGAZYNOWO BIUROWE O POW 1000MKW ;UTWARDZONY PARKING ASFALT OK500MKW.Fotowoltaika 10kw.

  • Lokal użytkowy Dolsk, Świętego Ducha
    Lokal użytkowy Dolsk, Świętego Ducha

    Dolsk

    • 270 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 1 543 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przestronna nieruchomość handlowo-usługowa o powierzchni 175 m², składająca się z dwóch budynków, położona w samym sercu Dolska przy ul. Świętego Ducha. Nieruchomość znajduje się...

  • 1 / 2
    Lokal Gdynia Śródmieście ul.

    Gdynia » Śródmieście

    • 2 590 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 26 980 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY!Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - DUŻY BENLOKALIZACJA:Lokal znajduje się w ścisłym CENTRUM GDYNI przy jednej z najbardziej popularnych ulic. L...

  • Lokal Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 350 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY SALON WYPOSAŻENIA WNĘTRZ W KATOWICACH-DO PRZEJĘCIA Salon mieści się w samym centrum Katowic w Śródmieściu, przy jedynej z głównych arterii miasta co sprawia, że lokal...

  • Lokal Grzybowo ul. Wąska

    Grzybowo » ul. Wąska

    • 5 999 999 zł cena
    • 1 493 m2 powierzchnia
    • 4 019 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i]PROSPERUJĄCY DOM WESELNY ORAZ OŚRODEK WCZASOWY W GRZYBOWIE! [/i] [i]Oferujemy na sprzedaż obiekt - dom weselny oraz ośrodek wczasowy znajdującą się w Grzybowie, w niedaleki...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Podleśna

    Chwaszczyno » ul. Podleśna

    • 15 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Oferujemy na wynajem halę magazynową w Chwaszczynie, z dobrym dojazdem z  DK7.Hala niskiego składowania, z nośnością podłogi 2T. Ogrzewana piecem bezobsługowym.Do dysp...

  • Lokal Wrocław Fabryczna, Maślice ul. Kozia

    Wrocław » Fabryczna » ul. Kozia

    • 1 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Możliwa adaptacja na dowolne przeznaczenie. Z aneksem i łazienką lub bez. Biuro podróży/ gabinet rehabilitacyjny/ psycholog/ kosmetyczka/ magazyn/ firma wysyłkowa/ zegarmis...

  • Lokal Wrocław Krzyki, Klecina ul. Konwaliowa

    Wrocław » Krzyki » ul. Konwaliowa

    • 170 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal / komórka lokatorska z osobnym wejściem. ul.Konwaliowa 1 Bielany Wrocławskie - zaraz przy granicy z Wrocławiem Możliwość zarejestrowania firmy ! Lokal ma osobną księg...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Grzybowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Grzybowska

    • 1 650 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal usługowo-biurowo-handlowy, parter, witryna, W-wa Śródmieście. Oferta do dowolnej aranżacji, wejście z chodnika. Usytuowany w ciągu lokali użytkowych luksusow...

  • Lokal Ustronie Morskie ul. Bolesława Chrobrego

    Piekło Dolne » ul. Bolesława Chrobrego

    • 4 280 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 8 231 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom właściciela + apartamenty i domki letniskowe zaledwie 250m od morza w Ustroniu Morskim! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w topowej lokalizacji Ustronia Mo...

  • Lokal Potrzanowo

    Potrzanowo

    • 2 550 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż PENSJONAT- AGROTURYSTYKĘ w Potrzanowie. Nieruchomość zlokalizowana w gminie Skoki o powierzchni gruntu 15,762 m Na prezentowanym teren...

  • 1 / 2
    Lokal Olsztyn ul. Sielska

    Olsztyn » ul. Sielska

    • 7 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo, Chciałabym zaproponować ok. 240 metrowy lokal do wynajecia w Olsztynie, na Osiedlu Dajtki . Lokal składa się z 6 pomieszczeń , jednej dużej sali oraz dwó...

  • Lokal Kraków Śródmieście, Prądnik Czerwony ul. Powstańców

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Powstańców

    • 2 700 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT MIESZKALNO USŁUGOWY , PRĄDNIK CZERWONY ul. POWSTAŃCÓW . CAŁKOWITA POWIERZCHNIA 300 m kw na działce 4,5 ara . Dom powierzchnia 100 m2 i budynek usługowy powierzchnia 201 m2...