• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Szablowskiego

    Kraków » Krowodrza » ul. Szablowskiego

    • 1 990 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 11 846 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRONOWICE LOKAL USŁUGOWY 170 M2. Pokój - 31,9m2 z wyjściem na zadaszony taras Pokój - 20,9m2 Pokój - 26,7m2 Pokój - 26,6m2 Pokój konferencyjny - 11,0m2 Kuchnia 15,4m2 z wypos...

  • Lokal Kamień ul. Jastrzębia

    Kamień » ul. Jastrzębia

    • 4 495 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 3 328 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zabudowana położona w Kamieniu gmina Szemud teren usługowo - produkcyjny , o powierzchni działek 9100  m.km.  zabudowane  zespołem budynków zakładu produkcyjnego, w sk...

  • Lokal Olsztyn ul. Świętego Wojciecha

    Olsztyn » ul. Wojciecha

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na wynajem lokal położony przy ul. Św. Wojciecha w Olsztynie. Nieruchomość znajduje się na piętrze -1 w budynku z windą. Lokal o powierzchni 1...

  • Lokal Olsztyn ul. Świętego Wojciecha

    Olsztyn » ul. Wojciecha

    • 1 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na wynajem lokal położony przy ul. Św. Wojciecha w Olsztynie. Nieruchomość znajduje się na III piętrze w budynku z windą. Lokal o powierzchni...

  • Lokal Polańczyk

    Polańczyk

    • 4 000 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 3 977 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Wyjątkowe miejsce na inwestycję- Ośrodek Wypoczynkowy blisko Polańczyka to atrakcyjny obiekt wypoczynkowy z potencjałem. Luksusowy Dom*****Domki...

  • Lokal Nowe Bagienice

    Nowe Bagienice

    • 2 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy teren nad jeziorem Sarż w Nowych Bagienicach. Oferowana nieruchomość składa się z 4 działek: 1. Działka nr 10/7 o powierzchn...

  • Hala z niewielką działką - Hajnówka

    Hajnówka

    • 940 000 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 1 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż posiadamy halę o powierzchni 570 m2, położoną na działce 1800 m2. Hala może być wykorzystana na wszelkie cele związane z przemysłem, może także pełnić funkcję magazynu...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 1 200 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokale biurowo-usługowe w okolicach Centrum! Lokale o powierzchni od 9,20 m2 do 152,6 m2. Cena podana w ofercie jest ceną netto za wynajęcie jednego lokalu....

  • Lokal Łomża Górka Zawadzka ul. Zawadzka

    Łomża » ul. Zawadzka

    • 2 300 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu ? Chcesz otworzyć własną działalność? A może chcesz zainwestować w lokal , który będziesz wynajmował ? [i]Ta oferta z pewnością Cię za...

  • Lokal Ustronie Morskie ul. Wojska Polskiego

    Piekło Dolne » ul. Wojska Polskiego

    • 14 500 000 zł cena
    • 1 937 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i] OŚRODEK WCZASOWY W USTRONIU MORSKIM, Z DZIAŁKĄ INWESTYCYJNĄ, ZALEDWIE 100 m OD MORZA! [/i] [i]Przedstawiamy Państwu nieruchomość, składającą się z obiektu turystycznego oraz...

  • Lokal Rybnik Gotartowice

    Rybnik » Gotartowice

    • 1 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Do wynajęcia lokal o pow. 47m 2 składający się z 3 pomieszczeń: Sali głównej (bez okna), pom. socjalnego oraz biura. Pomieszczenia bardzo jasne. Dodatkowe wejście od stron...

  • Lokal Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży niezwykle przestronnego mieszkania, położonego na parterze 3 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego w Jasienicy Rosielnej. Nieruchomość o powierzchni 1...

  • Lokal Krynica Morska ul.

    Krynica Morska

    • 3 500 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁAJĄCY PENSJONAT SERCU KRYNICY MORSKIEJ ! GOTOWY BIZNES - ŚWIETNA INWESTYCJA Z WYSOKIM ROI !!PENSJONAT: Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat z restaurac...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 6 500 000 zł cena
    • 2 751 m2 powierzchnia
    • 2 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z nietuzinkową ofertą obiektu na sprzedaż. [i]Zespół poklasztorny usytuowany jest w centrum Świdnicy.[/i] Pierwsza wzmianka o...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 3 230 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL O pow. 34m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których s...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 2 375 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL O pow. 25 m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których...

  • Lokal Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 2 750 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy - I piętro! Na powierzchnię lokalu składają się trzy pomieszczenia. Dodatkowo na korytarzu znajduje się wspólna toaleta oraz pomieszczeni...

  • Lokal Gdańsk Chełm ul. Władysława Biegańskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Biegańskiego

    • 900 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 087 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! Lokal zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części Gdańska, na Chełmie. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz duże osiedle mieszkaniowe. Lokal dwupozio...

  • Dom lokal usługowy
    1 / 7
    Dom lokal usługowy

    Nowy Targ » ul. Długa

    • 1 499 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 996 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Kraków Podgórze, Stare Podgórze ul. Stare Podgórze

    Kraków » Podgórze » ul. Podgórze

    • 10 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem lokal handlowo-usługowy położony na parterze na Starym Podgórzu. Lokal w całości ma ok. 205 m2 i składa się z powierzchn...