• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków Prądnik Biały

(168)
  • Jasne mieszkanie 3-pokojowe, duży balkon, bez pcc

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 816 813 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup mieszkania bez podatku PCC oraz bez prowizjiZapraszam na prezentację mieszkań 3-pokojowych.Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim* w kameralnym bud...

  • Taras 9 m2 | Salon od południa | 0 prowizji

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 982 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ustawne 4 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 73 m2 z tarasem o powierzchni 8,9 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej z...

  • Słoneczne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 996 300 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup mieszkania bez podatku PCC oraz bez prowizjiZapraszam na prezentację!Oferuję do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim* w kameralnym budynku 3-piętrowym zloka...

  • Od południa | Ogródek 51,5 m2 | 0 prowizji

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 712 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 48,4 m2 z ogródkiem o powierzchni 51,5 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromski...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 14 850 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowa przestrzeń o powierzchni 330m 2 usytuowana na III- piętrze reprezentacyjnego budynku zlokalizowanego tuż przy zjeździe z ul. Opolskiej. Na po...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 16 800 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia biurowo- usługowa ok. 480m 2 na II- piętrze budynku zlokalizowanego w okolicy ul. Opolskiej. Na powierzchnię lokalu składają się: - 160 m...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny

    Kraków » Prądnik Biały

    • 774 200 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej z rozwiniętą infrastrukturą ! Idealne dla rodziny...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny

    Kraków » Prądnik Biały

    • 1 568 900 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 13 410 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupoziomowe 5 pokojowe mieszkanie z panoramicznymi oknami, antresolą, balkonem oraz tarasem na dachu na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromski...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny

    Kraków » Prądnik Biały

    • 1 270 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Duże 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz 2 garderobami na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej z rozwiniętą infrastrukturą !...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny

    Kraków » Prądnik Biały

    • 763 812 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 51,96 m² z prywatnym, dużym ogródkiem o powierzchni aż 160,87 m², położone w nowoc...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny

    Kraków » Prądnik Biały

    • 982 119 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m² z balkonem, położone w nowoczesnej, kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie. Termin odda...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Górka Narodowa ul. Kuźnicy Kołłą...

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

    • 620 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie 38 m2 na parterze ( pokój, łazienka, przedpokój i osobna kuchnia). Ogrzewanie i ciepła woda z własnego pieca gazowego ( płacisz ile zużyjesz). Woda rozliczana bezpośredn...

Kraków » Prądnik Biały » ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

    • 620 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Kameralne osiedle, super loggia 12 m2

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Na Polach

    • 749 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 58,5 m², zlokalizowane w cieszącej się dużym zainteresowaniem, zielonej części Krakowa – Bronowice Wielkie Mieszkanie...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 6 880 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 172 m 2 wraz z podpiwniczeniem 104m 2 w cenie. Prezentowany lokal usytuowany jest na parterze jednego z bloków mieszkalnych przy ul...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 863 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 911 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA INWESTYCYJNA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 146,15m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Powierzchnia lokalu: - 6...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 2 486 000 zł cena
    • 423 m2 powierzchnia
    • 5 878 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA INWESTYCYJNA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 422,85m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Lokal będący przedmiotem o...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny

    Kraków » Prądnik Biały

    • 757 158 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI DLA BIURA! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Glogera, Kraków - Prądnik Biały. Dane...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 7 400 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy na Prądniku Białym. Lokal o powierzchni 103m 2 usytuowany jest na parterze jednego z bloków zlokalizowanych na Górce Narodowej...

  • 1 / 2
    Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 300 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem miejsce postojowe w garażu w apartamentowcu przy ul. Bociana. Cena wynajmu to 300 PLN miesięcznie. DODATKOWE INFORMACJ...