• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • lokal 100m2 przy Puławskiej

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy bezpośrednio przy ul.Puławskiej , z własnym parkingiem i ogrodem. Poziom 0. Na cele handlowe, usługowo, magazynowe. Idealny na sklep internetowy z opcją odbiorów...

  • Pomoc w wyjściu z pętli zadłużenia. Oddłużanie z pożyczek i chwil...

    Biłgoraj

    • 0 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pomagam wyjść z pętli zadłużenia pożyczek i chwilówek. Dostałeś sądowy nakaz zapłaty, z moją pomocą skutecznie go unieważnisz. Odzyskuję zapłacone prowizje i opłaty z pożyczek r...

  • Sprzedam biuro w pełni wyposażone ze ściankami w bardzo dogodnej...

    Gdynia

    • 5 500 000 zł cena
    • 632 m2 powierzchnia
    • 8 703 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Posiadamy do sprzedania lokal biurowy położony na całym piętrze budynku usługowo-apartamentowego, przy ul. Redłowskiej 52 w Gdyni. Lokal położony jest przy głównej arterii Gdyni,...

  • Na wynajem lub sprzedaż lok. usługowe Zgierz, Barlickiego 2a
    1 / 8
    Na wynajem lub sprzedaż lok. usługowe Zgierz, Barlickiego 2a

    Zgierz

    • 42 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy 5 lokali usługowych o powierzchni :131,60m2 ; 36,30m2 ; 143,60m2 oraz 2 lokale o powierzchni 26,50m2 . Lokalizacja: Parter budynku mieszkalnego w Zgierzu ul. Barlickiego...

  • Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 111 000 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 111 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 150 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 45,8 m2 usytuowany na III piętrze V kondygnacyjnego Centrum Handlowego położonego w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. N...

  • Lokal,  Szczecin - Centrum,  650 000 zł
    1 / 8
    Lokal, Szczecin - Centrum, 650 000 zł

    Szczecin

    • 650 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 4 925 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowo - handlowy o powierzchni 132,50 m2 posadowiony na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku usługowym, położony w Szczecinie przy...

  • Lokal w centrum Koła na sprzedaż BEZPOŚREDNIO!
    1 / 2
    Lokal w centrum Koła na sprzedaż BEZPOŚREDNIO!

    Koło

    • 5 200 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 4 483 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal na sprzedaż w Kole ul. Zielona 5, woj. wielkopolskie. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta. Parter - powierzchnia 1160 m², prestiżowa lokalizacja oraz idealne miejs...

  • Właściciel sprzeda lokal użytkowy z firmą

    Kraków

    • 1 820 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 24 267 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio od właściciela, osoba fizyczna na sprzedaż BEZCZYNSZOWY lokal usługowy o powierzchni 75 m2 wraz z działką budowlaną, aktualnie ogród ok 150m2 w Krakowie ul. Księcia Jó...

  • Budynek usługowy w okolicy Strumienia na sprzedaż.
    1 / 2
    Budynek usługowy w okolicy Strumienia na sprzedaż.

    Strumień

    • 260 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 723 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowy z roku 1968 a zmodernizowany w roku 1985 położony w Gminie Strumień. Budynek z cegły o powierzchni całkowitej około 360m2. Posiada podpiwniczenie, któr...

  • Powierzchnia biurowa Opacz-Kolonia gm. Michałowice
    1 / 16
    Powierzchnia biurowa Opacz-Kolonia gm. Michałowice

    Opacz-Kolonia

    • 12 000 000 zł cena
    • 1 785 m2 powierzchnia
    • 6 723 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży atrakcyjny obiekt, w doskonałej lokalizacji, na terenie którego znajduje się: Budynek biurowy jednopiętrowy o pow.365,4 m2 parter- 4 pokoje plus recepcja , kuchn...

  • Budynek handlowy w Bełchatowie na sprzedaż BEZPOŚREDNIO!
    1 / 6
    Budynek handlowy w Bełchatowie na sprzedaż BEZPOŚREDNIO!

    Bełchatów

    • 7 600 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 1 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek handlowo-usługowy ESTAKADA w Bełchatowie znajduje się przy ul. Czaplinieckiej 3 i graniczy ze ścisłym centrum miasta. Jest to budynek 2-kondygnacyjny w części skomercjalizo...

  • Lokal handlowo-uslugowo-magazynowy-biurowy
    1 / 4
    Lokal handlowo-uslugowo-magazynowy-biurowy

    Zabrze

    • 15 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    W centrum Zabrza sprzedam lub wynajmę lokal handlowo-uslugowo-magazynowy-biurowre włane parkingi-rampa wys.srodka 4.5m zabudowane dzałające boxy.klimatyzacja-wentylacja-internet w...

  • sprzedam lokal handlowo-usługowy
    sprzedam lokal handlowo-usługowy

    Skarżysko-Kamienna

    • 295 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal handlowo-usługowy o pow.59 m2 znajdujący się przy ul.Piłsudskiego 34.Przeznaczony pod każdą działalność.Miejsce atrakcyjne o dużym natężeniu ruchu pieszego i samoch...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 13 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 8-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 10 863 € cena
    • 639 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.639 m2 w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul.1 Sierpnia. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Jagiellońska

    Warszawa » Białołęka » ul. Jagiellońska

    • 3 456 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 48 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Białołęce , w okolicach ul. Modlińskiej poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 1 074 € cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.179 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Agenc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 4 560 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 1 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Sprzedam/Wynajmę
    Sprzedam/Wynajmę

    Hrubieszów

    • 6 500 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam Wynajmę magazyn 250,m2 poziom zero 10x25 Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl