• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Opole
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

    Kraków

    • 1 137 772 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 12 235 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALE UZYTKOWE NA SPRZEDAŻ - DĘBNIKI, RUCZAJ - ceny netto Oferujemy do sprzedaży lokale o powierzchni od 88 do 119 m2. Lokale położone są w nowym budynku, oddanym w 2025 r....

  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

    Kraków

    • 1 371 145 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 11 523 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

    Kraków

    • 1 084 737 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 12 327 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola

    Warszawa

    • 5 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż pow.biurowej 600m2 rejon Al.Solidarności i ul.Okopowej.Całe piętro budynku,jedno wejście,winda,wszystkie media. Numer oferty: I/102/LU/2008

  • Gastronomia
    Gastronomia

    Łomża

    • 13 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ŁOMŻA wynajme lokal o pow 168 m z monitorowany na wielorodzinnym osiedlu wokół parkingi , dodatkowym atutem jest przylegajacy 1x tatas 35 m, ogrodek piwny pozwolenia na al...

  • Lokal użytkowy
    Lokal użytkowy

    Łobez

    • 800 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 3 739 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal uzytkowy składający się z parteru i piętra /sprzedaż całości lub parteru albo piętra osobne wejścia/w budynku wybudowanym w 2007r.Do budynku przynalezny jest parking. Lokale...

  • Obiekt pod przedszkole, biura, hurtownie i inne
    Obiekt pod przedszkole, biura, hurtownie i inne

    Opoczno

    • 500 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 1 471 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt w Opocznie, przygotowany pod przedszkoke

  • Sprzedam gabinet lekarski
    Sprzedam gabinet lekarski

    Białystok

    • 310 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gabinet lekarski na terenie poradni specjalistycznych.W cenie 2 pomieszczenia.obok szpital.W budynku apteka i laboratorium.Kilka linii autobusowych - parking prywatny dla właścicie...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Białobrzeska

    Warszawa » Ochota » ul. Białobrzeska

    • 10 854 € cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.603 m2 na 12 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • lokal użytkowy
    lokal użytkowy

    Poznań

    • 380 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wejście z narożnika budynku oraz z wnętrza budynku. Lokal składa się z trzech pomieszczeń w każdym okno, ubikacji, wewnętrznej instalacji CO i Elektrycznej. Możliwość podziału na w...

  • Lokal usługowo-biurowy - 60 m2 (Jana Pawła II 13)
    Lokal usługowo-biurowy - 60 m2 (Jana Pawła II 13)

    Stalowa Wola

    • 195 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal usługowo-biurowy znajdujący się na I-szym piętrze budynku ul. Jana Pawła II 13. Składa się z 2-ch pomieszczeń użytkowych + WC. Powierzchnia 60 m2.

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Ursynowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Ursynowska

    • 5 745 € cena
    • 522 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.522,32m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Ursynowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Ursynowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Ursynowska

    • 6 042 € cena
    • 549 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.549,33 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Ursynowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 5 895 € cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 31 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 196,50m2 w kamienicy biurowej na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Chmielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 9 612 € cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.801 m2na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Opaczewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • sprzedam kiosk
    sprzedam kiosk

    Kraków

    • 80 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam kiosk w Krakowie ..

  • Bronowice lokal sprzedam
    Bronowice lokal sprzedam

    Kraków

    • 600 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    lokal 60m2 wszystkie media,możliwość nadbudowy działka, KW,jeden właściciel,obok pętli tramwajowej sprzedam

  • Sprzedam lub wynajmę
    Sprzedam lub wynajmę

    Świdnica

    • 1 500 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 12 397 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lub wynajmę lokal użytkowy, usytuowany w samym centrum miasta. Lokal posiada dużą witrynę z widokiem na świdnicki Rynek. Powierzchnia lokalu wynosi 121 m² plus piwnica o p...

  • Lokal Pawłowice

    Pawłowice

    • 3 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | LOKALE UŻYTKOWE NA WYNAJEM - PARTER, WEJŚCIE Z ULICY, 60 m² Do wynajęcia dwa wyodrębnione lokale użytkowe o powierzchni łącznej ok. 60 m² , zlokalizowany n...

  • lokal sprzedam
    lokal sprzedam

    Kraków

    • 1 000 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    lokal w Krakowie koło pętli tramwajowej w Bronowicach,możliwość nadbudowy 120m2