• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Budynek 2150 m2 dzilka 2500 30 km od Wroclawia
    Budynek 2150 m2 dzilka 2500 30 km od Wroclawia

    Wiązów

    • 410 000 zł cena
    • 2 150 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pilna sprzedaż Obiekt polozony 50 km od Wroclawia w pobliżu A4 pow 2150 obiekt dwu i tzrzy kondygnacyjny w jednej bryle stan surowy zamkniety solidna konstrukcja zelbet wypelniona...

  • Sprzedam lokal handlowy przystankowy koło Hotelu Promień
    Sprzedam lokal handlowy przystankowy koło Hotelu Promień

    Skarżysko-Kamienna

    • 3 500 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal handlowy przystankowy koło Hotelu Promień do remontu.

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 20 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 1000 m² na Bronowicach. W ofercie najmu krótko bądź długoterminowego powierzchnie od 25-1000m 2 w zależności od potrzeb na...

  • Oferuję lokal do wynajęcia
    Oferuję lokal do wynajęcia

    Poznań

    • 1 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal do wynajęcia 26 metrów kwadratowych Grunwald-Junikowo os.Kwiatowe ul.Kaliowa.Prąd woda dostęp do wc -osobne liczniki.Kontakt telefoniczny [tel].Cena do uzgodnienia.

  • sprzedam lokal handlowy
    sprzedam lokal handlowy

    Połaniec

    • 6 500 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal handlowy powierzchnia 165 metrów na parterze pawilonu handlowego. Wszystkie media są dostępne. Położony w samym środku dużego osiedla obok marketu Stokrotka. Prze...

  • Lokal użytkowy
    Lokal użytkowy

    Łobez

    • 850 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 3 795 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal uzytkowy parter i piętro niezależne wejścia ,ale jednocześnie połączone na działalność usługową,biurową, /usługi fryzjerskie ,kosmetyczne fitness,medyczne ,/możliwość przeksz...

  • Lokal użytkowy Legnica,
    Lokal użytkowy Legnica,

    Legnica

    • 10 523 682 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 17 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 615m² znajdującego się w samym Centrum Legnicy. Myślisz o otwarciu własnego biznesu, gabinetu lekars...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. dr. Ludwika Rydygiera

    Warszawa » Żoliborz » ul. Rydygiera

    • 1 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 22 963 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54 m, położony w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Rydygiera 6 w Warszawie . Obecnie wykorzystywany jako biuro, idealnie sprawd...

  • Lokal Kielce ul. Lecha Kaczyńskiego

    Kielce » rondo Kaczyńskiego

    • 9 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duży lokal pod wynajem na gastronomię w centrum miasta , Lokalizacja : Ścisłe centrum Kielc, ulica Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy,...

  • Lokal Kielce ul. Lecha Kaczyńskiego

    Kielce » rondo Kaczyńskiego

    • 6 500 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajmu funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 130 m , idealny do prowadzenia różnorodnych działalności biura, sklepu, punktu usługowego, gabinetu, szkoły, studia c...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 33 090 € cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.463 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • Lokal usługowy - handlowy - biurowy w Centrum

    Białystok » ul. Sienkiewicza

    • 795 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 846 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny i widny lokal użytkowy o powierzchni 136,71 m², zlokalizowany na I piętrze Centrum Handlowego przy ul. Sienkiewicza 49.Oferta dla klienta kupującego za got...

  • Lokal 82,5 m2 w centrum Sulechowa sprzedam
    Lokal 82,5 m2 w centrum Sulechowa sprzedam

    Sulechów

    • 880 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 10 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal narożnikowy na parterze w nowej kamienicy w centrum Sulechowa, 4 duże witryny, 2 wejścia. Sanitariat, ogrzewanie gazowe, parking. Lokal z najemcą sieciowym i umową beztermin...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 196 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo - usługowy - parter, okolice Centrum! Na powierzchnię lokalu składa się sala główna, pomieszczenie socjalno - sanitarne z toaletą oraz gabinet - istnieje możliw...

  • Lokal Kraków Podgórze, Borek Fałęcki ul. Zakopiańska

    Kraków » Podgórze » ul. Zakopiańska

    • 2 340 000 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PARTEROWY , ENERGOOSZCZĘDNY , LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY!! połozony bezpośrednio przy ulicy Zakopiańskiej . Bardzo dobra lokalizacja, blisko zjazdu na autostradę A4. Budynek w pie...

  • Lokal Warszawa Ursynów, Grabów ul. Puławska

    Warszawa » Ursynów » ul. Puławska

    • 2 090 € cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Ursynowie. Ofertę stanowi powierzchnia biurowa na I piętrze podzielona na kilka pomieszczeń biurowych. Dostęp do pomieszczeń socjalnych na kon...

  • Sprzedam lokal
    Sprzedam lokal

    Lubartów

    • 1 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal w centrum Lubartowa.Budynek o powierzchni 60 m2 na dzialce 160m z przeznaczeniem na gastronomie lub inna dzialalnosc

  • Sprzedam lokal 60m2
    Sprzedam lokal 60m2

    Lubartów

    • 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lub wynajme lokal 60m2 w centrum Lubartowa,nadajacy sie na gastronomie lub inna dzialalnosc

  • Lokal Warszawa Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 10 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Prestige zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w sercu miasta. Lokalizacja w Śródmieściu zapewnia dos...

  • Lokal Kraków Nowa Huta, Czyżyny ul. Centralna

    Kraków » Nowa Huta » ul. Centralna

    • 13 000 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BUDYNEK KOMERCYJNY W CZYŻYNACH!!! wolnostojacy, dwukondygnacyjny, usytuowany w rejonie ulicy Centralnej. Budynek do samodzielnego funkcjonowania. Przeznaczenie obiektu zgodnie z...