lokal na sprzedaż
25 cze 2021

Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Marszałkowska

Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 4 lata temu, Piątek, 25 czerwiec 2021 12:30
6 128 € 285 m2
6 128 € 285 m2 22 €/m2
Parametry
Powierzchnia 285 m2
Cena za metr 22 €/m2
ID oferty K18117532

Opis

Nowoczesny biurowiec klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum W-wy.

Biurowiec zapewnia komfortowe warunki pracy, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej. Budynek wyposażony jest w system zarządzania budynkiem, klimatyzację, podnoszone podłogi, podwieszany sufit, okablowanie IT, czujniki dymu, wykładzina.

Recepcja, ochrona budynku, kable światłowodowe, centrala telefoniczna. współczynnik powierzchni wspólnej: 3%. Centrum konferencyjne, restauracje, dostępna bez opłat siłownia.
Super lokalizacja (parki, przychodnia, apteka, metro, tramwaj, autobus, szkoły, przedszkola, plac zabaw, bazarek osiedlowy.

Koszty najmu czynsz 21,5 Euro/m plus opłaty eksploatacyjne 23,00 PLN/m/mc.
Garaż 180 Euro/mc.

Kaucja gwarancyjna 3 miesięczny czynsz najmu.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 111900
  • Data aktualizacji: 2021-06-25
  • ID ogłoszenia: K18117532
  • Źródło: EAF Sp. z o.o.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, cena: od 5 209 do 7 048 zł, powierzchnia: od 243 do 328 m2
ES
EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości · 445 ogłoszeń

EAF Sp. z o.o. Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika