• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Opole
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 6 034 € cena
    • 447 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 447 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach centrum handlowego Blue City. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 2 484 € cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 184 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach centrum handlowego Blue City. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. rondo Wiatraczna

    Warszawa » Praga-Południe » rondo Rondo Wiatraczna

    • 1 060 € cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.53 m2 do wynajęcia, na 1 piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna,...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 5 796 € cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 322 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskie poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • sprsedam -wydzierzawię czynny sklep spozywczo-przemysłowy
    sprsedam -wydzierzawię czynny sklep spozywczo-przemysłowy

    Działdowo

    • 250 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    sklep z wyposazeniem+działka--piwnisa 40m2

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. rondo Wiatraczna

    Warszawa » Praga-Południe » rondo Rondo Wiatraczna

    • 3 159 € cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 64 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.32,54 m2 na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna, poleca Age...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. rondo Wiatraczna

    Warszawa » Praga-Południe » rondo Rondo Wiatraczna

    • 2 800 € cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.140 m2 do wynajęcia, na 1 piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe, niedaleko Ronda Wiatraczna,...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Miedziana

    Warszawa » Wola » ul. Miedziana

    • 20 100 € cena
    • 804 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 804 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu w samym Centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Miedziana

    Warszawa » Wola » ul. Miedziana

    • 22 600 € cena
    • 904 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 904 m2 na 19 piętrze w nowoczesnym biurowcu w samym Centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Miedziana

    Warszawa » Wola » ul. Miedziana

    • 25 200 € cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1008 m2 na 17 piętrze w nowoczesnym biurowcu w samym Centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Białobrzeska

    Warszawa » Ochota » ul. Białobrzeska

    • 6 210 € cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 345 m2 na 10 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 1 681 € cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.129,37 m2 do wynajęcia, na parterze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nie...

  • Dochodowa firma cateringowa, hala 620m2, Lublin

    Lublin

    • 4 500 000 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Gotowy biznes, działający na rynku od kilkunastu lat w Lublinie.Biznes generuje ok 40000 zł miesięcznie, przy stabilnych przychodach.Firma posiadastały model przychodow...

  • Lokal Warszawa Ochota, Ochota ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Ochota » ul. Chałubińskiego

    • 5 635 € cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko Dworca Centralnego PKP ------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.289 m2 na 8 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w...

  • Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 13 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. 149,38m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Przy bu...

  • SPRZEDAM BOX 217 PARTER NA MANHATANIE
    SPRZEDAM BOX 217 PARTER NA MANHATANIE

    Słupsk

    • 35 000 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SPRZEDAM BOX PO REMONCIE NA PARTERZE.

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 20 430 € cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 1135 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach stacji metra Al. Wilanowska, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 1 980 € cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 30 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.66 m2 w kamienicy biurowej na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Chmielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Stalowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Stalowa

    • 10 211 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.127,64 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Centrum

    Warszawa » Śródmieście

    • 26 865 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. handlowo-usługowa w Centrum W-wy na gastronomię. Lokalizacja: Bliskość licznych budynków biurowych oraz ścisłe Centrum Warszawy sprawia, że jest to jedno z ba...