• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Włochy, Toskania. Wspaniała rezydencja na 8,5ha

    Włochy

    • 10 200 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Posiadłość w najdroższej i najpiękniejszej miejscowości położonej w samym sercu magicznej Toskanii. Zostań właścicielem XVI wiecznej rezydencji o powierzchni 600m2 położonej na dz...

  • Lokal Kielce Baranówek ul. Petyhorska

    Kielce » Baranówek » ul. Petyhorska

    • 630 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona przy ul. Petyhorskiej w Kielcach. Nieruchomość z dużym potencjałem- idealnie nadaje się jako dochodowa inwestycja. Roczna stopa zwr...

  • Lokal Kraków Stare Miasto ul. Karmelicka

    Kraków » Stare Miasto » ul. Karmelicka

    • 25 009 zł cena
    • 455 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang oferuje na wynajem wyjątkową przestrzeń biurową znajdującą się w odrestaurowanej kamienicy z windą i klimatycznym ogrodem przy ul. Karmelickiej. Lokal znajduje si...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 2 303 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia biuro o powierzchni 24,53 m2 w budynku biurowym przy ul. Żelaznej w Warszawie. Doskonała lokalizacja 2 minuty pieszo przystanek autobusowy.Atuty budynku i loka...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na wynajem lokal ok 84m2 - na Kraszewicach w Świdnicy. Osobne wejście Całość to: - główna sala - biuro z zapleczem socjalnym - łazienka Teren zamykany n...

  • Lokale handlowo-usługowy dwa - SPRZEDAM
    1 / 10
    Lokale handlowo-usługowy dwa - SPRZEDAM

    Grodzisk Mazowiecki

    • 560 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Oferuje do sprzedania dwa lokale handlowo-usługowe o powierzchni 56m na górze i 56m na górze . Lokale znajdują się w Grodzisku Mazowieckim ul. Elizy Orzeszkowej 8 przy chodn...

  • Lokal Zabrze

    Zabrze

    • 530 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Oferta sprzedaży lokalu użytkowego z możliwością przeznaczenia pod działalność handlową, usługową, biurową, magazynową. Nieruchomość posiada powierzchnię 230m2 i znajduje się w...

  • Działka przemysłowa/inwestycyjna - 13615,4 m²

    Hajnówka

    • 2 100 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Działki Inwestycyjne/przemysłowe w Hajnówce:Działka nr 2 – 1056/85:•Powierzchnia - 13 615,4 m²•Działka uzbrojona •Rodzaj własności – użytkowanie wieczyste•Zabudowana budynkami: hal...

  • Działka przemysłowa/inwestycyjna - 13615,4 m²

    Hajnówka

    • 2 100 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 397 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Tychy ul. Budowlanych

    Tychy » ul. Budowlanych

    • 409 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 052 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tychy, ul. Budowlanych Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tychach, Tychy B, przy ul. Budowlanych. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 58,30m2 sk...

  • Lokal Gdańsk ul.

    Gdańsk

    • 8 880 000 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zlokalizowana ok. 10 km od GdańskaOBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI ORAZ WYNAJMU (OK. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE)Kontakt do agenta prowadząceg...

  • Lokal Gdańsk ul.

    Gdańsk

    • 4 990 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 7 129 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zlokalizowana ok. 10 km od GdańskaOBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI ORAZ WYNAJMU (OK. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE) Kontakt do agenta prowadząc...

  • Lokal Gdańsk ul.

    Gdańsk

    • 3 890 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zlokalizowana ok. 10 km od Gdańska.OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI ORAZ WYNAJMU (OK. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE)Kontakt do agenta prowadzące...

  • Biurowiec, Hale, Magazyny, Teren inwestycyjny.

    Maków Mazowiecki » ul. Przasnyska

    • 990 000 zł cena
    • 11 995 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biurowiec, Hale, Magazyny, Teren inwestycyjny w sąsiedztwie Strefy przemysłowej, bardzo dobrze skomunikowanej i w bliskiej odległości od centrum miasta Makowa Mazowieckiego.Przedmi...

  • Lokal użytkowy Skierniewice Skierniewice
    1 / 12
    Lokal użytkowy Skierniewice Skierniewice

    Skierniewice

    • 3 000 000 zł cena
    • 4 873 m2 powierzchnia
    • 616 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom ze stajniami na osiem koni, budynkami gospodarczymi a także garażem na cztery samochody. Wszystko zbudowane w 2010 roku. Przy garażach pomieszczenie mieszkalne dla obsługi. Cał...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 139 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 5 792 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Osobny mały budynek - użytkowy na ulicy Strzelińskiej - bezpośrednio przy ulicy. Świetnie nadaje się na działalność biurową, kosmetyczna fryzjerską .... Sala ok. 20 m2, ma...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 691 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 1 503 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 460 m2 . Poziom parteru stanowi dużą salę, z możliwością podziału, Piętro to taka sama powierzchnia jak poniżej. W budynku no...

  • lokal w Śródmieściu

    Wałbrzych

    • 250 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 788 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w doskonałej lokalizacji, w samym centrum dzielnicy Śródmieście w Wałbrzychu w odnowionej kamienicy.Lokal jednopoziomowy na parterze z dużą wi...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 3 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang oferuje na wynajem lokal biurowo-usługowy położony na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Karmelickiej. Lokal ma powierzchnię 43 m2 i składa się z 2 pokoi (14 i 1...

  • Lokal Kraków Dębniki ul. Stare Dębniki

    Kraków » Dębniki » ul. Dębniki

    • 37 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang oferuje na wynajem wyjątkową powierzchnię zlokalizowaną w kameralnym biurowcu na Starych Dębnikach, przy Rondzie Grunwaldzkim. Oferowane biuro ma powierzchnię 500 m2...