• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szczecin Śródmieście

(21)
  • Dwa pokoje w centrum z dużym balkonem

    Szczecin » Śródmieście » al. Wyzwolenia

    • 435 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pok...

  • Centrum, I piętro, miejsce parkingowe

    Szczecin » Śródmieście » ul. Mazurska

    • 650 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja...

  • 3. pokoje + 18m2 strych, po remoncie, przy Hanza

    Szczecin » Śródmieście » ul. Odzieżowa

    • 495 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ! Oferta ograniczona czasowo ! - cena do końca kwietnia 2026.Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina – gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa)Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprz...

  • Odrestaurowana kamienica, 2 pok. I piętro

    Szczecin » Śródmieście » ul. Władysława Łokietka

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położ...

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście

    Szczecin » Śródmieście

    • 920 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | 92 m² | 3 pokoje | parter | ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m², położone na parterze...

  • Na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje

    Szczecin » Śródmieście » al. Bohaterów Warszawy

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch...

  • 2 pokoje | Park Żeromskiego | Przy galaxy

    Szczecin » Śródmieście » ul. Szarotki

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,7 m², położone na ostatnim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina – tuż przy Parku Żeromskiego i w sąsiedztwie Galaxy. Id...

  • Apartament w odrestaurowanej kamienicy

    Szczecin » Śródmieście » ul. Pocztowa

    • 560 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaur...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Śródmieście: 49 m² z widokiem na Bazylikę

    Szczecin » Śródmieście » ul. Bogurodzicy

    • 430 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prestigowy adres w samym sercu Szczecina – odrestaurowana przedwojenna kamienica, zaledwie 4–6 minut spacerem od Placu Zwycięstwa i Bramy Portowej.Do sprzedaży wyjątkowo dobrze usy...

  • 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Piłsudskiego

    Szczecin » Śródmieście » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 535 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy PiłsudskiegoNieruchomość dobrze skomunikowana, położona w centrum SzczecinaW bezpośredniej okolicy:Pętla / przystanek komunikacji miejs...

  • Lokal w Centrum idealny pod kancelarię.

    Szczecin » Śródmieście » ul. Śląska

    • 999 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prestiż i Potencjał: lokal komercyjny (108,59 m²) w sercu miasta z pełnym zapleczem i klimatyzacją!Odkryj wyjątkową szansę inwestycyjną w samo-rozwijającym się centrum miasta. Ofer...

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście-centrum, ul. Monte Cassino

    Szczecin » Śródmieście » ul. Monte Cassino

    • 999 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których...

  • Na sprzedaż PIĘTRO przedwojennej WILLI w centrum

    Szczecin » Śródmieście » ul. Wielkopolska

    • 2 499 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 15 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie zajmujące całe pierwsze piętro piękniej poniemieckiej willi przy ul. Wielkopolskiej, w reprezentacyjnej części centrum Szczecina z kami...

  • Dwupokojowe mieszkanie przy Parku Żeromskiego.

    Szczecin » Śródmieście » ul. Jana Kazimierza

    • 477 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w kamienicy – Szczecin, ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze kamienicy w bezpoś...

  • Willa w sercu Szczecina

    Szczecin » Śródmieście » ul. Lutniana

    • 1 999 999 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Willa w samym sercu Szczecina z ogromnym potencjałem. Idealna oferta dla przedsiębiorczych.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową wolnostojącą willę z lat 80-tych , znajd...

  • 2 pokoje, balkon, parter-obok Hanza, po remoncie!

    Szczecin » Śródmieście » ul. Odzieżowa

    • 495 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! UWAGA - OBNIŻKA CENY !!cena w dół o 44 000ZŁUstawne Mieszkanie 2. pokojowe -możliwe przerobienie na 3.pokojowe - z potencjałem - w centrum Szczecina!Marzysz o własnym kącie w...

  • Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w centrum

• 1 300 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w samym sercu miasta, w pobliżu park, komunikacja miejska - idealne dla osób ceniących czas. Mieszkanie o pow...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy w samym centrum

    Szczecin » Śródmieście » ul. Lipca

    • 1 400 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 8 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech p...

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście-centrum

    Szczecin » Śródmieście

    • 820 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych. położone na I piętrze w kamienicy w Centrum. Klatka schodowa czysta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jeden z wyjście...

  • Ekskluzywny lokal przy Kaskadzie

    Szczecin » Śródmieście » ul. Kaszubska

    • 1 800 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 12 329 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szczecin/C.H Kaskada - ekskluzywny lokal pod działalność biurową. Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjny lokal o imponującej powierzchni 146,06 m2, usytuowany w prestiż...