• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kidów
  • Straszęcin
  • Łozina
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczecinem

(122)
  • Malownicza działka w Dołujach z MPZP
    1 / 4
    Malownicza działka w Dołujach z MPZP

    Dołuje

    • 340 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisza i spokój z szybkim dostępem do centrum miasta. Działka w Dołujach o wielkości 1000 m2 czeka na Was z "otwartym" ogrodzeniem. Najważniejsze informacje: - Działka objęta M...

  • Dom Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska), Malinowa
    Dom Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska), Malinowa

    Wołczkowo

    • 1 849 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 9 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, W KTÓRYM ZACZYNA SIĘ PRAWDZIWE ŻYCIE. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w cenionej i spokojnej części Wołczkowo, przy ul. Malinowej miejscu, które łączy komfor...

  • Zamieszkaj w tym roku, 3 minuty od J. Głębokiego!
    1 / 13
    Zamieszkaj w tym roku, 3 minuty od J. Głębokiego!

    Wołczkowo

    • 779 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie przy ul.Lipowej ! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w W...

  • Mieszkanie 3 pok w Policach do własnej aranżacji
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pok w Policach do własnej aranżacji

    Police

    • 379 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, Osiedle Dąbrówka I 61,76 m² Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszka...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa
    1 / 7
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa

    Dołuje

    • 395 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z działką budowlaną o powierzchni 1002 m2, położoną w Dołujach przy ul. Brzoskwiniowej. Układ dzi...

  • Ostatni dostępny, 12 minut pieszo do szkoły!
    1 / 7
    Ostatni dostępny, 12 minut pieszo do szkoły!

    Dobra

    • 990 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam atrakcyjny dom w Dobrej- idealny dla rodzinny, 10 minut spacerem do szkoły podstawowej! Spokojna, kameralna lokalizacja z szybkim dojazdem do Szczecina — idealne połączeni...

  • Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra
    1 / 16
    Parterowy dom 110 m², 4-pok., ogród, garaż | Dobra

    Dobra

    • 1 295 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu
    1 / 4
    Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 226 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam działkę budowlaną o pow. 1402 m2 w Niedźwiedziu gm. Kobylanka. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XV/109/15). Parametry: - p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • dom w super lokalizacji

    Wołczkowo » ul. Słonecznikowa

    • 789 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 802 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponuję do sprzedaży bliźniak, nieruchomość położona w atrakcyjnej części Wołczkowa na pograniczy z Bezrzeczem. dom o powierzchni użytkowej 116 m2 składający się z 2 kondygnacji...

  • Dom Sławoszewo gm. Dobra (Szczecińska), Gronowa
    1 / 15
    Dom Sławoszewo gm. Dobra (Szczecińska), Gronowa

    Sławoszewo

    • 1 649 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 8 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, wolnostojący dom w Sławoszewie 187 m na pięknej działce 1038 m. Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, wolnostojący dom położony w urokliwym Sławoszewie. To ide...

  • Dom Pilchowo gm. Police
    Dom Pilchowo gm. Police

    Pilchowo

    • 1 228 450 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cena zawiera VAT 23%, który można odliczyć kupując nieruchomość na firmę! Oferujemy Państwu na sprzedaż budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155.5 m2 każdy - położone w P...

  • Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 4
    Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 899 800 zł cena
    • 4 090 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o metrażu 4090m znajdującej się tuż obok Szczecina - w Dobrej. Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym! Działka usytuow...

  • Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 14
    Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 849 999 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98 m2 z dużą działką około 550 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi przy budynku. To bardzo dobra propozycja dla osób które ch...

  • Dom Siadło Dolne gm. Kołbaskowo
    1 / 15
    Dom Siadło Dolne gm. Kołbaskowo

    Siadło Dolne

    • 7 900 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    | Skrajny szereg | 4 pokoje | ogród | Siadło Dolne | Widok na Odrę | Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu skrajnego segmentu domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w m...

  • Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela
    1 / 2
    Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela

    Dołuje

    • 199 000 zł cena
    • 909 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka orna Na sprzedaż działka orna znajdująca się przy ul. Daniela w Dołujach. Powierzchnia działki 909 m2. Nr działki 102/3 Kanaliza: szambo Woda: studnia...

  • Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż
    1 / 11
    Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż

    Komarowo

    • 397 000 zł cena
    • 140 073 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka rolna położona w obrębie Inina, w gminie Goleniów, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość o powierzchni 14,0073 ha oferuje wyją...

  • 3-pok z oddzielną kuchnią. Balkon, piwnica.
    1 / 13
    3-pok z oddzielną kuchnią. Balkon, piwnica.

    Police

    • 429 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na...

  • Dom Pilchowo gm. Police
    1 / 7
    Dom Pilchowo gm. Police

    Pilchowo

    • 759 999 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    759 999 zł cena tylko do 10.05.2026! Po tym terminie cena wraca do 799 000 zł. To ostatnie dni, aby wybrać najlepszy segment i zarezerwować go na obecnych warunkach. Szukasz 4 p...

  • Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 9
    Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)

    Wołczkowo

    • 549 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Wołczkowie przy ul. Łanowej, gmina Dobra (Szczecińska), powiat pol...

  • Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem Wełtyń k. Gryfina
    1 / 12
    Sprzedam dom letniskowy nad jeziorem Wełtyń k. Gryfina

    Wełtyń

    • 175 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Na sprzedaż dom letniskowy o łącznej powierzchni 34 m2. LOKALIZACJA: Domek drewniany zlokalizowany na terenie ośrodka stowarzyszenia „Rusałka” nad jeziorem Wełtyń. Dogodny doj...