• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczecinem

(122)
  • Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka
    1 / 16
    Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka

    Dobra

    • 47 000 zł cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ekologiczna, typowo turystyczna gmina Dobra zachęca pięknymi krajobrazami, licznymi jeziorami, szlakami turystycznymi oraz cennymi zabytkami. Odbywa się tu corocznie wiele imprez p...

  • Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 11
    Dom Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 1 890 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zamieszkać w miejscu, które daje spokój, przestrzeń i realną jakość życia - bez kompromisów? Wyobraź sobie dom, do którego wchodzisz i od razu wiesz, że to jest to. Przemyśl...

  • 3 pokoje z ogrodem 96 m² | Parking | Warzymice
    1 / 17
    3 pokoje z ogrodem 96 m² | Parking | Warzymice

    Warzymice

    • 889 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących ko...

  • 2 pokoje, parter, balkon, os. Kresy I

    Warzymice

    • 590 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z balkonem – os. Kresy I, Warzymice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m², położone na parterze w niskim bloku na spokojnym osiedlu os. Kresy I w Warzy...

  • Słoneczne 2-pok. Warzymice 569 tys. gotowe!

    Warzymice » park Przy ul. Lipowej

    • 569 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą jasnego, komfortowego i gotowego do natychmiastowego zamieszkania 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m², położonego na kamer...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa
    1 / 6
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa

    Dołuje

    • 329 000 zł cena
    • 819 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 819 m położona w miejscowości Dołuje, gmina Dobra (Szczecińska), przy ul. Rysiowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej ok...

  • Lokal użytkowy Kliniska Wielkie gm. Goleniów, Rzemieślnicza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kliniska Wielkie gm. Goleniów, Rzemieślnicza

    Kliniska Wielkie

    • 2 500 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa. Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 km Kliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wiel...

  • Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media
    1 / 4
    Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 Pokojowe mieszkanie na parterze, ul Okulickiego
    1 / 11
    2 Pokojowe mieszkanie na parterze, ul Okulickiego

    Police

    • 395 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie usytułowane na parterze budynku. NIeruchomość składa się z : -Salonu z wyjściem na spory balkon - widok na las -Pokoju sypialnianego...

  • Działka Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 6
    Działka Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 360 450 zł cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 15 Uzbrojonych Działek Budowlanych w Dobrej | Gmina Dobra, Obręb Wąwelnica z MPZP | Media | Malownicze otoczenie | Atrakcyjna cena OPIS INWESTYCJI: Na...

  • Działka Dołuje gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 3
    Działka Dołuje gm. Dobra (Szczecińska)

    Dołuje

    • 420 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1260 m² - Dołuje, ul. Sobolowa - 420 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1260 m², położona w miejscowości Dołuje, pr...

  • Działka Wąwelnica gm. Dobra (Szczecińska)
    Działka Wąwelnica gm. Dobra (Szczecińska)

    Wąwelnica

    • 199 000 zł cena
    • 1 102 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ - WĄWELNICA ???? ???? Cena: 219 500 zł za działkę Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wąwelnica , w spokojnej i rozwijając...

  • Działka na sprzedaż w pięknej okolicy
    1 / 4
    Działka na sprzedaż w pięknej okolicy

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1001 mkw. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...

  • Szczecin-Warzymice - działka sprzedam lub wynajmę
    1 / 4
    Szczecin-Warzymice - działka sprzedam lub wynajmę

    Warzymice

    • 3 000 zł cena
    • 3 660 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Szczecin-Warzymice. Doskonale położona w atrakcyjnej części Szczecina -Warzymice , przy ul. Szafirowej . 350 zl./ m2 Media: wodociąg wiejski, gaz, prąd, kanalizacja, Internet....

  • Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy
    1 / 13
    Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy

    Warzymice

    • 649 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie jest gotowe do wp...

  • Bliźniak - nowa inwestycja w Dobrej Szczecińskiej!
    1 / 9
    Bliźniak - nowa inwestycja w Dobrej Szczecińskiej!

    Grzepnica

    • 759 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i miejscem postojowym w Dobrej Szczecińskiej. Nieruchomość została wybudowana z wysokiej jakości materiałów! Na powierzchnię 105...

  • Dom w Kliniskach Wielkich Gm. Goleniów- bliźniak
    1 / 13
    Dom w Kliniskach Wielkich Gm. Goleniów- bliźniak

    Kliniska Wielkie

    • 699 100 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 3 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej w Kliniskach Wielkich – idealny dla rodziny ceniącej przestrzeń i bliskość natury. DUŻA obniżka ceny o 170 900,00 zł!!! Dodatkowa korzyść i oszczędnoś...

  • Działka z domem na płycie fundamentowej do wykończenia
    1 / 7
    Działka z domem na płycie fundamentowej do wykończenia

    Tatynia

    • 820 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 819 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Budowa domu rozpoczęła się w Maju 2024 i planowany koniec prac jest przewidziany na czerwiec/ lipiec 2025 r. Bardzo istotnym atutem nieruchomości jest fakt, że został on usadowio...

  • 4 działki na sprzedaż pod inwestycję
    1 / 7
    4 działki na sprzedaż pod inwestycję

    Tatynia

    • 1 250 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż są 4 działki położone w miejscowości Tatynia w gminie Police w powiecie polickim, woj. zachodniopomorski. Są to działki nr: 197/6 o pow. 2.507m2, 197/7 o pow. 5.704m2,...

  • Działka tylko 70zł/mkw.!!/Rurzyca
    1 / 2
    Działka tylko 70zł/mkw.!!/Rurzyca

    Rurzyca

    • 110 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1550 mkw. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Otoczona zielenią i spokojem, jest idealnym miejscem dla osób posz...