• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mścice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczecinem

(122)
  • Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 129 600 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 1 562 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Małgorzaty Abramczuk-Pajor sprzeda z wolnej ręki udział do ½ części w prawie własności nieruchomości...

  • Na sprzedaż dom 134m², działka 480m²
    1 / 9
    Na sprzedaż dom 134m², działka 480m²

    Kliniska Wielkie

    • 798 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużą działką w spokojnej i zielonej części Klinisk Wielkich. Na powierzchnię 134m² składa się: PARTER: Salon...

  • Dom wolnostojący Dobra na działce 1105 m2
    1 / 4
    Dom wolnostojący Dobra na działce 1105 m2

    Dobra

    • 1 300 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 9 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OFERTA BEZPOŚREDNIA, PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO NOWA INWESTYCJA !!! PROMOCJA NA SPRZEDAŻ DOMU WOLNOSTOJĄCEGO !!! OFERTA SPRZEDAŻY NOWOCZESNYCH DOMÓW JENORO...

  • Działka przeznaczona  pod produkcję, magazyny
    1 / 12
    Działka przeznaczona pod produkcję, magazyny

    Łozienica

    • 7 777 777 zł cena
    • 27 586 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIAŁKA/ZESPÓŁ DZIAŁEK położonych w Goleniowskim Parku Przemysłowym – teren objęty inwestycyjny pod produkcję, magazyny, logistykę. Jedna z ostatnich lokalizacji w GPP. 4 działki...

  • Nieruchomość pod rodzinny dom opieki i rehabilitacji seniora
    1 / 8
    Nieruchomość pod rodzinny dom opieki i rehabilitacji seniora

    Pilchowo

    • 8 500 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość położona w Pilchowie gmina Police, oznaczona jako działki gruntowe nr 191/29 obszaru 4000 m2, 191/32 obszaru 841 m2, 191/34 obszaru 159 m2, obręb Pilchowo, powiat poli...

  • Piękne mieszkanie na sprzdaż, 5 pokoi, 86,35 m2

    Warzymice » ul. Sympatyczna

    • 999 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 11 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,35 m², zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Warzymice, ul. Sympatyczna.Nieruchomość znajduje...

  • Działka budowlana Pilchowo gm. Police, Warszewska
    1 / 10
    Działka budowlana Pilchowo gm. Police, Warszewska

    Pilchowo

    • 598 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 408 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż unikalna działka budowlana o powierzchni 1466 m, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Szczecina w kameralnej i zielonej części Pilchowa, n...

  • Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 172 800 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 2 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Police, al. kard. Wyszyńskiego
    1 / 6
    Lokal użytkowy Police, al. kard. Wyszyńskiego

    Police

    • 120 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, położony w samym centrum Polic, przy szerokim, bardzo ruchliwym deptaku. - parter wejście bezpośrednio z chodnika - 3 duże o...

  • Lokal użytkowy Police
    1 / 6
    Lokal użytkowy Police

    Police

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, położony w samym centrum Polic, przy szerokim, bardzo ruchliwym deptaku. - parter wejście bezpośrednio z chodnika - 3 duże...

  • SAMOWYSTARCZALNY, EKOLOGICZNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 119m2
    1 / 3
    SAMOWYSTARCZALNY, EKOLOGICZNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 119m2

    Dobra

    • 819 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA SPRZEDAŻY Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej. Dom jednorodzinny, dwulokalowy, nowoczesny według projektu KOSMATKA (biuro KB projekt). Najlepsza oferta na rynku: 1. ce...

  • Lokal użytkowy Barnisław gm. Kołbaskowo
    1 / 9
    Lokal użytkowy Barnisław gm. Kołbaskowo

    Barnisław

    • 35 000 000 zł cena
    • 11 600 m2 powierzchnia
    • 3 018 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuje Państwu na sprzedaż bardzo ciekawą nieruchomość gruntową zabudowaną z dużym potencjałem inwestycyjnym. Duży teren - 1,16 ha w Barnisławiu - niedaleko Szczecina. Na działce...

  • Dobra – Nowoczesna Inwestycja - Graniczna
    1 / 3
    Dobra – Nowoczesna Inwestycja - Graniczna

    Dobra

    • 819 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OFERTA BEZPOŚREDNIA, PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO NOWA INWESTYCJA !!! PROMOCJA NA SPRZEDAŻ DWÓCH PIERWSZYCH SEGMENTÓW !!! OFERTA SPRZEDAŻY NOWOCZESNYCH DO...

  • Dom Wolnostojący Klimatyczny 190m2 dzialka 1229m2
    1 / 15
    Dom Wolnostojący Klimatyczny 190m2 dzialka 1229m2

    Kliniska Wielkie

    • 1 690 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 8 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam własnościowy dom bez pośredników i niepotrzebnych kosztów. Dom wolnostojący 103m2 parter, poddasze około 60m2 przygotowanie do adaptacji jeśli taka potrzeba, garaż 25m2 w...

  • Dom do remontu z dużą działką
    1 / 10
    Dom do remontu z dużą działką

    Komarowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niższa cena o 17% Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej i spokojnej wsi Komarowo, zaledwie kilka minut drogi...

  • 1 / 4
    Działka w Wołczkowie 1.3393 ha w rej. lasu.

    Wołczkowo

    • 400 000 zł cena
    • 13 393 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana, rolna, zlokalizowana w Wołczkowie, gm. Dobra, pow. policki, o powierzchni 1.3393 ha. Rodzaje użytków,tj Ł IV i Ł V.Działka zlokalizowana w r...

  • Zalesiona działka w Niedźwiedziu
    1 / 4
    Zalesiona działka w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 566 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukacie idealnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Ta urokliwa, zalesiona działka położona na uboczu to perfekcyjna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz naturę....

  • Nieruchomość zabudowana - Kliniska Wielkie

    Kliniska Wielkie

    • 216 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 2 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Łozienica

    Łozienica

    • 75 719 832 zł cena
    • 44 918 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dancoal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Łozienicy (KRS 0000308553) ogłasza przetarg pisemny z możliwością zarządzenia dodatkowej aukcji na sprzedaż...

  • Działka w Goleniowski Parku Przemysłowym!

    Łozienica

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 073 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 5 073 mkw. w świetnej lokalizacji i cenie: tylko 1 200 000 PLN netto.Działka znajduje się w goleniowskim parku przemysłowym blisko węzła d...