lokal na sprzedaż
17 lis 2023

Lokal Ryjewo ul. Grunwaldzka

Ryjewo ul. Grunwaldzka
woj. Pomorskie pow. kwidzyński gm. kwidzyński
Dodane 2 lata temu, Piątek, 17 listopad 2023 22:23
699 000 zł 226 m2
699 000 zł 226 m2 3 093 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 226 m2
Cena za metr 3 093 zł/m2
ID oferty K36254906

Opis

Tylko u nas! Na sprzedaż obiekt handlowy z własnym parkingiem, gotowy do prowadzenia działalności handlowo-usługowej.

LOKALIZACJA: 
Ryjewo - duża wieś w północnej Polsce w województwie pomorskim, w powiecie kwidzyńskim, w gminie Ryjewo, której jest siedzibą. Położona na prawym brzegu Wisły, w północnej części Niziny Kwidzyńskiej, ok. 10 km na północ od Kwidzyna, na trasie linii kolejowej Malbork-Kwidzyn-Grudziądz (stacja Ryjewo) i przy skrzyżowaniu dróg wojewódzkich nr 525 i 607. Miejscowość prężnie rozwijająca się.

DZIAŁKA: 1196 m2. 

BUDYNEK:
Obiekt wybudowany w 2009 roku. Powierzchnia użytkowa ok. 230 m2.

- sala sprzedaży 156,27 m2,
- magazyn 33,5 m2,
- komunikacja 11,3 m2,
- kotłownia 5,47 m2,
- WC 3,59 m2,
- pomieszczenie socjalne 5,54 m2,
- szatnia 3,59 m2, 
- biuro 6,89 m2.

Idealna propozycja dla osób szukających obiektu pod sklep lub magazyn. W poprzednich latach prowadzony był tutaj duży market spożywczy.

Budynek wyposażony w monitoring, klimatyzację oraz nagłośnienie sali sprzedaży.

MEDIA:
Woda, prąd, Internet, telefon. Gaz kilkanaście metrów od budynku.

OGRZEWANIE: Piec węglowo-drzewny.

Na wszystkie pytania odpowiem osobiście. Zapraszam na prezentację!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję